Skocz do zawartości
michalpc

Szykujcie Kasy Pancerne

Polecane posty

Rozumiem ze chciales sobie dobic postami do 1000 ? Bo raczej post nic nie wniosl ..

 

Powiedz mi jeszcze, że twój tekst nie był OT :angry: No fear baby! :) Cały ten temat to jeden wielki OT więc nie zgrywaj takiego merytorycznego i wrzuć na luz :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak widać po prostu każdy uważa inaczej.

 

Niestety ludzie z PIS-u nie są reprezentacyjni, zamiast łagodzić konflikty to oni to rozmuchują aż do Trybunału Stanu i uważają że im się wszystko należy, co nie jest prawdą, trzeba wypracować każdą umowę, negocjować każdy kontrakt.

 

Dlatego właśnie jestem za PO, oni nie są buntowniczo nastawieni, chcą współpracy z innymi krajami, nie chcą robić konfiktów i może dlatego uważacie że są "bez jaj" co według mnie jest krzywdzone dla nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy przez kilka dni przeglądać nagłówki w dowolnym portalu żeby zebrać grubą tekę niespełnionych obietnic i zapowiedzi kryzysu gospodarczego. Niech nikt nie zapomina, że nasz kochany rząd stosuje dokładnie taką taktykę, jak kiedyś rząd Węgier :wink: Trzeba być kompletnym kretynem, żeby w czasie wzrostu gospodarczego na siłę zwiększać wydatki budżetu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×