Skocz do zawartości
patryk

Serverbasar.de

Polecane posty

Nie wiem co się dzieje ale nie da się spingować mojego serwera która na 100% działa prawidłowo i nie pad... ;/ napisałem juz maila i czekam na odpowiedz... jak tak będzie wyglądać współpraca to ja chyba podziękuję...mam nadzieje że to router czy coś padł a nie nie oni odpinają mi maszynę z sieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skąd to przekonanie, że to nie jakiś pad maszyny ?

Ale nawet jeżeli:

 

a ) maszyna nie padła

b ) nie ma padu serwerowni

 

To najprawdopodobniej leciał jakiś atak i zostałeś wycięty :).

 

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

heh zadnego ataku nie było :) a maszyna miała loady max 1 :)(i to przy jakis wiekszych obciazeniach np. wgrywanie bazy danych itd.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Atak nie zawsze oznacza wysoki load ; ).

 

No ale skoro mówisz.. że ataku nie było, maszyna nie padła, a cała reszta serwerowni śmiga.. znaczy, że pijani technicy musieli zabawiać się twoim 'powerem' :).

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hi

 

Terz miałem taki "pad" okazało sie ze w ksiegosoci ubzdruali sobie ze w lutym nie zaplacilem na serwer ! w lutym ... stfu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Okazalo sie ze router padł ;/ P.s popraw "terz" na też bo dziwnie to wygląda :)

 

 

11:20

po kilku godzinach naprawili i przy okazji zresetowali mi serwer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby skomentować

Będziesz mógł dodać komentarz po zalogowaniu się



Zaloguj się

×