Skocz do zawartości
patryk

Serverbasar.de

Polecane posty

tak masz zeskanowac swoj dowod osobisty, oraz karty kredytowej przód oraz tył.. tak by mieli CVV

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Takie pytanie...jak długo czekaliście na aktywacje serwera, ewentualnie jakiś odzew z ich strony?

Wczoraj popołudniu wysłałem zdjęcia dowodu i karty, na razie nie odpisali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a ja chciałem tylko potwierdzić, że AlleKarta (BZWBK) o której pisał wcześniej Tomi bez problemu autoryzuje się w FastIT. właśnie sobie zamówiłem dla testów dedyka na miesiąc - oczywiście przez open proxy bo moje IP już dawno wycięli :^)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A u mnie nadal problem z kartą (Inteligo)...paypal, amazon, wszystko ładnie przechodzi, a u nich problem, zamawiał może ktoś ostatnio przy użyciu Inteligo serwer i miał podobne przejścia?

 

before we accept an order paying by credit card we'll check your credit

card data. The transaction system returned error code "12 (Transaktion

ungültig (z.B. Währung nicht zulässig))". That means the transcation is

invalid, because e.g. "currency isn't acceptable". But there are many

other reasons possible.

 

So from technical point of view I can't do anything, because everything

is working well. I'll send a copy of this to our CEO. Maybe he have a

solution to fix that problem. If so, he'll contact you with it.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja kiedyś próbowałem zamówić u nich serwer na kartę Inteligo.

Nie udało się...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u mnie nadal problem z kartą (Inteligo)...paypal, amazon, wszystko ładnie przechodzi, a u nich problem, zamawiał może ktoś ostatnio przy użyciu Inteligo serwer i miał podobne przejścia?

 

ja probowalem przy uzyciu Visa Elektron z Inteligo, nie udalo sie, napisalem do nich maila to kazali wyslac mi zdjecie dowodu i karty, zrobilem zdjecia wyslalem to odpisali mi zebym wyczyscil cache przegladarki i sprobowal zakupic jeszcze raz, oczywiscie to nic nie pomoglo, napisalem do nich ponownie i juz wiecej odpowiedzi nie dostalem (piaty dzien mija) :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może to i dobrze, że Ci sie nie udało u nich zakupić serwera. Oszczędziłeś sobie kłopotów... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może to i dobrze, że Ci sie nie udało u nich zakupić serwera. Oszczędziłeś sobie kłopotów... ;)

 

o to jeśli możesz to prosiłbym o więcej informacji..., właśnie jestem na etapie zamawiania Allekarty z ktora podobno nie ma problemów tam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, zaraz napisze PW. Na forum publicznym mogę tylko napisać, iż mają straszny bałagan.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze, zaraz napisze PW. Na forum publicznym mogę tylko napisać, iż mają straszny bałagan.

Dzieki za info.

 

Mam jeszcze pytanie, co dostaje wiecej gdy przy zamawianiu serwera wybiore tam jakis panel (plesk i chyba cos jeszcze bylo)? czy jak nie wybiore tego to tez mam dostep do rescue zeby diabelka postawic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem nie mogę przejść ich rejestracji co oznacza Prüfziffer w tłumaczach nie ma internetowych

Jest to kod CVV umieszczony na odwrocie karty kredytowej, ostatnie 3 cyfry po prawej stronie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Troche zbaczam z tematu ale napisałem do nich maila w jaki sposób można zrezygnować z tego testu to mi odpisali że trzeba to napisać na piśmie i nie może to być mail. Dobrze to zrozumiałem czy może źle z nimi się dogadałem bo wcześniej ktoś (chyba) pisał że wystarczy kliknąć coś w panelu więc jak to wygląda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

HI

 

Mam już od ponad miesiąca u nich serwer.

W gruncie rzeczy jestem nawet bardzo zadowolony.

Jednak mam pytanie jak wygląda sprawa z transferem. ?

Jak przekroczę to muszę dopłacać ? ojro ?

Czy może przechodzę na mniejsza przepustowość łącza ?

 

 

Pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

malu a jak wygląda jakość ich łącza ? bo to chyba fastit ? a jak wiem z pewnych źródeł :D to ostatnio mają problemy../.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hi

 

Łącza dla mnie są prawie bezawaryjne.

Co prawda nie używam serwera pod download , tylko www i to nie wymaga jakiejś ogromnej przepustowości.

Szybkość łącz z dobrych mirrorów np. sourceforge sięga do 18 mb/s

Ja mam osobiście TPSA i żadnych przerw nie uświadczyłem. (nawet w godzinach szczytu)

Również żaden z userow nic takiego nie wytykał.

Wiec dla mnie FastIT jest na 5`tke

 

Pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

bo wiesz mi chodzi właśnie o serwerek dla gry cs :D No i chodzi mi o FASTIT :> i zbieram opinie teraźniejsze ;p Bo opinie majkela to już znam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

HI

 

Czekam na odpowiedz na moje wczesniejsze pytanie ;)

 

 

Pozdr

Malu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jednak mam pytanie jak wygląda sprawa z transferem. ?

Jak przekroczę to muszę dopłacać ? ojro ?

Czy może przechodzę na mniejsza przepustowość łącza ?

 

u nich na stronie pisze: Je GB Traffic 0.49 ? = każdy GB ruchu (ponad miare).

warto znac niemiecki :)

 

Moje pytanie:

jak wam chodza dedyki z serverbasar? pytanie kierowane do osob, ktore maja dedyka juz dluzej niz miesiac. swiezo po zalezeniu to wiadomo, zawsze wszyscy chwala ;)

 

pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam dostęp do kilkunastu maszyn tam (niektóre ze stażem grubo ponad rok) i praktycznie zero problemów jeśli chodzi o sprzęt i łącze. Raz problemy z dyskiem w jednym serwerze, bezproblemowa wymiana ze strony serverbasar w ciągu 1 dnia. Więcej kontaktować się z supportem nie miałem potrzeby ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nie długo juz bede miał tam serwer 2 miesiąc ;) i zeby nie powiedziec na 5 tke to powiem na 4+

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy korzysta ktoś jeszcze z tego forum z usług serverbasar jak tak to jaką macie opinie na temat działania serwerów, bezawaryjności łącza itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×