Skocz do zawartości
R@fi

[DOMENY]Jakiego operatora domen polecacie

Polecane posty

Witajcie,

zastanawiam się nad przeniesieniem swoich domen do innego operatora - obecnie moje domeny obsługuje OVH i po ostatniej sytuacji z NSami postanowiłem zmienić operatora tylko zbytnio nie wiem na jakiego dokonać zmian .

 

Myślałem o Masternet.pl ,ale jedna z osób tego forum mi odradziła te firmę

 

Co polecilibyście ;) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

zastanawiam się nad przeniesieniem swoich domen do innego operatora - obecnie moje domeny obsługuje OVH i po ostatniej sytuacji z NSami postanowiłem zmienić operatora tylko zbytnio nie wiem na jakiego dokonać zmian .

 

Myślałem o Masternet.pl ,ale jedna z osób tego forum mi odradziła te firmę

 

Co polecilibyście ;) ?

 

Ale problem z DNS nie jest z winy operatora tylko niewłaściwej konfiguracji. Zmiana operatora nic w tym konkretnym przypadku nie zmieni. Dalej jak będzie coś nie "halo" otrzymasz podobny problem. OVH dostarcza obsługę DNS dla domen na doskonałym poziomie. Zmiana pod wpływem emocji będzie po prostu błędem. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wynoszenie domen od OVH niestety jest dość uciążliwe, bo będziesz miał im wysłać list z prośbą o wydanie kodu authinfo.

Co do tanich operatorów, to nas w firmie rozszerzenie .pl za 41zł netto, a tutaj pełen cennik domen

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wynoszenie domen od OVH niestety jest dość uciążliwe, bo będziesz miał im wysłać list z prośbą o wydanie kodu authinfo.

 

 

 

Obecnie wystarczy zdjęcie/skan wniosku na e-mail

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polecam jak najbardziej OVH, wystarczy poprawnie skonfigurować strefy dns i ze zmianami w panelu nie problemów,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie była taka sytuacja że nsy miałem poprawnie skonfigurowane były widoczne w sieci oprócz ovh .

dopiero od wczoraj załapały nsy po kontakcie z OVH

Edytowano przez R@fi (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie była taka sytuacja że nsy miałem poprawnie skonfigurowane były widoczne w sieci oprócz ovh .

dopiero od wczoraj załapały nsy po kontakcie z OVH

 

Okresu oczekiwani na propagacje DNS wynosi do 48 godzi. A ty chciałeś w tym samym czasie podnieść domenę na własnych adresach DNS, stworzyć Glue record i na dodatek ten DNS siedzi u ciebie na serwerze z jednym i tym samym adresem IP. Na dodatek trzepałeś konfigurację wzdłuż i wszerz przeładowując co kilka minut nowe rozwiązanie. Przepraszam ale powinieneś się cieszyć że OVH po takiej czkawce z twojej strony załapało o co tobie chodzi. No ale to przecież nie twoja wina tylko OVH ma do du...y obsługę DNS dla domen w tak skromnej formie :)

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nsy miałem poprawnie skonfigurowane

http://www.webhostingtalk.pl/topic/50242-strefa-ns-we-wlasnej-domenie/?do=findComment&comment=430666

mhm..

 

Prawda jest taka, że pogubiłeś się w podstawach i działałeś za szybko i błędnie. Przeniesienie się do innego operatora nie sprawi, że nagle wszystko zacznie działać jak będzie to tak zrobione

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×