Skocz do zawartości

Polecane posty

Czyżby pracował u konkurencji (IQ) ? :)

Tak na pewno IQ szkaluje inne firmy na forum w nadziei, że klient szukający najtańszej usługi na rynku nagle zapragnie posiadać serwer biznesowy za 5x wyższą cenę... I jeszcze dla niepoznaki stworzyli sobie drugi profil z "IQ" w nazwie ;-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem (a praktycznie już, byłem ze względu na migrację na VPS) klientem linuxpl.com od około 2 lat. W tym czasie sporo złych opinii na ich temat widziałem. Sam jednak nie uświadczyłem nigdy większych problemów. Serwer (33) dzialał bez przerwy, a przynajmniej ja nigdy nie uświadczyłem w tym czasie osobiście przerwy. Z mojego punktu widzenia firma ma dwa największe atuty jeśli chodzi o hosting:

1. dostęp poprzez ssh do kont, co często usprawnia modyfikację plików, etc.

2. niskie ceny idące w parze z dobrymi parametrami

 

Wsparcie: zawsze pomocni. Tego nie mogę zarzucić, bo jeśli potrzebowałem coś zaktualizować, czy nawet zainstalować coś na serwerze, to praktycznie zawsze to zostało zrobione. Samo jednak podejście do klienta jest mało profesjonalne i odnosiłem nieraz wrażenie, że rozmawiam z kumplami. Może to już jest szukanie dziury w całym, ale boli mnie fakt iż polska firma, a nie potrafią pisać ani z polskimi znakami, ani (czasami) poprawnie gramatycznie i składniowo.

 

Zresztą jakiś czas temu spłodziłem u siebie krótką recenzję lpl: http://blog.keepmind.eu/tani-dobry-hosting-obecnie-moj-lider-linuxpl-com.html mam nadzieję, że administracja kiedyś zmieni podejście do klienta na bardziej profesjonalne.

 

Więcej uwag, skarg, zażalen nie mam do firmy. Byłem zadowolony i mogę polecić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja niestety muszę pomarudzić tym razem :/ dokładnie chodzi o informację:

2011-08-09 Nowy plugin do zmiany katalogu domowego domen

 

Jak się okazuje nie wszystkie ich serwery mają taką funkcjonalność :|

 

Ogólnie jestem zadowolony z działania, choć jak coś jest to niech będzie dla wszystkich a nie dla "wybranych".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wypowiadałem się, ale dopowiem jak najbardziej pozytywnie

- support na maile odpowiada w pare minut, awarie naprawiane szybko

- dają dostęp SSH w każdym wariancie (jak chyba nikt) możliwość aktywacji i deaktywacji w panelu

- konto starcza mi na wiele różnych stron (zużycie 1GB/3GB dostepne 2GB/20GB)

- brak limitu: domen, subdomen, kont i aliasów e-mail (także catchall)

 

z wad to jedynie ten nieszczęsny 0801, który jest droższy niz rozmowa na komórkę

ale po kliknięciu na kontakt w menu po lewej znajdujemy: 17 787 69 67

 

 

mam nadzieję że będzie kiedyś wybór między lokalizacją DE i PL

Edytowano przez kori (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam zamiar wykupic konto w linuxpl. zauwazylem, ze jest promocja 'miesiac gratis za polecenie', wiec pytam sie - czy jakis posiadacz mi poleca to konto, co bym mogl wpisac jego login? ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że firma nadal godna polecenia? Mam zamiar przenieść się tam z kilkoma stronami.

Ma ktoś może jakiś monitor uptimu ich serwerów?

 

Mam tam konta swoje i moich klientów :) polecam, choć nie wiem jak na innych maszynach ale u mnie (s68.vdl.pl) nie ma jak to łądnie admini napisali "możliwość wskazania domeny na dowolnie wskazany katalog w obrębie swojego konta" buu :(

 

mam zamiar wykupic konto w linuxpl. zauwazylem, ze jest promocja 'miesiac gratis za polecenie', wiec pytam sie - czy jakis posiadacz mi poleca to konto, co bym mogl wpisac jego login? ;]

 

Miesiąc gratis jest dla osoby polecającej nie dla Ciebie :)

Edytowano przez mitring (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam tam konta swoje i moich klientów :) polecam, choć nie wiem jak na innych maszynach ale u mnie (s68.vdl.pl) nie ma jak to łądnie admini napisali "możliwość wskazania domeny na dowolnie wskazany katalog w obrębie swojego konta" buu :(

 

tego nie ma na żadnym serwerze w linuxpl.com, jest standardowa struktura:

/user/domains/nazwa.domeny/public_html/

 

naturalnie możesz się posiłkować dowiązaniami, tworząc własną strukturę

 

 

Miesiąc gratis jest dla osoby polecającej nie dla Ciebie :)

on to wiedział, chciał komuś zrobić przyjemność

 

nadal jest to: 3 miesiące gratis za przejście do linuxpl.com

Edytowano przez kori (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W linuxpl.com jestem klientem już 2 lata i szczerze mogę polecić. Posiadam najniższy pakiet, ale oferowane możliwości do tej ceny to uczciwe połączenie. Moja ocena ogólna to 8/10:

+ obsługa techniczna niemal natychmiastowa i miła dla użytkownika

+ ceny są dosyć niskie do oferowanych możliwości względem konkurencji

+ możliwość ingerencji w ustawienia php

+ DirectAdmin

+ ssh

- czasem zdarzają się kilkuminutowe pady, rzadziej dłuższe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak to się nazywa w menu? może tak samo jak ta s68 to i moj s69 nie ma tego

 

pytalem, jednak dali to tylko na nowych serwerach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Korzystam już jakiś kawałek czasu z hostingu wyżej wymienionej firmy, do irytacji doprowadzały mnie sytuacje gdy zaczynałem pracować nad stroną, nagle niespodziewany brak dostępu, pisząc do BOK odpowiedź mijająca się z celem, nie chcę się rozwodzić nad tym jak to było, kiedy, ale po tym jak się napaliłem strasznie szybko zostałem odepchnięty, ale teraz zmieniłem zupełnie zdanie. Wszystko działa wyśmienicie, żadnych awarii nie zauważyłem.

 

Osobiście, mogę polecić usługi tej firmy. Mam nadzieje że będzie cały czas tak dobrze jak jest do tej pory i nie będę musiał jej opuszczać.

 

POLECAM!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja z kolei byłem dość zawiedziony VPSami (pewnie taki niefart), ale mimo wcześniejszych wydarzeń zdecydowałem się jakiś czas temu na przetestowanie hostingu SEO. Powiem tyle - nie wiem czego to zasługa, czy serwery są mało obciążone, czy mały overselling, czy w końcu mam fart ;), ale hosting SEO moim zdaniem najlepszy w Polsce, w dodatku za śmieszną kasę (kupiłem nawet dwa - każdy na rok, jakby chcieli cenę podnieść ;P). Wszystkie strony zapleczowe, jakie tam trzymam (a jest ich sporo, na jednym tylko serwerze 228 sztuk wordpressów) działają szybko, mimo lokalizacji w DE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mSurf.eu

@RozmowyPrawne.pl

Głównie polega na tym, że np. dostajesz własne IP (w dużych ilościach) aby przypisać je do różnych domen.

Edytowano przez mSurf.eu (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie ma limitów na procesor.. Taką informacje dostałem od supportu bo właśnie zaczynam migracje..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hostuje strony w linuxpl.com od ponad roku i jestem bardzo zadowolony. Jak by taki support był w każdej firmie, byłoby super. Serwery działają bardzo sprawnie, a jeżeli pojawi się jakiś problem, które tak na prawdę bardzo rzadko się zdarzają, to są moment rozwiązywane.

 

Co do sposobu wypowiedzi przez support jak ktoś wcześniej wspomniał, to może dostosowują się do poziomu klienta? Ze mną każdy z konsultantów pisze na per Pan i nie odczuwam jak by to byli moi koledzy. Co do polskich znaków, to nie popdajmy w paranoje. Jeżeli komuś przyszłoby odpisywać dziennie na kilkadziesiąt, czy kilkaset maili, też pewnie nie zwracałby uwagi w 100% na pisownię.

 

Jedynym mankamentem bynajmniej w moim przypadku, to jest mała ilość dostępnego transferu w stosunku do powierzchni serwera. Np. nie dawno zmuszony większą oglądalnością strony przeszedłem na W5GB i mam dostępne tylko 120GB na miesiąc, gdzie minela ledwo połowa miesiąca, a już zużyłem ponad 100GB. W innej dobrej firmie za podobny abonament jest 500GB miesięcznie, tyle że mniejsza powierzchnia. Jednak i tak zostaje w linuxpl, bo to sprawdzona firma, a jeżeli ktoś prowadzi stronę profesjonalnie liczy się na pierwszym miejscu jakość hostingu w tym także niezawodny szybki support.

Edytowano przez mrxt (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×