Skocz do zawartości

SevenSoft

Użytkownicy
 • Zawartość

  61
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

0 Normalna

1 obserwujący

O SevenSoft

 • Ranga
  Często na forum

Informacje profilowe

 • Płeć
  Mężczyzna
 1. Cześć, szukam VPS lub innego rozwiązania pod mailing, nie spam! baza własnych klientów. Miesięcznie wysyłane są ok 5mln maili. Mile dziana kompletna pomoc, doradztwo, konfiguracja. Dzięki.
 2. Dzięki Piotrze za objaśnienia.
 3. Domena istniała ale nie została przedłużona. Następnie automat, ją zarezerwował jak napisałeś na 14 i wypadła. Po czym ja ją zarezerwowałem i opłaciłem. Zerknąłem na mój pierwszy post i zauważyłem, że się pomyliłem w kopiowaniu. Domenę zarezerwowałem jak napisałem: 21-02-2015 19:22:08 ale (tu pomyłka przy kopiowaniu) opłaciłem: 27-02-2015. A jakimś dziwnym trafem domena została 23-02-2015 zarejestrowana przez inną osobę. Teraz daty się zgadzają. Wcześniej (pierwotnie - przez osobę, która nie opłaciła) domena nie była w OVH utrzymywana jeśli to istotne.
 4. Źle zrozumiałeś. Jeśli wystąpił błąd/problem w rejestrowaniu domen/domeny to dlaczego OVH nie poinformowało o tym fakcie, co najśmieszniejsze w tym to po prawie tygodniu opłaciłem fakturę jaką wystawili. Przy opłacaniu nie było żadnego problemu, aby wykonać przelew. Brak informacji itp. Nigdy nie miałem problemów z OVH - ale takie podejście jak by nic się nie stało trochę jest niepoważne... Jeśli rozpoczęto proces to wypadało by poinformować klienta o wszelkich zmianach - chyba, że się mylę.
 5. Abym dobrze zrozumiał, to w jaki sposób najpewniej rejestrować domenę ?
 6. Ciekawe podejście OVH, ten sam rejestrator rejestruje domenę w odrębnym czasie. Napisałem do nich maila z wyjaśnieniem, ciekawe czy w ogóle odpiszą Domeny były mi potrzebne do projektu, który będzie startował ... nie bardzo mi się uśmiecha zwrot za coś co zarejestrowałem...
 7. Witam, mam problem z rejestracją domeny. Cała sprawa wygląda następująco. Domena została nieopłacona, wygasła, została zarejestrowana przez automat. Następnie znów się zwolniła. Zarejestrowałem domenę: 21-02-2015 19:22:08 Opłaciłem ją: 2015.02.23 11:05:12 Po 2 tygodniach dostaję maila: Sprawdzam domenę i widzę, że została zarejestrowana też przez tego samego rejestratora (OVH) ale 2015.02.23 11:05:12 (2 dni później). To samo się tyczy kolejnej domeny, obie są przez OVH i te są osobę zarejestrowaną! Była jeszcze trzecia domena ale z nią nie ma problemu a cały proces rejestracji był identyczny jak pozostałe dwie. Jak to jest możliwe? Dzięki za wyjaśnienie.
 8. [IMAP] Migracja poczty na inny serwer.

  Dzięki za odpowiedzi - jak zawsze bezcenne Co do hostingu z pocztą, do wyboru do koloru. Dziękuję za pomoc.
 9. Cześć, bardzo dobry znajomy (a jak dobry to chcę mu pomóc) posiada nieszczęsny hosting w nazwa.pl, za ok 2 miesiące odnowienie bagatela 550zł!!! Ogólnie posiada VPS, na którym stoi tylko www. Chciał bym przenieść mu pocztę z nazwa.pl na nowy serwer. I tu pytanie czy jest to możliwe fizycznie, aby nie utracił aktualnych danych. Teraz używa poczty via IMAP, teoretycznie zrobienie konta POP3 i jest kopia. Ale są skrzynki, które używa np. 2 - 3 osoby przez IMAP. Czy są na to jakieś sposoby, rozwiązania co wspierają taką migrację? Dziękuję bardzo za pomoc.
 10. Hosting z GIT'em i ...

  Ja mam VPS w mintshost, zainstalowany GIT a dokładniej GITLAB + PostgreSQL. Działa jak na serwer kontroli wersji idealnie. Oczywiście rsnapsot do backupu. Najniższy pakiet w zupełności Ci wystarczy.
 11. Dedyk + DA (konfiguracja)

  Lepsza lokalizacja PL ale to nie jest priorytet. Zwykłe serwery www jakie posiadam są w niemczech i działają płynnie więc nie wybrzydzam
 12. Dedyk + DA (konfiguracja)

  OK to proszę o informację maszyna z takimi parametrami gdzie wynająć serwer w jakiej firmie aby działało to stabilnie. Na cenę nie spoglądamy teraz.
 13. Dedyk + DA (konfiguracja)

  Pomoc jest mile widziana. Jak DA będzie zainstalowany a to co widzę po ofertach jest instalowany przy uruchomieniu serwera dalej jakoś dam radę z pomocą forum itp. Szukam serwera pod www, mysql (percona), postgresql bo tego nie napisałem.
 14. Dedyk + DA (konfiguracja)

  Cześć, posiadam obecnie 3 serwery 2xVPS i jeden Dedykowany. Jeden VPS i Dedyk (mini) jest w Mintshost. Poszukuje kolejnego serwera dedykowanego o parametrach jak pakiet mini w MH. Dysk może być mniejszy np. 320/500GB + RAID 1. RAM 4GB starczy mile widziane 8GB Instalacja DA. Dodatkowo pomoc ze strony administratorów w administrowaniu DA bo tego nie znam w ogóle - instalacja / konfiguracja. W zarządzaniu od strony usera już sobie poradzę. Budżet miesięczny do 150zł brutto.
 15. GIT

  Zdecydowanie polecam GIT'a wcześniej pracowałem na SVN nie ma porównania jak masz jakiś hosting VPS etc. polecam instalację GITLAB'a ułatwia pracę, zarządzanie projektami.
×