Skocz do zawartości
Igorek

telefon do 1200 zł

Polecane posty

Poszukuje jakiegoś telefinu dotykowego do 1200 zł (może minimalnie budżet przekroczyć)

 

wymagania: LTE, ekran 5 cali lub więcej, dobry aparat, w miare możliwy sprzęt. Ogólnie coś dobrego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja się do Moto X Play przymierzam. Spełnia Twoje wymagania i ma w miarę czystego droida, a Motorola chyba nawet ma go zaktualizować do 6.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

xiaomi, oneplus one

 

za tym drugim przemawia ogromne wsparcie publiki (nie producenta bo ten to amatorka), nowinki dostępne praktycznie od razu

Edytowano przez JakubC (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przeczytane przed chwilką na blogu deweloperów Windowsa:

 

As a reminder, we are initially making new mobile builds from our Development Branch available only to devices that shipped with Windows 10 Mobile. Currently this includes the Lumia 950, 950 XL, 650, 550, and Xiaomi Mi4.

 

Xiaomi Mi4 (technicznie to bardzo fajny telefon) obsługuje W10M? Fajnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja się do Moto X Play przymierzam. Spełnia Twoje wymagania i ma w miarę czystego droida, a Motorola chyba nawet ma go zaktualizować do 6.

Problemem jest fakt, że Motorola została wchłonięta przez Lenovo. Nie mowię tu o zwykłym przejęciu, amerykańska marka została całkowicie włączona do Lenovo i przestaje funkcjonować w przestrzeni.

Tymczasem Lenovo ma tendencje do serwowania śmietnika w oprogramowaniu, co widać po poprzednich ich produktach (zwłaszcza tych skierowanych na rynek azjatycki).

Osobiście uważam, że inwestowanie w Moto X jest obecnie dość ryzykowne. Proponuję poczekać, aż będzie wiadomo jak Lenovo potraktuje spadek po Motoroli.

 

Od siebie polecam Xiaomi Mi4, ale jak nie musisz kupować teraz, to poczekaj na sprzedaż Mi5 (miał już premierę) - ceny powinny ulec korekcie.

 

Cieszy też fakt, że w najnowszym Mi5 firma nie poleciała po bandzie i zadbała też o kwestie uregulowań prawnych (patenty, które rzekomo naruszały niektóre z ich poprzednich urządzeń). To może sugerować, że w przyszłości planują wejście na "zachodnie" rynki.

 

@Bartosz Z

Tak, jest oficjalny ROM Windowsa 10 od Microsoftu - Xiaomi zawarło z nimi umowę o współpracy.

ROM oferuje wersję testową oprogramowania. Nie ma możliwości dual boota, trzeba wgrać go w miejsce MIUI (ale oczywiście jest możliwość powrotu - Mi4 ma odblokowany bootloader).

Swego czasu Windows 10 dla Xiaomi był tylko po chińsku, nie wiem jak teraz.

 

BTW, plotki głoszą, że po ww. programie testowym, Microsoft ma wydać "pełnego, oficjalnego" Windowsa 10 dla nowych urządzeń Xiaomi i OnePlus.

Edytowano przez geekboy68k (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślałem o sony experia z2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

to całe xiaomi nie ma karty pamięci. A w 16 gb realnie będzie z 10 może 12 więc trochę mało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polecam OnePlus X. Poleciałem już dwóm kumplom i są bardzo zadowoleni.

 

Mocny procesor Snapdragon 801 2gb ramu i duży ekran amoled. Nowy telefon kosztuje 1149zł na stronie oneplus.net . Z tego co wiem teraz jest darmowa wysyłka, jeżeli kwota zakupów przekracza 400zł ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×