Skocz do zawartości
Ios

[opinia] Prohost.pl

Polecane posty

Gość Łukasz Tkacz

Jako że nie mogę już edytować posta, napiszę nowy:

 

Jednak do 1 rzeczy można się przyczepić, gdy oceniamy całą ofertę: strasznie drogie domeny (odnowienia) - z chęcią przeniósł bym tam właśnie te które posiadam, ale u konkurencji mam prawie 2x niższą cenę... (w wypadku .pl)

 

No ale to tak nawiasem (), bo dział o hostingu, a temu nic zarzucić nie mogę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Używam tego hostingu od Listopada i mogę wypowiedzieć się o nim w samych superlatywach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Posiadam ten hosting od paru tygodni i jestem naprawdę bardzo zadowolony, zarejestrowałem się tu tylko po to żeby napisać tą opinię ;)

 

Support- naprawdę rewelacja, na jakieś 10 pytań które zadałem na wszystkie dostałem odpowiedź w czasie ok 3 minut, nawet w niedzielę.

 

Jedynym minusem to bardzo duże transfery w pakietach, których tak naprawdę nie ma możliwości wykorzystać nawet w połowie nawet przy lekkich skryptach ze względu na ograniczone zasoby CPU. No ale to raczej drobiazg, jakość do ceny jest i tak naprawdę bardzo wysoka, wiem co mówię bo korzystam z wielu hostingodawców. Naprawdę polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Posiadam ten hosting od paru tygodni i jestem naprawdę bardzo zadowolony, zarejestrowałem się tu tylko po to żeby napisać tą opinię :D

 

Support- naprawdę rewelacja, na jakieś 10 pytań które zadałem na wszystkie dostałem odpowiedź w czasie ok 3 minut, nawet w niedzielę.

 

Jedynym minusem to bardzo duże transfery w pakietach, których tak naprawdę nie ma możliwości wykorzystać nawet w połowie nawet przy lekkich skryptach ze względu na ograniczone zasoby CPU. No ale to raczej drobiazg, jakość do ceny jest i tak naprawdę bardzo wysoka, wiem co mówię bo korzystam z wielu hostingodawców. Naprawdę polecam.

Przema tam stoją i jest OK ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jedynym minusem to bardzo duże transfery w pakietach, których tak naprawdę nie ma możliwości wykorzystać nawet w połowie nawet przy lekkich skryptach ze względu na ograniczone zasoby CPU.

 

Coś więcej na ten temat? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łukasz Tkacz

No chodzi o to, że dostajesz kupę transferu, a nie wykorzystasz bo zjedzą cię limity na zasoby takie jak CPU i RAM.

 

Ale ja i tak powiem: da się :)

Ja wykorzystuję obecnie na Biznes Platinium niecałe 2% zasobów, a transfer na ten miesiąc to już ponad 60 GB (mam obecnie limit 298 GB, po roku na planach rosnących). Możliwe że niebawem będzie więcej - mam na stronie w pełni legalny, duży download, a chcemy go udostępnić zagranicznej witrynie, to będzie dobry test na to, czy te 200+ GB na miesiąc to nie tylko mit :) (choć szczerze wątpię, jeszcze się na Prohoscie nie zdążyłem zawieść przez te 14 miesięcy).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łukasz Tkacz

Wszystkie limity masz opisane w regulaminie (pkt 7), jak są liczone to dokładnie nie wiem - czas procesora, ilość pamięci która idzie na skrypty itp., chyba w ten sposób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Ja opinię o tej firmie mam prawie bardzo dobrą :mellow: Do jakości hostingu nie mogę się przyczepić. Przerw praktycznie nie zauważyłem. Jeśli ma już jakaś wystąpić, to zawsze wcześniej informują o tym mailem.

 

Jedyna niemiła niespodzianka jaka mnie spotkała, nastąpiła w momencie gdy poprosiłem o wcześniejsze wystawienie faktury proforma. Chciałem opłacić przedłużenie serwera wcześniej, aby podczas mojego wyjazdu konto nie zostało zablokowane, niestety usłyszałem "nie ma takiej możliwości" :/

 

Jednakże tak ja pisałem - jeśli chodzi o działanie hostingu, to do niczego przyczepić się nie można.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łukasz Tkacz

Na stronie przydałoby się info, że FTP działa również z autoryzacją TLS - nie wszędzie to jest, a dodatkowe zabezpieczenie jakby nie patrzeć (a ja dowiedziałem się o tym przedwczoraj, przez przypadek zmieniając ustawienia klienta FTP i po komunikacie dotyczącym certyfikatu).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

///////

Statystyki są liczone sprawiedliwie. Tyle ile używasz procentowo tyle masz podane.

Jeśli nie łamiesz regulaminu w którym między innymi są podane limity cpu to nikt się nie będzie czepiał.

 

///////

Zmieniamy system i takie bajery jak wcześniejsze płatności przez jakiś czas nie będą dostępne.

 

///////

TLS to raczej standard - wysyłanie loginu tekstem nie jest fajne. Na każdej usłudze gdzie się podaje login i hasło, u nas jest ssl albo tls. FTP jak się wita to jest taki napis:

 

~ Connecting...

~ Connected to xxx.xxx.xxx.xxx, waiting for response...

< 220---------- Welcome to Pure-FTPd [TLS] ----------

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poważnie zastanawiam się nad skorzystaniem z oferty Prohost ponieważ mam dość użerania się z firmą hostpower. Czy promocja 3 miesiące gratis przy przejściu z innej firmy jest nadal aktualna? Wystarczy faktura w PDF za ostatni rok, aby skorzystać z promocji? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stronka prohosta chyba leży od nocy tak wogóle .

 

Była awaria przed 18. Dlatego nie działała.

 

 

Poważnie zastanawiam się nad skorzystaniem z oferty Prohost ponieważ mam dość użerania się z firmą hostpower. Czy promocja 3 miesiące gratis przy przejściu z innej firmy jest nadal aktualna? Wystarczy faktura w PDF za ostatni rok, aby skorzystać z promocji? Pozdrawiam

 

Faktura vat w jakiejkolwiek formie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@DamianMiodek

 

zaraz, zaraz.... czyżby ten krzak chciał od kogoś serwer, ponieważ ich nie wyrabia? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To już mało istotne... "firma" oczekuje a nie chce kupić :)

 

a czy pro-host.pl to prohost.pl, że w ich temacie syf robisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ale nie robiłem innego tematu aby nie syfić forum.

Celem mojej wiadomości było aby prohost coś zadziała i to coś co nazywa sie firmą pro-host znikło...

 

No to napisz mu pw, to aż taki problem?lepiej byłoby nowy temat założyć. Bo to nie ma związku z firmą prohost.pl i jeszcze w opiniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Albo źle szukam, albo nie znalazłem w regulaminie na stronie Prohost wzmianki na temat zmiany pakietu.

 

Powiedzmy, że wykupie Biznes Medium, a po pół roku chciałbym zamienić na Biznes Platunium. Albo odwrotnie. Pociąga to za sobą jakieś koszty, przerwy w usłudze?

 

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość N3T5kY
zaraz, zaraz.... czyżby ten krzak chciał od kogoś serwer, ponieważ ich nie wyrabia? smile.gif

 

Odemnie chcieli VT ;) Ale może by przenieść te kilka tematów do innego tematu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do Prohost.pl to niestety nie mogę polecić nikomu ;/ na początku niby ok, myślałem że wszystko jest dobrze, spodobała mi się możliwość zmiany ustawień, własne php.ini... ale z czasem jestem coraz mniej zadowoolony.. w sumie to od dawna nie jestem zadowolony !!

 

1. "częste" pady..

2. czesto serwery dziwnie dzialaja.. proste strony laduja sie kilkanascie sekund

3. serwer czesto nie odpowiada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To, że dziwnie strony czasem chodzą mogę potwierdzić. U mnie na kilku stronach też to zauważyłem. Oprócz tego nie ma do czego się przyczepić - wszystko na 4+

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×