Skocz do zawartości
ednet

rootbox.com - nowa marka WDC.PL

Polecane posty

Serwery rootbox w naszej zacisznej serwerowni nie mają limitów transferu i są wyposażone w port FastEthernet, który zapewnia 100Mb/s

To świetnie, że port tyle zapewnia, to zapewne wie każdy z tu obecnych ; )

1: skoro to serwery dedykowane ; ) rozumiem, że każda zakupiona usługa jest podpięta do FE i dostaje 100Mb/s?

2: skoro powyższe jest oczywistym fałszem (bo to nie są serwery dedykowane):

2.1: jaką minimalną przepustowość gwarantujecie dla pojedyńczej uruchomionej usługi?

2.2: ile osób będzie musiało ze sobą konkurować w ramach jednego portu? : )

2.3: skoro port oferuje to jak rozumiem mogę ciągnąć dzień w dzień przez cały rok 100Mb/s? : )

 

To taka gratisowa porada dla Waszego marketingu.

 

btw. http://kb.rootbox.com/faq/

 

Jakie jest SLA dla serwerów rootbox?

 

Gwarantowana dostępność sprzętu oraz dostępu do sieci internet przez 100% czasu w miesiącu.

 

Jesteście tego pewni? : >

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wysłałem 12 lutego mail i do dzisiaj 0 odpowiedzi? Tak ma być? Chciałem zadać dodatkowe pytania jeżeli odpowiedź była by satysfakcjonująca, ale chyba nie ma sensu, żebym pisał tylko ja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wysłałem 12 lutego mail i do dzisiaj 0 odpowiedzi? Tak ma być? Chciałem zadać dodatkowe pytania jeżeli odpowiedź była by satysfakcjonująca, ale chyba nie ma sensu, żebym pisał tylko ja.

 

Zaistniałą sytuację już wyjaśniliśmy poza forum ;-)

 

Zawsze należy pamiętać że dla http://rootbox.com całodobowo jest obsługa przez irc na kanale #rootbox.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś tam jakieś kody zniżkowe na początek ?

 

Jak z uptimem i łączem bo chciałbym tam op5 wstawić .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio bylo na jednym kablu

Routing jest "ukryty", śledzenie kończy się na punktach wymiany i nie wiesz jakie sa kolejne punkty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od kiedy korzystam to przerwy nie było (często siedzę w nocy, vpn praktycznie cały czas ON)

11:27:22 up 12 days, 3 min, 1 user, load average: 0.02, 0.02, 0.05
Łącze spoko, pod VPN działa znakomicie. Wkurza mnie tylko ten panel, bo mało w nim opcji.

 

Platforma została tak zaprojektowana, że jeśli nawet mielibyśmy przenieść serwery pomiędzy fizycznymi maszynami to zostanie to wykonane bezprzerwowo bez konieczności wyłączania lub restartów serwerów.

 

Niedługo dostępny będzie nowy panel oraz nowe funkcjonalności. Obecnie panel pozwala na to co najważniejsze czyli pełna graficzna konsola przez przeglądarkę, działająca nawet wtedy kiedy brak dostępu sieciowego do serwera (błąd w iptables lub konfiguracji sieci) lub problemy z samodzielnie kompilowanym kernelem. Dodatkowo możliwość restartu, przebudowy całości systemu na nowy, zmianę revDNS'u czy zgłoszenia supportu.

 

Zapraszamu na irc kanał #rootbox.pl, abyś mógł podzielić się swoimi uwagami oraz abyśmy mogli poznać Twoje oczekiwania względem panelu. http://webchat.freenode.net/?channels=rootbox.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Stawiał ktoś z Was u nich serwer jakiejś gry ? Ciekawi mnie jak ich serwery wyrabiają przy Counter Strike 1.6 i Minecraft

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

przeciez to serwer dedykowany nie powinno byc problemow ;)

  • Upvote 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×