Skocz do zawartości
michalpc

Szykujcie Kasy Pancerne

Polecane posty

Według mnie PIS popierają nieudacznicy, ci którzy czują jakąś krzywdę że im coś się nie udało to czemu komuś ma być lepiej.

 

Ja nie jestem bogaty, nawet średniej krajowej nie mam i jakoś nie czuję tej zawiści do ludzi którym się udało, czuję chęć dorównania im i do tego dążę, ale jeśli ktoś myśli że na tacy wszystko przenieść to po prostu kretyn to mało powiedziane

 

Najpierw niech popatrzą na siebie co zrobiliście ze swoim życiem <_<

 

To po prostu dwie mentalności się stykają

Ludzi którzy dążą do swoich celów i ludzi (za przeproszeniem frajerów) którzy za siedzenie i zrzędzenie chcą dostawać po 3000 zł renty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie narzekaj! To jest tzw. Tanie Państwo (TP - nie kojarzy Ci się z niczym? <_<). Odnoszę wrażenie, że pisiory to gorsi rozdawnicy niż ta cała niby socjalistyczna, czerwona lewica :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie narzekam <_< tylko drażnią mnie ludzie z PIS-u, jak widze Zawisze czy Bielana to mnie krew zalewa :[ Ich argumenty są jak z podstawówki, jak będe miał dzieci będe ich nimi straszył :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patrick

Gligamesh:

Witam i na wstępie wisisz mi czyszczenie ekranu.

Niech zgadne jestes extra saperem ktory wszystko i wszystkich tak rozbraja ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A to dobre, gdzie ty mieszkasz człowieku, w Chinach
Brak argumentow

 

Zwolennicy dyktatury kretynów z pisu zawsze znajdą jakieś wytłumaczenie :]

 

No i zaczyna sie - narzekacie na to ze lamana jest demokracja - a teraz obrazacie kogos kto ma inne poglądy, mniej hipokryzji .

 

nie czuję tej zawiści do ludzi którym się udało,
Według mnie PIS popierają nieudacznicy, ci którzy czują jakąś krzywdę że im coś się nie udało to czemu komuś ma być lepiej.

Hm, nie wiem czy dobrze zrozumiałem - masz na mysli ze najlepiej wchodzic w dupe tym co mają pieniadze a innych potraktować eutanazją ?

 

Ich argumenty są jak z podstawówki
A więc winny do Ciebie trafiać ... - napisałeś kilka linijek nie podając żadnego argumentu

 

Gligamesh:

Witam i na wstępie wisisz mi czyszczenie ekranu.

Niech zgadne jestes extra saperem ktory wszystko i wszystkich tak rozbraja ?

 

apogeum ...

 

Dziękuje wam ze sie wypowiedzieliscie, teraz już wiem na 101% ze jest alternatywa dla PiSu , jednak nie mam zamiaru być "kretynem" , ignorantem ani prostakiem a to są wasze argumenty które z każdym swoim postem coraz śmielej lansujecie .

 

EOT z mojej strony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brak argumentow

 

Państwo macie jakieś argumenty oprócz tego, że PO nie weszło do koalicji gdzie "PiS chciało oddać władzę"?

 

Jeśli o argumenty chodzi, jakoś żaden z was unika moich postów. Więc jakoś nie dostrzegam u Państwa ochoty na polemizowanie z argumentami. Tak samo zresztą jak PiS.

 

Hm, nie wiem czy dobrze zrozumiałem - masz na mysli ze najlepiej wchodzic w dupe tym co mają pieniadze a innych potraktować eutanazją ?

 

Nie od dziś wiadomo, że lepiej przejadać wzrost gospodarczy rozdając pieniądze wyborcom, zamiast inwestować w rozwój. Tyle tylko, że to co dobre dla partii nie koniecznie jest dobre dla państwa, a już na pewno nie jest dobre dla samych zainteresowanych. Bo co z tego, że ktoś dostanie większe zasiłki, jeśli nie będzie pieniędzy na obniżenie kosztów pracy? To paranoja, że ludziom o małych zarobkach płaci się jedynie połowę pensji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po kolei:

 

exe - zacznij czytać, przyjmujesz teraz po ze komunistycznego brukowca ignorując wypowiedzi i postawy ludzi którzy mieli przyjemność rozmawiać z którymś z braci, mało tego oni jako pierwsi realizują programy w które wpakowali ich poprzednicy.

 

shive - kolejne dziecko mediów... rozumiem że członkowie PO, czyli powtarzając się komuniści zamieszani w masę afer, odpowiedzi za udowodnione krachy i stan polski powinni ponownie dostać władze w swoje ręce by kraść dalej ??

 

promoter - PiS powiedział że nie da się rządzić,chciał rozwiązania czyli poniekąd zdania władzy PO stawało na głowie by do tego nie doszło. Obietnice są realizowane ale nie zrobisz rzeczy planowanych na 4 lata w mare miesięcy, 100dniowe rozliczenie rządu wyszło poprawnie. Tzn wyrobili sie.

 

exe - czemu się nie udało, PiS ciężką drogą ale powoli i sukcesywnie realizuje jakiś program. Jeśli Twoja wypowiedz jest aluzją do mnie, to powiem Ci że mam jeszcze cały życie przed sobą, a już mówią że wiele osiągnąłem.

 

shive - wszytko chcesz zrobić w ciągu "tygodnia" ? Pamiętaj że kraj ma wielkie kredyty i obietnice do spełniania

 

exe - u Ciebie jeszcze gorzej, nawet ich nie masz, chodząc z nimi do tej podstawówki pewno spałeś na lekcjach.

 

patrick - a co ja za to mogę, żę ludzie oglądają tylko TV. Wypowiedziałem się tylko co sądzę a tu się nagle okazuje że ludzie dla których żywiłem szacunek nawet nie potrafią podyskutować. Nie wspomnę już o kulturze....

 

fujara - czy może miałbyś czas przedstawić tą alternatywę ? może choć w skrócie na priv by pominąć komentarze przedszkolaków

 

Większość wypowiadających rzuca błotem w PiS chwaląc PO bez totanie żadnych argumentów, może by ktoś coś napisał ??

Ja wiem jedno, PO lansując kryminalistów i tracąc ludzi daleko nie zajdzie, nawet spotu reklamowego nie są w stanie sami zaprojektować. Ich szeregi zapełnione komunistami, skopali w naszym kraju co się praktycznie da (z jednego małego członu 2osoby wyprowadziły ponad 6 mln zł a teraz są w PO i walą głupa). Przegrywają gdzie się da. Państwo nie przedstawili nic prócz obelg (jak w przedszkolu, no max 1st klasa) wiec i ja się też nie będę rozpisywał. Ci którzy popierają PO nawet nie wiedzą kogo popierają, nie znają przeszłości tych ludzi nie wspomnę już o historii ostatnich 20 lat.

 

Wszystkim jednak polecam obejrzeć nocną zmianę z 92 roku, tam jest wiele twarz będących teraz w PO i nie tylko. Może przedszkolakom to rozjaśni co nie co, choć tez wątpię bo trzeba mieć choć podstawową wiedzę na temat.

 

raczej nie będę już dementował plotek z przedszkola gdyż jest to zwykłą strata czasu którego nie mam, jak ktoś napisze coś sensownego dołączę ponownie do mam nadzieje dyskusji a nie rzucaniem błotem. Pozdrawiam i rzecze miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciesz się póki możesz <_< Jak pisiory zdobędą 100% władzy to na jakiekolwiek elektroniczne wypowiedzi będziesz musiał mieć pozwolenie Sekretarza ds. Mediów Przychylnych Ekipie Rządzącej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jedno mnie zastanawia, skoro niby jest tak żel to czemu takie firmy jak LG, philips, dell budują u nas najnowocześniejsze fabryki ??

 

Ciesz się póki możesz tongue.gif Jak pisiory zdobędą 100% władzy to na jakiekolwiek elektroniczne wypowiedzi będziesz musiał mieć pozwolenie Sekretarza ds. Mediów Przychylnych Ekipie Rządzącej.

 

Skrycie mam nadzieje żę zdobędą 100% władzy wtedy skończy się ta zabawa lepera giertycha i PO

 

Tia sieczka jak się patrzy <_<, normalnie kostnice będzie trzeba wżynając :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jedno mnie zastanawia, skoro niby jest tak żel to czemu takie firmy jak LG, philips, dell budują u nas najnowocześniejsze fabryki ??

 

Taaak, dlatego, że wreszcie liberalny i progospodarczy PIS doszedł do władzy <_<:( Ludzie, gdzie wy macie rozum? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patrick

Gligamesh: ale ty tak serio czy sie z nas nabijasz ?

Bo jezeli to prawda to jedynie moge wspolczuc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taaak, dlatego, że wreszcie liberalny i progospodarczy PIS doszedł do władzy biggrin.gif:D Ludzie, gdzie wy macie rozum? biggrin.gif
No właśnie gdzie Ty masz rozum.. Nie rozumiesz nawet podstaw inwestycji gospodarczych, taki wyrażane odczycie dajesz w tej wypowiedzi. Powiedz mi tak, bo rozumiem że PiS + kaczki to dla Ciebie katastrofa kto byłby lepszy w obecnej sytuacji ?

 

Gligamesh: ale ty tak serio czy sie z nas nabijasz ?

Bo jezeli to prawda to jedynie moge wspolczuc.

 

Nie nie nabijam się, i czego współczuć? tego że nie jestem dzieckiem mediów i nie opowiadam się za kryminalistami ? czy może zrozumienia banalnych spraw ?? Tak samo jak zrobiliście zamieszanie odnośnie archiwizacji logów poczty smsów bo ktoś przeczytał gazetę i obejrzał coś w TV tak samo teraz ślepo wierzycie dziennikarzom którzy powiązani w afery bronią się tylko jak mogą. Nie zdziwię się jeśli Pis będzie musiało zrobić z tego kraju państwo policyjne by w końcu przemówić niektórym do rozsądku. Niestety shive ludzie bez umiejętności myślenia nie przyjmują nic innego niż siły i przemocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wypowiedzi będziesz musiał mieć pozwolenie Sekretarza ds. Mediów Przychylnych Ekipie Rządzącej.

 

Ja byłbym za powołaniem Ministerstwa ds. hamowania e-głupoty .

 

Patrick przeczytaj swoje posty i zastanow sie jaki poziom sobą reprezentujesz ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patrick
Patrick przeczytaj swoje posty i zastanow sie jaki poziom sobą reprezentujesz ...
może mi podpowiesz ?

Zmień ten login na początek bo mam wrażenie, że pisze do kogoś skrzywdzonego ....

 

Ja byłbym za powołaniem Ministerstwa ds. hamowania e-głupoty .

w sumie to byś był pierwszym "osobnikiem" jakim musieli by się zając.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

patrick mam pewne wątpliwości odnośnie ciebie, nie do końca wiem czy należysz do 66% polaków nie rozumiejących treści pisanej. Czy też juz podjąłeś odpowiednie kroki i leczysz się u odpowiedniego specjalisty ?

 

Ja byłbym za powołaniem Ministerstwa ds. hamowania e-głupoty .

 

dobre :angry:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie nie nabijam się, i czego współczuć? tego że nie jestem dzieckiem mediów i nie opowiadam się za kryminalistami ? czy może zrozumienia banalnych spraw ?? Tak samo jak zrobiliście zamieszanie odnośnie archiwizacji logów poczty smsów bo ktoś przeczytał gazetę i obejrzał coś w TV tak samo teraz ślepo wierzycie dziennikarzom którzy powiązani w afery bronią się tylko jak mogą. Nie zdziwię się jeśli Pis będzie musiało zrobić z tego kraju państwo policyjne by w końcu przemówić niektórym do rozsądku. Niestety shive ludzie bez umiejętności myślenia nie przyjmują nic innego niż siły i przemocy.

 

Jasne, że to wszystko nie prawda. Zdjęcia z komisji śledczych są sfabrykowane, dowody na wszystkie pomów... oj przepraszam... oskarżenia są tylko te cholerne media żadne z nich nie pokazają... Wiadomości o zwiększających się wydatkach publicznych też są kłamliwe, a 3 miliony mieszkań to tak na prawde Platforma wymyśliła :angry:

 

Towarzysze... Polska idzie w złym kierunku, w rozwoju społeczeństwa obywatelskiego i ogólnie w rozwoju powinniśmy rywalizować z Białorusią i Rosją :)

 

A tak poważnie.... Gilgameshu... cały czas piszesz o spiskach, podważasz wiarygodność mediów, a tym czasem nie zastanawiałeś się nad wiarygodnością własnych źródeł???

 

Tylko w jednym się zgodzę, realnej alternatywy wobec PiSu niestety nie widzę. PO nie ma jaj, koniunturalnie chcą jedynie być lepszym PiSem, Lewica wciąż jest postkomunistyczna, Centrum nie istnieje, a Populiści tradycyjnie mają się dobrze, choć PiS próbuje im wykraść elektorat... populizując się przy tym...

 

 

I tak poza tym jakbyś źle nie oceniał niezależnych od państwa mediów to tylko dzięki nim może istnieć współczesna demokracja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co wy się tak przyczepiliście że PO nie ma jaj :angry: Nierozumiem was, oni 2 razy myślą, PiS ani razu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Shive, jak nie masz nic do powiedzenia to lepiej nic nie pisz, a nie piszesz głupoty. Zresztą to nie o to chodzi chyba żeby siebie nawzajem obrażać?

 

Cóż, mimo że większość z osób uczestniczących w tym wątku jest przeciw PiSowi, to do tej pory nie widziałem żadnych sensownych argumentów dlaczego... Pisanie dla samego pisania jest niczym innnym niż stratą czasu, no. Niestety widać że niektóre osoby mają go dużo w nadmiarze i zamiast zrobić coś pożytecznego wolą włączać się do dyskusji nie mając nic ciekawego do powiedzenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie no, nie ma argumentów. Przecież 7-10% wzrost wydatków na administrację to nie argument. Tak samo jak totalna rezygnacja z obniżki kosztów obsługi parlamentu, wzrost budżetów wszystkich kancelarii sejmu, senatu itp. (nierzadko o kilkadziesiąt procent). Próba niszczenia bardzo dobrze działających mechanizmów nadzoru np. nad rynkiem bankowym i totalna centralizacja wszelkiej kontroli (czyli de facto powrót do ustroju totalitarnego w gospodarce) to też nie argument. Zapewne argumentem nie jest też absolutny upadek i kompromitacja polskiej polityki zagranicznej oraz przyjęcie taktyki "każdy jest naszym wrogiem". Wydawanie coraz większej kasy na coraz skuteczniej wyłudzane renty też nie jest argumentem.

 

Oczywiście oszczędny i postępowy budżet, z którego nie zostało NIC to też nie jest argument. Już nie wspomnę o ignorowaniu prawa przez najwyższych urzędników (niewykonywanie wyroków, kwestionowanie wyroków niezawisłych sądów, podkopywanie autorytetu TK itp itd.) - to też nie argument. A już próba położenia łapy na treści politycznej przekazywanej w mediach to przecież dobra jest, nie? Tak samo jak świetne jest zmienianie każdej ustawy uniemożliwiającej osiągnięcie konkretnych celów politycznych (stołki stołki stołki).

 

Oczywiście to wszystko nieprawda: dziennikarze kłamią, ekonomiści kłamią, eksperci banku światowego kłamią, obywatele tylko dla jaj wyjeżdżają z kraju, wcale nie powstają nowe ministerstwa, a rząd nie jedździ 500 beemkami i nie lata do rodziny samolotem.

 

Brawo PIS! Coraz szybciej w pościgu za Białorusią!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja z kolei ciekaw jestem dlaczego forumowi sympatycy PiSu popierają tą partię mimo, że obietnic wyborczych nawet nie zamierzali spełnić? Jakie takie atuty widzą w tej partii, jakie zmiany na lepsze, że wciąż tą partię popierają?

 

Od początku byłem nieprzechylny wobec PiSu, co nie oznacza, że ja czy reszta osób, którzy na PiS nie głosowała nie miała wobec nich oczekiwań. W programie obiecywali obniżkę podatków, cięcia w administracji, wykorzystanie a nie przejadanie szans jakie daje rozwijająca się gospodarka, polepszenie stosunków z Rosją, kontynuacja współpracy z Niemcami i Ukrainą... odnowę moralną....

 

i co?

 

Jest dokładnie na odwrót. Czy nie jest wam - wyborcom - z tego powodu przykro? :angry:

 

A może uwierzyliście, że wszystkiemu winna PO / poprzednie rządy / Balcerowicz / Żydzi / Ruscy / Niemcy... itp nigdy ten, kto bierze odpowiedzialność... ? :)

 

To do przemyślenia

 

 

P.S.

Realnej alternatywy wobec PiSu nie ma, nie dlatego, że koniunturalni liberałowie byliby gorsi (IMHO w czasach dobrej koniunktury to właśnie oni najlepiej wykorzystaliby wszystkie szanse), czy nawet postkomuniści. Tylko że nikt z nich nie ma wystarczającego poparcia, aby samemu, lub z kimś przejąć władzę.

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie, PiS ma daleko do ideału - ba nawet bardzo daleko . Jednak inne liczące się partie reprezentują sobą dokladnie NIC , koniec z mojej strony - EOT

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może jeśli na porządku dziennym jest sprowadzanie trenerów zza granicy to sprowadźmy sobie tak ze stu dobrych polityków (oksymoron?) i po krzyku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×