Skocz do zawartości

vorren

Użytkownicy
 • Zawartość

  30
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  1

vorren wygrał w ostatnim dniu 30 Maj 2012

vorren ma najbardziej lubianą zawartość!

Reputacja

53 Pomocny

1 obserwujący

O vorren

 • Ranga
  Czasami na forum

Informacje profilowe

 • Płeć
  Mężczyzna
 1. Gdzie VPS poza grupą H88

  Ja to rozumiem - ale skok cenowy jest olbrzymi.. Nie 20%, 50% - tylko ponad 100%.. Aż tak niedoszacowane były obecne koszty?
 2. Gdzie VPS poza grupą H88

  Nie upieram się "po taniości".. Zastanawiam się skąd aż taka różnica w cenie w porównaniu do innych. Budzi to jednak pewien niepokój. SLA? Czas odpowiedzi na ticket? Fachowość personelu? Overselling? Masz wiedzę? Jeśli jest podobnie jak w innych firmach, to nie będę szukał dalej, zwłaszcza jeśli pomogą mi się przenieść.
 3. Gdzie VPS poza grupą H88

  Dzięki, rozważałem Waszą ofertę wcześniej. Możesz ze mną porozmawiać przez kilka minut przez telefon lub na jakimś komunikatorze?
 4. Gdzie VPS poza grupą H88

  Dostałem maila kilka dni temu, że nastąpi migracja do nowych pakietów.
 5. Cześć, jako że netdc ujednolicił ceny i z kwoty 650zł brutto / pół roku zrobiła się kwota 1468 brutto (czego nie potępiam, bo skoro pojawiła się taka cena, to znaczy, że wyliczyli sobie, że taka kwota będzie odpowiednia) rozglądam się za ofertą poza H88. W tej cenie miałem VPS zarządzany a konfiguracja i średnie wykorzystanie jak na screenach: https://www.dropbox.com/s/2l2osyogwiy8jcg/netdc1.JPG?dl=0 https://www.dropbox.com/s/384awhnyow1rqsd/netdc2.JPG?dl=0 https://www.dropbox.com/s/1ftw4wq9mp00yah/netdc3.JPG?dl=0 Czyli z tego co rozumiem: 100GB, 6GB, 3 x Intel® Xeon® CPU E5-2640 v4 @ 2.40GHz Starałem się nie być upierdliwym klientem (prośba o uruchomienie wildcard, konfiguracja mx na domenie, udostępnienie nowszej wersji php) i nie poganiać: że mail wysłany 4h temu i dlaczego nie mam nowszej wersji php, bo jakbym miał sobie policzyć ile warty jest mój czas "profesjonalnego programisty".. Bardzo dziękuję netdc za współpracę, którą bardzo sobie chwalę, jednak nie stać mnie na usługi w takiej cenie. Mogę liczyć na zarządzany VPS w powyższej konfiguracji w podobnej cenie do obecnej, czy rynek zmienił się na tyle, że muszę pogodzić się z taką różnicą w cenie?
 6. Zupełnie nie rozumiem. Na każde zgłoszenie dostaję odpowiedź. I na te przez stronę i na te na mailu. W przypadku krytycznych lub tzw. szybkich zleceń po godzinie zawsze było po problemie. W najgorszym wypadku 24h. Teraz trochę dłużej, bo to migracja z dedyka na vps, ale zawsze jest ok i miło.. Mam szczęście czy to odrobina kultury i zrozumienia po obu stronach?
 7. Z drugiej strony trudniej o overselling i wszyscy na matce mają w miarę jednakowe warunki..
 8. Ipb kosztuje 175$ (około 700 zł). Do tego "pare modyfikacji" (niech będą dwie po 10$ (około 80 zł). Do tego domena pl w cenie 60 zł. Razem 840zł. Co tak naprawdę sprzedajesz?
 9. ftp pod backup

  Mnie tam wychodzi przy: CPU 0.5 RAM 512 Storage 100GB Bandwidth: 2TB 5.85€ / miesiąc przy rocznej opłacie edit: ok. mam. Nie trzeba budować swojego własnego, można wybrać z gotowych i cena faktycznie jest inna.
 10. ftp pod backup

  Cześć Wam Szukam miejsca (około 100GB). Zastosowanie: backup (konfigurowany z DA). Propozycje z grupy BH odpadają, ze względu na to, że serwer mam w netDC Transfer jaki wygeneruję to około 2TB (około 70GB/dobę). p.s. Współpraca z netdc dobrze się układa (korzystam z dedykowanego, zarządzanego) - a co. Niech pochwalę
 11. Tak się tylko chciałem podzielić
 12. Zbieranie dowodów na potrzeby sądu

  Notariusz - potwierdzenia zrzutów ekranu.
 13. Cześć, szukam zarządzanego VPS z francuską lokalizacją. Cel: wordpress, woocomerce (nie wiem jeszcze z jakimi pluginami) Ruch - nie znam - zależy jak się rozwinie projekt - początkowo więcej niż 500UU/dobę się nie spodziewam. W tej cenie chciałbym, żeby został skonfigurowany backup co 6h za 10 ostatnich dni (najlepiej przyrostowy) na inny serwer (który już posiadam) + instrukcje jak sobie taki backup przywrócić. Mam max 50$ / miesiąc. Ktoś coś? I dlaczego to?
 14. Dobrze zrozumiałem, że Wasi użytkownicy (klienci?) stwierdzili, że nie chcą płacić mniej? Jak tego dokonaliście? Czy też użytkownicy (klienci?) stwierdzili: powiadomcie wszystkich, że promocji już nie ma?
 15. [dyskusje] Hekko.pl

  Z tym, że według regulaminu to bardziej zadatek niż zaliczka.
×