Skocz do zawartości
apze

[szukam] Konta Do 'zabawy' W Putty

Polecane posty

Szukam osoby, która udostępniła by mi konto w linuxie (na tydzień) abym mógł poćwiczyć komendy w Putty.

 

Kontak na PW.

Z góry dziękuję :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Raczej niebęde instalował linuxa :(

 

Zapomniałem dodać, że zapłacę.

 

 

Edit:

 

apze: Zaloz konto testowe w progreso albo insane :(

 

 

To najmądrzejsza odpowiedź na forum jaką kiedykolwiek przeczytałem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Progreso na cwaniaczków ma sposób, - shell można aktywować dopiero po dokonaniu opłaty za konto...

 

Jeśli chcesz apze, mogę Ci dać na PW dane do shella na mojej uczelni, stworzonego do "zabawy" komendami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

i to jest problem te ograniczenia bo zrobiłem konto próbne na insane bo chce sprawdzić czy mi zadziała program ale nie moge bo instalowanie aplikacji jest po opłaceniu konta :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i to jest problem te ograniczenia bo zrobiłem konto próbne na insane bo chce sprawdzić czy mi zadziała program ale nie moge bo instalowanie aplikacji jest po opłaceniu konta :/
apze napisal, ze chce konto 'do zabawy' wiec watpie, zeby potrzebny mu byl dostep do kompilatorow (czyli konto testowe powinno wystarczyc). Chociaz moge sie mylic :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lol... a nie możesz sobie zainstalować linuxa?;| Na shellu nauczysz się paru podstawowych komend... bez sensu wydawać na to pieniądze ;| Pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lol... a nie możesz sobie zainstalować linuxa?;| Na shellu nauczysz się paru podstawowych komend... bez sensu wydawać na to pieniądze ;| Pozdr.

To jakbym musiał kupić telefon żeby zadzwonić raz w życiu. A po co skoro są budki telefoniczne? :(

 

Tak na prawdę było by to czasochłonne, kłopotliwe i niepotrzebne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jakbym musiał kupić telefon żeby zadzwonić raz w życiu. A po co skoro są budki telefoniczne? :(

Z takiej budki bedzie mozna dzwonic tylko lokalnie, o rozmowie ze znajomym z innego wojewodztwa nie ma mowy. :(

Tak na prawdę było by to czasochłonne, kłopotliwe i niepotrzebne.

No tak... ale przy okazji nauczysz sie wiele wiecej (nie tylko jak wyswietlic badz przejsc do innego katalogu). ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie i tak jest to totalnie bez sensu i niezrozumiałe... Zrozum po prostu, że niczego, totalnie niczego sie nie nauczysz, a wydasz tylko kase. A instalacja linuxa jest równie banalna jak windowsa... Choćby mandriva... Naprawde, zainwestuj w linuxa na hdd a nie na wydawanie pieniędzy. Pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla mnie i tak jest to totalnie bez sensu i niezrozumiałe... Zrozum po prostu, że niczego, totalnie niczego sie nie nauczysz, a wydasz tylko kase. A instalacja linuxa jest równie banalna jak windowsa... Choćby mandriva... Naprawde, zainwestuj w linuxa na hdd a nie na wydawanie pieniędzy. Pozdr.
Niektorym po prostu Linux nie jest potrzebny, a sciaganie i instalacja calego systemu w przypadku, gdy ktos chce sie tylko pobawic takimi rzeczami jak cat, ls, cd, pwd, ln, tar, who, chmod, itp jest zupelnie bez sensu.

Poza tym tu nie ma raczej mowy o wydawaniu pieniedzy - konta testowe sa za darmo, poza tym suchar tu cos zaproponowal (chociaz nie wiem, moze chce zarobic na apze :().

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nikt zarabiac nie chce:)

Podalem mu link do darmowej oferty, vps'a, raczej nie ma co podawac na forum bo mlodzież zacznie kombinowac na root'ach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Suchar, w Czechach może?:) Jak za free, to fajne vps`y mają, choć przy kompilacji jakiegoś małego programiku mi się zawiesił :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikt zarabiac nie chce:)

Podalem mu link do darmowej oferty, vps'a, raczej nie ma co podawac na forum bo mlodzież zacznie kombinowac na root'ach:)

Gwarantuje Ci, że było..

Poza tym, że te free vpsy sa fatalne jakosciowo i czesto padaja jest to dobra propozycja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie testuję oferte.

 

Także ktoś z forum udostępnił mi konto, więc na razie temat można odłożyć.

 

Wszystkim dziękuję :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I tak odkąd pierwszy raz ten link podałem chyba za dużo dzieciarni z polski się rzuciło bo wkrótce potem zniknął j. polski z panelu.

A autora nie rozumiem. Freesco ma dokładnie 1,9MB. Zamiast zawracać głowę przez ponad 2 godziny "dajcie mi konto z dostępem do shella" ściągnąłbyś tą dystrybucję, zdążyłbyś zrobić wszystko co chciałeś i jeszcze iść na piwo. Lenistwo na maksa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patrick

No to zamkniemy i zapobiegniemy bezsensowym postom, bo autor tematu już wie wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×