Skocz do zawartości

Polecane posty

Mam wrazenie ze dluzej, ale moze myli mi sie z jw.pl, kiedys mialem tam hosting, pozniej nagle, w sumie nie wiem jak, przenioslem sie do shou.pl.

 

Wlasciwie to mozna sie dogadac z ich adminem, nie moge powiedziec ze to firma krzak, istnieje, placi podatki, serwery dzialaja. Choc czesto czegos brakowalo, czesto cos nie dzialalo jak powinno i czesto trzeba bylo pisac maile :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Doradzcie. Dostalem oferte z shou.pl, na moj email o rezygnacji. Otoz mam przyslac dowolna oferte hostingu a oni dadza mi lepsza. Zatem poprosze was o jakas oferte, ma byc tania, nie musi byc dobra, ciekawe czy pobija.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doradzcie. Dostalem oferte z shou.pl, na moj email o rezygnacji. Otoz mam przyslac dowolna oferte hostingu a oni dadza mi lepsza. Zatem poprosze was o jakas oferte, ma byc tania, nie musi byc dobra, ciekawe czy pobija.

Podaj im http://site5.com 1860GB z 18,6TB/m za 14zł/m i niech to przebiją ;)

 

A na serio, zabieraj się stamtąd i tyle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Napiszą pewnie że chodziło im o "normalny hosting" albo mieli na myśli tylko Polskie Firmy ;f

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napiszą pewnie że chodziło im o "normalny hosting" albo mieli na myśli tylko Polskie Firmy ;f

 

No to activehosting.pl ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

albo podaj home .pl

 

niech ci zapewnią 'darmową' infolinie i pomoc 24 h xD hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W Panelu piszę

300.14/∞ MB

 

Więc postanowiłem sprawdzić przy ilu GB usuną pliki :P

 

Doszedłem do 23GB, gdzie wolnego miejsca na dysku zostało tylko 8%

 

Pliki usunęli bez żadnego info ;)

 

 

Kłóć się teraz że były bardzo ważne, hehe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mruczek
Wszystkie które ważyły więcej niż 2MB :P

A zapytałeś z niewinną miną "dlaczego?" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czuję się zobowiązany zabrać głos. Jak wam obiecałem. Od miesiąca hosting działa stabilnie i bez jakichkolwiek zwisów. Myślicie, że jestem traktowany "lepiej" bo opłaciłem usługę na kolejny rok? Trzymam na ich serwerze kilka ważnych serwisów i kilkanaście domen. Wszystko działa. O wszelkich zmianach powiadomie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@juvenito - a zmienili ustawienia konta z "unlimited" na jakąś określoną? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arek_inc

Problemy z quotą są związane z bugiem cPanelu, nie wiem skąd wasza ironia dot. tej konkretnej firmy. Wiele hostingów opartych na cPanelu się z tym kiedyś borykała, tylko po prostu nie każdy o tym wiedział.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Za duzo chwalilem. Dzis od 1.10 (moze wczesniej) brak istnienia serwerów w zasobach sieciowych. Domeny, serwisy niedostepne. Dam znac jak naprawia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej mam kolejny problem z serwerem "shou" może mi jakoś wyjaśnicie o co chodzi.

Od wczoraj nie mogę się zalogować na serwer w Cpanelu bo wymagana jest jakaś licencja. Macie to samo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi również po zalogowaniu pokazuje się, że wymagana jest jakaś licencja. Pisałem do nich już z trzy razy z pytaniem w tej sprawie, ale nic mi nie odpisali....

Zauważyłem też przy okazji, że chyba blokują roboty Yahoo, bo jak sprawdzam ile mam zaindeksowanych stron w Y! (dla 3 różnych serwisów) to pokzuje mi że mam zero... Dobrze byłoby, żeby ktoś także mógł sprawdzić i napisać, czy równiez ma z tym podobnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chwalilem chwalilem

 

teraz ponarzekam

 

od tygodnia cpanel umarl, pisalem do nich kilka maili, chcialem zadzwonic lecz prozno numeru telefonu szukac - co zreszta chyba jest niezgodne z prawem

 

co teraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mialo.

 

dzieki za te dane, moze sie dodzwonie kiedys.

 

To chyba jest zlamanie umowy i powinni zwrocic kase za caly okres jej trwania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

moja opinia na temat shou - calkowity brak profesjonalizmu.

O ostatnich przenosinach na inna maszyne informuja na minute przed wylaczeniem starej a jak po kilkunastu godzinach serwer wrocil do zycia, odtworzone dane byly sprzed 10 dni!!! Maile pozostaja bez odpowiedzi a te wyslane zbiorowo podpisywane sa bezimiennie. Na stronie nie ma numeru telefonu kontaktowego.

Tak jak do tej pory bylem w stanie ich tolerowac, tak z ta utrata danych troche przesadzili..

Stanowczo ODRADZAM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie wszystko juz dziala, cpanel tez, chociaz nadal z zapowiadanego spolszczenia nici.

 

Za te pieniadze to w sumie da sie zniesc, trzeba brac pod uwage ze to raczej firma jednoosobowa a jednej osobie to chyba ciezko zapanowac nad caloscia. Coz, chcemy lepszej jakosci kupmy ją. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hehe mi pare dni temu zaczely dzialac niektore strony w shou. konto mi wygaslo w kwietniu a teraz i do cpanelu sie moge zalogowac ;) rewelka normalnie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe mi pare dni temu zaczely dzialac niektore strony w shou. konto mi wygaslo w kwietniu a teraz i do cpanelu sie moge zalogowac ;) rewelka normalnie ...

 

Mam to samo. Choć konto powinno już gdzieś od pół roku być skasowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×