Skocz do zawartości
foo

Windows Vista - Dziś Premiera, Czy Ktoś Planuje Nabyć?

Polecane posty

Gość

a co do wątku.. na Vistę z ręką na sercu przesiądę się nie wcześniej, niż po wakacjach 07.. ale realniejsza jest data ferie 08 :D no, chyba, że będę g.. zarabiał, bo nie ma bata, ale Core2Duo czy coś w tym klimacie, 2 Gb RAM, porządna grafa, dysk itd. to tu jest mus... na razie, mimo, iż mógłbym, nie mam zamiaru inwestować.. wolę se kupić Adobe Elements, albo coś... (mam Athlona 2800+, 1,5Gb RAM, dysk 160, Geforce 6600)... a.. zbieram na nowy rower (chcę dać 1700-1800 plus ubezpieczenie pewnie z 300-400 zł o ile dobrze mi wiadomo :)))

hehe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Offtopic: Ubezpieczenie na rower? To można ubezpieczyć? Kiedys widzialem/słyszalem (tv/radio) ze tego nigdzie nie można ubezpieczyć, bo większość firm nie ma tego w ofercie, oświeć mnie proszę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A wracając do tematu - coś mi się wydaje, że vista to będzie taki sam niewypał jak windows millenium. Przesadzili trochę z wymaganiami sprzętowymi i, przede wszystkim, softwarowymi - wiele programów po prostu nie działa na viście, ot takie głupie nero - dopiero teraz robią wersję dla visty. Gdzie tu sens, gdzie logika?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a co robią ludzie z microsoftu zamiast napisać dobrego windowsa?

myślą nad nową nazwą:http://www.windowsxlive.net/?p=502

To jakaś parodia ^^

Chyba nudzi im się w pracy bo nie mają nic do roboty -.-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Instalowałem już ją, nie u siebie. Zbyt cukierkowa ale miła dla oka. Wszystko ładnie wyłapała, poinstalowała, ładne ma dźwięki ;) Ja na razie zostaję przy moim Ubuntu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i po zabezpieczeniach.

I po co się MS trudzi? Ewentualnie sprzedaż tak kiepsko szła że trochę pomogli przypadkowi.

A przeczytales chociaz to co wkleiles? Pozwole zacytowac sobie pierwsze zdanie:
Vista sales are going brisk, with 40 million licenses in just 100 days it is also the fastest selling operating system till date
...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A wiesz że te statystyki dotyczą całościowej sprzedaży czyli np. do sklepów? 90% może leżeć na półkach ale liczy się jako sprzedaż i Bill może się chwalić niesamowitą popluranością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×