Skocz do zawartości

prat

Użytkownicy
 • Zawartość

  60
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

1 Normalna

1 obserwujący

O prat

 • Ranga
  Często na forum

Informacje profilowe

 • Płeć
  Mężczyzna
 1. Używam od pół roku vmserver.pl, jestem zadowolony, usługa jest stabilna, kontakt z firmą bardzo dobry. Dowiedz się o ofertę specjalną dla użytkowników WHT, być może jeszcze obowiązuję. Zniżka była dość znaczna.
 2. Może przeglądarka trzyma w cache nieodświeżoną wersję skryptu. Spróbuj ctrl+f5 czy coś tego typu zależnie od przeglądarki.
 3. Nie ma żadnego sensu brać się za optymalizacje, jeżeli aktualna wydajność systemu nie stwarza problemów (i nie ma wskazań że miałaby zacząć). Mikrooptymalizacje typu zmiana nazw klas czy usunięcie komentarzy mają niemal zawsze absolutnie pomijalny wpływ na efekt końcowy i nie widzę żadnego sensu w branie się za to. Szacowałbym ich wpływ na poziomie najwyżej rzędu promili ("educated guess"), a nie procentów jak sugerujesz.
 4. Jaki program ?

  Outlook != Outlook Express ("systemowy")
 5. Funkcje php

  To chyba raczej kiepski pomysł...
 6. Funkcje php

  Przeczytaj jakiś sensowny kurs php, bo jeśli zadajesz takie pytania, nawet jeśli ktoś ci odpowie niewiele Ci to da. Nie piszę tego złośliwie. function DoFoo() { return true; }
 7. 1-2 to są tylko komentarze, nie mają żadnego znaczenia. 4- to jest tylko inna postać zapytania, nie ma żadnego wpływu na postać bazy po imporcie.
 8. Kurs programowania C++

  Nie wiem jak w Express jest dokładnie, bo mam doświadczenie tylko z pełnym Visual Studio, ale prawdopodobnie przy tworzeniu projektu musisz przeklikąc kreator do końca i tam zaznaczyć opcję "Empty project". Wtedy nie będzie funckji main z "dziwnymi" typami i pliku stdafx.h. EDIT Ja zaczynałem z Borland C++ Builder 6 Personal, jest na pewno prostszym środowiskiem. Jest też DevC ale nigdy go nie lubiłem. Visual Studio jest najlepszym środowiskiem z jakim miałem doczynienia, aczkolwiek z całą pewnością wymaga trochę czasu żeby je poznać (przy czym jak wyżej, w życiu na oczy wersji Express nie widziałem, poza tym dawno już w C++ nie pisałem, używam C# głównie)
 9. Webmastering

  lightbox
 10. Kurs programowania C++

  Do nauki programowania zdecydowanie Symfonia C++ Grębosza. Nie ma lepszego podręcznika porządnie wyjaśniającego rzeczy od podstaw.
 11. Komornik z NASK

  Rejestr klauzul zakazanych, ale to dotyczy tylko stosunków konsumenckich. Nie przedawnia się możliwiość dochodzenia roszczeń. Możesz pozwać kogoś o zapłatę długu sprzet 20 lat i będzie to miało normalny bieg, dopóki jawnie nie zostanie podniesiony zarzut przedawnienia długu.
 12. Komornik z NASK

  Ślepota. A w takim razie za głupotę trzeba płacić. To jest sprawa cywilna...
 13. Komornik z NASK

  Jest coś takiego jak przedawnienie, ale raz że trwa ono z zasady 10 lat, 2/3 lata za usługi telek. i usługi i o charakterze ciągłym, nie wiem czy zaliczać do tego domeny bo tu jednak okres jest długi, a nie chce mi się szukać w KC teraz. Pzzy czym przedawnienie nie działa z automatu, trzeba jawnie podczas procesu/ w sprzeciwie do nakazu zapłaty podnieść zarzut przedawnienia. Dziwne jest natomiast, że nie dostawałeś żadnych pism, powinieneś dostać z sądu informacje o wydaniu nakazu zapłaty wraz z pouczeniem jak złożyć sprzeciw. Brak tego może być podstawą do wnioskowania o przywrócenie terminu na złożenie sprzeciwu od nakazu. Przy czym wobec powyższych zapisów z regulaminu NASK to nie ma raczej sensu.
 14. Umiejscowienie reklam, techniki ?

  Ja umieszczam klasycznie, między topem z nawigacją a resztą strony. Przy czym lokalizacje mam określoną w ustaleniach z reklamodawcą a rozliczam się przez CPM.
 15. Nienawidzę takich postów, jak ten który właśnie piszę, ale nie wytrzymałem. Człowieku, naucz się pisać po polsku... Ile to kosztuje? -> 15 złotych To tak bije z tego postu, że nie miałem siły czytać całości...
×