Skocz do zawartości
noodly

Hosteurope.de - Vps - Opinia

Polecane posty

Gość Pokuć

Być może będę miał serwer opłacony na rok bez żadnych śmieci czy banów do odstąpienia. Byłbys zainteresowany ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie:

Posiadam u nich server <h2 class="pageheadline-nobox">Virtual Server Linux XL 3.0 ale chcialbym zmienic na wyzsza opcje XXL lub opcje max.</h2>Orientujecie się jak się u nich odbywa to przejsciem na wyzszy plan? Czy zmieniaja parametry i nic sie dla mnie nie zmienia czy jednak potrzebowalbym administratora? Za tydzien llub dwa mija rok od kiedy tam jestem i nie zmienialem wersji systemu itd - takze wolalbym wszystko miec dopiete na tiptop a samemu mi sie juz nie chce w tym babrac. Wydaje mi sie, ze Panowe z hosteurope mi nie pomoga przy przenosinach :P Poprosze o info tu lub na PW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

https://kis.hosteurope.de -> Virtual Server -> Paketname -> Aufträge -> Produktwechsel -> wybierasz z listy serwer -> Weiter -> zostawiasz opcję: "Betriebssystem beibehalten" -> Weiter -> Art des Produktwechsels: Ausbaustufenwechsel -> Zatwierdzasz regulamin i -> Produktwechsel starten.

 

Po kilku h cieszysz się szybszym serwerem bez naruszonych danych oraz z niezmienionym adresem IP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
https://kis.hosteurope.de -> Virtual Server -> Paketname -> Aufträge -> Produktwechsel -> wybierasz z listy serwer -> Weiter -> zostawiasz opcję: "Betriebssystem beibehalten" -> Weiter -> Art des Produktwechsels: Ausbaustufenwechsel -> Zatwierdzasz regulamin i -> Produktwechsel starten.

 

Po kilku h cieszysz się szybszym serwerem bez naruszonych danych oraz z niezmienionym adresem IP.

wow - no to super, ale jak mi umowa sie konczy za kilka tygodni to po tej operacji zostanie automatyczna przedluzona? Boje sie, ze nagle zgasnie swiatlo i nawet nie dadza mi nic zgrac :D. No i mam jeszcze pytanie jakbym chcial podniesc wersje systemu itd? - bo zauwazylem, ze licencja pleska mi sie nawet skonczyla :) i nie wiem jak sie z tym uporac(jakas informacja, ze klucz wygasl). Niestety jak kiedys mialem przycinajace sie przemo to testowalem ustwienia mysql'a i apacha i teraz jak mam ipb to chcialbym aby ladnie smigalo - czy jest tu na forum jakis godny polecenia i uczciwy administrator(zawsze sie balem obcym ludziom powierzac serwer - ale moze warto - bo kto wie co ja tam za balagan moge miec :P ), ktory by mi ladnie wszystko skonfigurowal za niewielką cenę(slyszalem, ze na starcie w HE vps nie jest optymalnie ustawiony) no i oczywiście zeby niczego nie zepsuł :) Ogolnie wszystko sobie tam niby sam poustawialem, bo nawet vi nie jest mi straszny - ale nie ma to jak fachowiec.

 

pozdrawiam,

sasza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z porozumieniem się z supportem z ich firmą. Jezeli ktoś byłby tak dobry i pomógł mi proszę aby się napisał na priv.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

Ty masz problem ty szukasz takiej osoby i piszesz do niej PW a nie ona do ciebie. Polecam Sponsiego, pomógł mi już kilka razy, rzeczowy człowiek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ta umowa, którą podpisałem na 12 miesicy to naciągactwo. Uzytkowalem ich vps'a przez 1rok ale zdecydowalem się przeniesc. Wszystko przeniesione do innego miejsca a oni mi dalej pobieraja z karty kasiorke, bo jak stwierdzili musialem zlozyc wypowiedzenie 4 tygodnie przed uplynieciem roku uzytkowania ich VPS'a. Liczylem na to, ze minimalny okres uzytkowania to jeden rok a pozniej moge sobie wypowiedziec umowe - a oni mi wrąbali jeszcze jeden rok umowy (nie gratis). Nie da się z nimi dogadac. Ja po angielsku a oni po niemicku odpowiadają. Eh, szkoda gadać. Moja karta niedlugo wygasnie i nie wiem co robic - a nie mam zamiaru placic tym "nie ludziom" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie płać... będą cię straszyli itd.. najlepiej zmień dane numeru telefonu (i adres też jakiś fikcyjny ;)) w kis bo będą dzwonić... Zablokuj teraz kartę, zamów sobie nową i no problem...

 

a po2. czytaj umowę, oraz WHT już było o tym ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

po 1. to prawnik taki jak Ja wam to uświadomił.

po 2. Oni nic nie mogą i tak zrobić a jak będą Cie nękać to zgłosić na policje tak jak ja to zrobiłem i skończyło się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ta umowa, którą podpisałem na 12 miesicy to naciągactwo. Uzytkowalem ich vps'a przez 1rok ale zdecydowalem się przeniesc. Wszystko przeniesione do innego miejsca a oni mi dalej pobieraja z karty kasiorke, bo jak stwierdzili musialem zlozyc wypowiedzenie 4 tygodnie przed uplynieciem roku uzytkowania ich VPS'a.

Sasza zawsze czytaj to, co jest napisane zwykle pod spodem drobnym maczkiem, w przypadku HE, pisza swoje warunki zerwania/wypowiedzenia umowy dodatkowo szarym kolorem czcionki,co mozna czasem przeoczyc. Z mojej strony m0oge dodac tylko tyle ze jestem u nich od 2006 i zawsze bylo tak, ze okres wypowiedzenia umowy trwal 4 tyg. I nie wazne czy miales umowe podpisana na rok, czy tez na jakis inny dowolny okres (na webpacki jest nawet tak ,ze okres umowy jest niesprecyzowany i jak ci sie juz nie podoba to ja wypowiadasz, oczywiscie na 4 tyg przed,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie można długów windykować między krajami więc po prostu nie płacisz i reszta Cie nie obchodzi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na dzień dzisiejszy BARDZO ODRADZAM HOSTEUROPE,

od klika dni robią sobie totalne jaja ...

Wyłączyli mi serwer (VPS) i od 3 dni nie mam dostępu do własnych danych,

nie mówiąc ile każdego dnia tracę...

Dostałem maile ze za high load mi wyłączają - w tym momencie nie rozumiem już idei VPSów !!

a no moje prośby, maile wgole nie reagują..

później wyjaśnień jak to się zakończy bo pewnie w sądzie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

prosiłbym o opinię aktualnych klientów hosteurope.de o jakości świadczonych usług ;-)

(btw, ich support wie co to 'English' i mówi po angielsku?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

Ja nie narzekam absolutnie na działanie, trochę grzebaniny (dzięki malu) i śmiga że aż miło :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam tego najmocniejszego VPSa od około roku i śmiga idealnie :P

No to ładnie. A co tam masz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie a pobrali wam juz za grudzien kase z karty? bo u mnie do dnia dzisiejszego nie ma zadnego sladu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jako klient HostEurope od kilkunastu miesięcy, z pewnością mogę wszystkim polecić usługi tej firmy.

VPS działa bardzo dobrze, a o wszelakich pracach konserwacyjnych, które zresztą zdarzają się nie za często, informują z dużym wyprzedzeniem.

 

Kontakt zawsze bezproblemowy - w języku angielskim - nigdy nie miałem zastrzeżeń co do poprawności.

 

W sprawie zmiany pakietu na wyższy, wygląda to następująco:

 

W KIS zamawia się opcję zmiany VPSa. Następnie przez okres tygodnia mamy możliwość użytkowania dwóch serwerów jednocześnie i przekopiowania swoich danych lub także migracji Pleska. Po tygodniu stary serwer jest wyłączany, a opłata naliczana proporcjonalnie do czasu użytkowania danej opcji w ciągu miesiąca.

 

Patrząc na ceny usług tej firmy, to aż śmiać się chce patrząc na 'podobne' oferty w Polsce. Wszystko w najbardziej przystępnych cenach w najwyższej jakości.

 

Naprawdę polecam. Jeśli serwery, to tylko w HE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy próbował ktoś z Was zaktualizować swój VPS z Debian Etch do Lenny? Support odpisał mi, że to się może udać ale nie testowali i nie wspierają takiego rozwiązania. Jeśli ktoś ma to już za sobą - bardzo proszę o informacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aktualizacja tam jak każda inna aktualizacja... debian.linux.pl - poczytaj i zaktualizuj...

 

Aktualizacja tam jak każda inna aktualizacja... debian.linux.pl - poczytaj i zaktualizuj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×