Skocz do zawartości
Gość HostVPS

[opinia] Tragiczne zachowanie Hekko i całe zajście z tą właśnie firmą .

Polecane posty

Ciemnogród, niech lepiej zaczną sprzedawać popcorn na festynach, a nie udawać filozofów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że niczyje słowa i żadne argumenty do Ciebie nie trafiają. Chyba już Ci inni użytkownicy napisali co jest nie tak, a Ty dalej swoje?

Ponadto wszystkie niewygodne fakty pomijasz szerokim łukiem.

Edytowano przez Hekko.pl (zobacz historię edycji)
  • Upvote 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HostVPS

Ciemnogród, niech lepiej zaczną sprzedawać popcorn na festynach, a nie udawać filozofów ;)

 

Ten kto pod sobą dołki kopie sam w nie wpada , gdyby było wszystko w porządku przecież nie wystawił bym żadnej opinii a jak widać nie jest ;)

Widzę, że niczyje słowa i żadne argumenty do Ciebie nie trafiają. Chyba już Ci inni użytkownicy napisali co jest nie tak, a Ty dalej swoje?

Ponadto wszystkie niewygodne fakty pomijasz szerokim łukiem.

 

Jakie niewygodne fakty ? , nic nie omijam a to wy nie potraficie się przyznać do błędu i zgrywacie filozofów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nawet nie potrafisz poprawnie użyć opcji Odpowiedz/cytuj. Odpowiadasz na posty kogoś innego, kierując treść wypowiedzi w inną stronę.

 

Gdyby było w porządku czyli gdybyśmy nie chcieli skanu dokumentów potwierdzających wprowadzone dane, tak? Zapewne, bo nie możesz takich dokumentów przesłać, gdyż wprowadzone dane nie są prawdziwe. Na tej podstawie się obrażasz, bo nie podoba Ci się to.

 

Takie fakty, które zostały przedstawione powyżej (nie tylko przeze mnie)!

W który miejscu niby mielibyśmy popełnić błąd? W żądaniu dokumentów potwierdzających Twoją tożsamość? HAHAHA

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HostVPS

Widzę, że niczyje słowa i żadne argumenty do Ciebie nie trafiają. Chyba już Ci inni użytkownicy napisali co jest nie tak, a Ty dalej swoje?

Ponadto wszystkie niewygodne fakty pomijasz szerokim łukiem.

 

Po pierwsze jak ja wam stawiam warunki ? , nie przypominam sobie ani jednego emaila w którym cokolwiek bym wam stawiał , a wręcz przeciwnie działało to w odwrotną stronę jeśli będzie trzeba całą korespondencję opublikuję .

 

Po drugie miałem u was wykupiony wcześniej hosting i przerwy w dostawie usługi były nie udokumentuje tego oczywiście bo jak ale jeśli macie całą dokumentację chyba nie jest problem się przyznać ? .

 

 

Nawet nie potrafisz poprawnie użyć opcji Odpowiedz/cytuj. Odpowiadasz na posty kogoś innego, kierując treść wypowiedzi w inną stronę.

 

Gdyby było w porządku czyli gdybyśmy nie chcieli skanu dokumentów potwierdzających wprowadzone dane, tak? Zapewne, bo nie możesz takich dokumentów przesłać, gdyż wprowadzone dane nie są prawdziwe. Na tej podstawie się obrażasz, bo nie podoba Ci się to.

 

Takie fakty, które zostały przedstawione powyżej (nie tylko przeze mnie)!

W który miejscu niby mielibyśmy popełnić błąd? W żądaniu dokumentów potwierdzających Twoją tożsamość? HAHAHA

 

 

W Błąd to ty wprowadzasz wszystkich , na jakiej podstawie możesz uznać że dane są fałszywe ? "na rzut oka" jak to ujołeś w emailu ? , To że nie chcę wysłać skanu dowodu kupując serwer za parę złotych świadczy tylko o tym że dbam o swoje dane .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

Po pierwsze jak ja wam stawiam warunki ? , nie przypominam sobie ani jednego emaila w którym cokolwiek bym wam stawiał , a wręcz przeciwnie działało to w odwrotną stronę jeśli będzie trzeba całą korespondencję opublikuję .

 

Przypomnij sobie jednego z ostatnich e-maili wczoraj. Dlaczego nie odczekałeś na odpowiedź? To jest poważne?

 

 

 

Po drugie miałem u was wykupiony wcześniej hosting i przerwy w dostawie usługi były nie udokumentuje tego oczywiście bo jak ale jeśli macie całą dokumentację chyba nie jest problem się przyznać ? .

 

 

 

Twoje usługi były na serwerach, które mają 100% uptime. Nigdy nie zgłosiłeś problemu, więc teraz wymyślasz to, aby się bronić.

 

 

 

 

W Błąd to ty wprowadzasz wszystkich , na jakiej podstawie możesz uznać że dane są fałszywe ? "na rzut oka" jak to ujołeś w emailu ? , To że nie chcę wysłać skanu dowodu kupując serwer za parę złotych świadczy tylko o tym że dbam o swoje dane .

 

Podam tylko jedną rzecz, która o tym świadczy. Jeśli w jakimś polu formularza wstawiasz wyrażenie: "nieważne" (nie w jednym i to nie wszystko), to takie dane już są fałszywe.

Albo zawierasz umowę, albo jej nie zawierasz, sprawa jest bardzo prosta. Poczytaj sobie wypowiedzi wyżej (nie nasze) na temat danych.

 

 

 

 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wystawia na tej podstawie fałszywą opinię.

Ale co w tej opinii

 

To co wyprawia ta firma jest śmieszne , chcą skanu dowodu do zamówienia hostingu jeśli nie blokują konto i blokują poprzednie opłacone zamówienia . Nie Polecam Hosting Żenada .....

jest fałszywe?

 

1) Zażądaliście dokumentów? 2) Zablokowaliście konto? 3) Klient rzeczywiście opłacił usługę?

 

Nic innego tam nie widzę, co w ogóle mogłoby być fałszywe. Radca prawny Wam powiedział, że możecie kogoś pozwać za to i wygrać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie mam nic do ukrycia ale dbam o swoje dane nie tylko na przykadach w telewizji na kth kto nabra chwil i znik ;) . Nie wiem do kogo trafi mowlatego te wysyanie dowodu do zakupu serweru za 30 z jest absurdem :)

 

Rozumiem, e umowa z operatorem komwym na abonament za 30z te jest absurdem? Tam trzeba nie tylko dowale jeszcze np.: zawiadczenie o dochodach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że umowa z operatorem komórkowym na abonament za 30zł też jest absurdem? Tam trzeba nie tylko dowód, ale jeszcze np.: zaświadczenie o dochodach.

Umowa z operatorem komórkowym jest na nieograniczoną kwotę, bo możesz wydzwonić o wiele więcej niż abonament. To jest w zasadzie linia kredytowa na ich usługi i jej limit wynosi zazwyczaj dobrze ponad 1000zł. Przy prepaidzie za 30zł nikt nic nie sprawdza.

Edytowano przez spindritf (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Umowa z operatorem komórkowym jest na nieograniczoną kwotę, bo możesz wydzwonić o wiele więcej niż abonament. To jest w zasadzie linia kredytowa. Przy prepaidzie za 30zł nikt nic nie sprawdza.

Zetafon w Orange wymaga. Mix z ograniczoną kwota wymaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HostVPS

Rozumiem, że umowa z operatorem komórkowym na abonament za 30zł też jest absurdem? Tam trzeba nie tylko dowód, ale jeszcze np.: zaświadczenie o dochodach.

Rozumiem, że umowa z operatorem komórkowym na abonament za 30zł też jest absurdem? Tam trzeba nie tylko dowód, ale jeszcze np.: zaświadczenie o dochodach.

Rozumiem, e umowa z operatorem komwym na abonament za 30z te jest absurdem? Tam trzeba nie tylko dowale jeszcze np.: zawiadczenie o dochodach.

 

Umowa z operatorem komórkowym a wykup hostingu za 30 zł jest to co innego , zresztą wyżej napisałem że jeśli firma jest na prawdę godna zaufania jak OVH czy Home wtedy nie ma problemu . Firmie Hekko po całej sytuacji i wszystkich wypowiedziach nie wysłał bym paragonu z KFC , Poza tym Operator komórkowy wymaga danych przed podpisanem umowy nie w czasie jej trwania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale co w tej opinii

 

 

jest fałszywe?

 

1) Zażądaliście dokumentów? 2) Zablokowaliście konto? 3) Klient rzeczywiście opłacił usługę?

 

Nic innego tam nie widzę, co w ogóle mogłoby być fałszywe. Radca prawny Wam powiedział, że możecie kogoś pozwać za to i wygrać?

 

W wątku już są informacje o tej opinii. Przeczytaj je.

 

Dodatkowo nasza interpretacja:

"To co wyprawia ta firma jest śmieszne , chcą skanu dowodu do zamówienia hostingu jeśli nie blokują konto i blokują poprzednie opłacone zamówienia . Nie Polecam Hosting Żenada ....."

 

To co wyprawia ta firma jest śmieszne - co niby jest śmieszne?

chcą skanu dowodu do zamówienia hostingu - chyba regulamin jest jasny?

jeśli nie blokują konto - i tak i nie, została odrzucona nowo zamówiona usługa

blokują poprzednie opłacone zamówienia - nic takiego nie nastąpiło do tej pory.

Hosting Żenada - Klient raczej nie miał za specjalnej okazji tego sprawdzenia. Oczywiście twierdzi inaczej, i nawet zdecydowanie twierdzi (poza opinią), że było źle.

Tylko po co by napisał:

„Korzystam z ich usług około roku wcześniej nie było problemów aż do dnia dzisiejszego kiedy postanowiłem wykupić nowy pakiet hostingowy […].”

?

 

Umowa z operatorem komórkowym a wykup hostingu za 30 zł jest to co innego , zresztą wyżej napisałem że jeśli firma jest na prawdę godna zaufania jak OVH czy Home wtedy nie ma problemu . Firmie Hekko po całej sytuacji i wszystkich wypowiedziach nie wysłał bym paragonu z KFC , Poza tym Operator komórkowy wymaga danych przed podpisanem umowy nie w czasie jej trwania :)

 

Pragnę Ci przypomnieć Twoje słowa:

 

Korzystam z ich usług około roku wcześniej nie było problemów aż do dnia dzisiejszego kiedy postanowiłem wykupić nowy pakiet hostingowy […].”

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie zagłębiałem się bardziej w temat. Wyślij im w takim razie skan czegokolwiek potwierdzającego Twoje dane : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HostVPS

 

W wątku już są informacje o tej opinii. Przeczytaj je.

 

Dodatkowo nasza interpretacja:

"To co wyprawia ta firma jest śmieszne , chcą skanu dowodu do zamówienia hostingu jeśli nie blokują konto i blokują poprzednie opłacone zamówienia . Nie Polecam Hosting Żenada ....."

 

To co wyprawia ta firma jest śmieszne - co niby jest śmieszne?

chcą skanu dowodu do zamówienia hostingu - chyba regulamin jest jasny?

jeśli nie blokują konto - i tak i nie, została odrzucona nowo zamówiona usługa

blokują poprzednie opłacone zamówienia - nic takiego nie nastąpiło do tej pory.

Hosting Żenada - Klient raczej nie miał za specjalnej okazji tego sprawdzenia. Oczywiście twierdzi inaczej, i nawet zdecydowanie twierdzi (poza opinią), że było źle.

Tylko po co by napisał:

„Korzystam z ich usług około roku wcześniej nie było problemów aż do dnia dzisiejszego kiedy postanowiłem wykupić nowy pakiet hostingowy […].”

?

 

Śmieszne jest straszenie sądem a także tworzenie własnego prawa , Moje usługi nie miały częstych padów lecz występowały one i chyba dobrze wiem co doświadczyłem , przeważnie tego nie zgłaszałem co jest faktem ponieważ stał tam serwis który nie miał dla mnie aż tak wielkiej wagi ;) ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HostVPS

 

 

Pragnę Ci przypomnieć Twoje słowa:

 

Korzystam z ich usług około roku wcześniej nie było problemów aż do dnia dzisiejszego kiedy postanowiłem wykupić nowy pakiet hostingowy […].”

 

 

Nie mogę zarzucić ponieważ nie było problemów aby serwer nie chodził dłuższy czas ale to nie znaczy że nie było padów <_<

Nie zagłębiałem się bardziej w temat. Wyślij im w takim razie skan czegokolwiek potwierdzającego Twoje dane : )

 

Po tym zajściu nie mam zamiaru korzystać z ich usług w ogóle .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

Jak już pisałem wcześniej ja i parę innych osób, gdyby to Wy bylibyście na tym miejscu, postąpilibyście tak samo.

 

Raczej nie, choć nie osądzam kto w tym sporze ma rację. Bardziej chodzi mi o:

 

 

[...] Hekko samo sobie zrobiło czarny PR, a przecież można było to załatwić polubownie na spokojnie.

 

Generalnie firmy stosujące pozew jako narzędzie egzekwowania swoich praw wypadają kiepsko w oczach konsumentów - tak mi zawsze wpajano na przedmiotach z zakresu marketingu i PR.

Skoro nawet Apple przestało wojować z Samsungiem, to coś w tym musi być ;) Czasami lepiej odpuścić niż walczyć dla własnej satysfakcji - korzyść może być większa, a sama strata na pewno zostanie zminimalizowana.

 

Tak w ogóle to:

 

 

Pragnę Ci przypomnieć Twoje słowa:

 

 

Twoje usługi były na serwerach, które mają 100% uptime. Nigdy nie zgłosiłeś problemu, więc teraz wymyślasz to, aby się bronić.

 

 

Przestań pisać takie bzdury to raz a dwa, że ani razu nikt nie napisał o dowodzie. To ty dokleiłeś sobie tą teorię aby uwiarygodnić swoją wersję.

 

 

W który miejscu niby mielibyśmy popełnić błąd? W żądaniu dokumentów potwierdzających Twoją tożsamość? HAHAHA

 

... itd.

To nie wygląda poważnie, sami się pogrążacie. Nie chodzi mi o samą treść przekazu, ale o jego formę. Takich rzeczy nie należy pisać ani w oficjalnej korespondencji z użytkownikiem, ani w nieoficjalnym wątku, ale z oficjalnego konta firmy (a domniemam, że to takie jest). To raczej na prywacie... :)

 

Ten wątek w ogóle nie powinien mieć miejsca, tak samo jak i wdawanie się w jakąkolwiek dyskusję z abonentem, nasyłanie prawników, etc. Póki co z próby wyjaśnienia sytuacji zrobił się niefajny (dla Was, bo HostVPS ma niewiele do stracenia) flame war.

 

zDcF7.gif

 

----------

 

 

Mam prawo do wyrażania własnego zdania i nikt mi tego nie zabroni

 

Nikt nie próbuje Ci tego zabronić, jednakowoż samo Hekko ma prawo odnieść się do Twojego zdania - w tym próbować dowieść, że było niezgodne z prawdą, godzące w wizerunek firmy, itd.

Edytowano przez geekboy68k (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HostVPS

 

Raczej nie, choć nie osądzam kto w tym sporze ma rację. Bardziej chodzi mi o:

 

 

Generalnie firmy stosujące pozew jako narzędzie egzekwowania swoich praw wypadają kiepsko w oczach konsumentów - tak mi zawsze wpajano na przedmiotach z zakresu marketingu i PR.

Skoro nawet Apple przestało wojować z Samsungiem, to coś w tym musi być ;) Czasami lepiej odpuścić niż walczyć dla własnej satysfakcji - korzyść może być większa, a sama strata na pewno zostanie zminimalizowana.

 

Tak w ogóle to:

 

 

 

 

 

... itd.

To nie wygląda poważnie, sami się pogrążacie. Nie chodzi mi o samą treść przekazu, ale o jego formę. Takich rzeczy nie należy pisać ani w oficjalnej korespondencji z użytkownikiem, ani w nieoficjalnym wątku, ale z oficjalnego konta firmy (a domniemam, że to takie jest). To raczej na prywacie... :)

 

----------

 

 

Nikt nie próbuje Ci tego zabronić, jednakowoż samo Hekko ma prawo odnieść się do Twojego zdania - w tym próbować dowieść, że było niezgodne z prawdą, godzące w wizerunek firmy, itd.

 

Mówiąc o moim zdaniu miałem na myśli cytuję "Jeśli opinia nie zostanie usunięta do jutra ...." jest to wyraźna próba wtargnięcia na moją wolność słowa .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

IMO moderatorzy powinni taki temat usunąć bo logicznie myślący człowiek widzi "walkę" hekko.pl które posługuje się rzeczowymi argumentami z bełkotem kolejnego napinacza, jakich przez lata na tym forum było wielu.

 

@HostVPS niestety akceptując regulamin firmy (a to zapewne musiałeś zrobić w celu dokonania zakupu) ZGODZIŁEŚ się na podawanie danych osobowych i jest to NORMALNA praktyka w każdej firmie. Czy tego chcesz czy nie, prawo umożliwia zażądania Twoich dokumentów w celu potwierdzenia Twojej tożsamości.

 

Ba, np. NASK WYMAGA od rejestratorów tego aby dokładali wszelkich starań do tego aby dane abonentów nie były z czapki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mówiąc o moim zdaniu miałem na myśli cytuję "Jeśli opinia nie zostanie usunięta do jutra ...." jest to wyraźna próba wtargnięcia na moją wolność słowa .

 

A ja Ci któryś raz podkreślam: Twoja opinia jest z dupy, bo odnosi się do tej sytuacji, która wynikła z Twojej winy. I nie, nie przekonasz mnie, że jest inaczej. W dodatku jakimś gimbo-polskim pisana, ale pal sześć to. Sam w niej przyznałeś, że sytuacja wzięła się z Twojej winy (nie przeczytałeś regulaminu, zapomniałeś - to nie jest ważne). Tak czy siak, nie przesłałeś potwierdzenia swoich danych, a to jest równoznaczne z wypowiedzeniem umowy.

 

 

To co wyprawia ta firma jest śmieszne , chcą skanu dowodu do zamówienia hostingu jeśli nie blokują konto i blokują poprzednie opłacone zamówienia . Nie Polecam Hosting Żenada .....

 

 

Twoja wolność kończy się tam, gdzie zaczyna się dobre imię oraz wolność drugiej osoby (w tym momencie wolność Hekko do ochrony dobrego imienia firmy).

 

Teraz tak:

- czy Hekko przesadza? Moim zdaniem tak. Bo czytając tę opinię każdy sobie o niej opinie wyrobi sam

- czy Hekko dało ciała? Tak. Chodzi o formę wypowiedzi z firmowego konta do klienta (jaki by on nie był).

 

Ale mówiłem, że zacny wątek się zrobi? :) A poważnie, to nikomu nie życzę takich klientów.

  • Upvote 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×