Skocz do zawartości
TGC

Szukam drobnego hostingu pod stronę www.

Polecane posty

Witam, tak jak w temacie :) Bardzo prosta strona oparta o HTML5 i CSS3, dziennie około 100 ludzi ją przegląda. Myślę, że cenowo to do 240 zł rocznie.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zobacz http://progreso.pl/hosting/ Ale warto założyć konto i poprosić o migrację na niższy plan w niższej cenie, mają takie, tylko nie są one widoczne w ofercie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witamy serdecznie,


Zapraszamy do skorzystania z naszych usług:


Infrastruktura serwerowa znajduje się w Data Center ATM S.A., którego jesteśmy oficjalnym partnerem. Usługi świadczone są na markowych serwerach DELL oraz HP.


Z poważaniem,

Zespół BLUE LEAF Sp. z o.o.



Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Proponuję skorzystanie z Biznes-Host.pl

Pakiet Biznes - 99 zł/rok http://biznes-host.pl/index.php?s=hosting-bh&rodzaj=bh

ewentualnie:

Pakiet dla os. Ind: 61zł/rok http://biznes-host.pl/index.php?s=hosting-bh&rodzaj=bit

Po użyciu jednego z kodów rabatowych z mojej stopki otrzymasz 25% rabatu na usługę !!!

 

Sam korzystam i polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Progreso.pl jak najbardziej. Z tym, że jak już ktoś wcześniej wspomniał nie potrzebujesz aż tak mocnych pakietów jak mają w ofercie na stronie głównej.

W razie zainteresowania ich ofertą daję reflink: http://progreso.pl/ref/razor91pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam Biznes-Host.pl, a dokładnie pakiet indywidualny START. Z utrzymaniem strony nie będzie żadnego problemu, a zostanie Ci sporo kasy, którą będziesz mógł przeznaczyć na coś innego. Dodatkowo, możesz wpisać kod rabatowy (patrz sygna) przy zamawianiu i cena będzie wynosiła ~46zł. Nie ma sensu kupować drogiego hostingu dla jednej strony, tym bardziej, że jest to tylko HTML + CSS.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Osobiście polecam firmę Biznes-Host. Kompleksowa obsługa no i co ważniejsze jakość oraz przystępne ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja od siebie mogę polecić Hoste.pl przez cały czas korzystania z ich oferty (serwer start) nie miałem żadnych nieprzyjemnych sytuacji tj. przerwy w działaniu. BOK na zadane pytania odpisuje bardzo szybko. Autorski panel jest bardzo dobry i wszystko jest w zasięgu kilku kliknięć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

zapraszamy do zapoznania się z ofertą kont hostingowych http://o12.pl/hosting

 

Nasze konta hostingowe charakteryzują się nielimitowaną przestrzenią dyskową, transferem oraz liczbą baz danych MySQL niezależnie od wybranego planu hostingowego. Więcej szczegółów na stronie.

 

Aktualnie oferujemy 50% promocję na hosting oraz rejestrację domeny .pl gratis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nasze konta hostingowe charakteryzują się nielimitowaną przestrzenią dyskową, transferem oraz liczbą baz danych

 

Kłamstwo, jest limitowana regulaminem ;)

 

 

Swoją drogą wydaje mi się, że dla dobra ogółu należałoby zabronić pisania takich bzdur w ofertach na forum jak nielimitowane dyski, nielimitowane transfery gdy te limity wynikają z regulaminów.

 

Nikt nie zabroni firmie dać nielimitowany dysk ale niech to ma oparcie w rzeczywistości.

Edytowano przez tgx (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tgx - a znasz dysk nie mający limitów? ;-) Pisania takich bzdur powinno się zabronić na forum regulaminowo, bo w ten sposób tylko klienci zniechęcają się do branży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tgx - a znasz dysk nie mający limitów?

 

Ofertę widziałem w wielu firmach więc może coś takiego (dyski bez limitu) powstało i jest trzymane jako know-how firm, kto wie...

 

Jak mi udowodni (firma powyżej), ze mogę tam wrzucać dowolny serwis bez limitu użycia dysku to wykupię przeprosiny w tvn ;)

 

Bo jak narazie jest to ściema i podchodzi bardziej pod wprowadzanie w błąd i moim zdaniem nieuczciwą konkurencję.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@TGC - fajnie, że piszesz o HTML 5 i Css3, ale to w małym stopniu jest determinowane serwerem.

 

Jeśli zależy Ci na wartościowym doradztwie, to musiałbyś powiedzieć więcej o tym, czego oczekujesz od dostawcy hostingu. Takie strony to praktycznie każda firma hostingowa "JAKOŚ" będzie Ci obsługiwać, zastanów się może:

  • Jak często mają być robione backupy?
  • Jak długo muszą być przechowywane backupy (ile dni wstecz?)
  • Ile dni w tygodniu powinna działać obsługa Klienta? W jakich godzinach?
  • Czy chcesz legalnie przetwarzać dane osobowe (newsletter? formularz kontaktowy?)
  • Czy interesuje Cię też dobra obsługa poczty (np. archiwizacja poczty wychodzącej dla wszystkich kont?)
  • Czy byłyby dla Ciebie wartością dodatki typu program poleceń, kupony na SEO/SEM, inne usługi?
  • Czy będziesz potrzebować PHP? W jakich wersjach?

Zazwyczaj polecam Blink.pl, bo jest dobre we wszystkich w/w kategoriach, ale możesz mieć inne specyficzne potrzeby (na przykład bezpośredni kontakt z adminem, którego raczej większość dużych operatorów nie gwarantuje, albo możesz planować rozsyłanie masowych mailingów, co też nie każdy operator lubi). Napisz więc coś więcej, abyśmy mogli Ci naprawdę rzetelnie doradzić.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To chyba jest fizycznie niewykonalne - bez limitów ;-) Każdy dysk ma swoje ograniczenia. Chociaż tyle, że ludzie raczej już po pierwszych swoich złych doświadczeniach wiedzą o co kaman i kolejnym razem hostingu bez limitów nie kupią ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam do zapoznania się z ofertą Hostingu WWW w Hekko.pl.

Wstępnie proponuję pakiet EasyPack+. Możesz wybrać inny pakiet albo zmienić go w trakcie trwania umowy.

W cenie 70 zł z VAT za rok oferujemy 5GB powierzchni dyskowej oraz 25GB transferu miesięcznego. Dla tego pakietu możliwe są również płatności miesięczne, kwartalne oraz półroczne.

Przedstawiony hosting oferuje podstawowe nielimitowane parametry takie jak: konta FTP, skrzynki e-mail, bazy danych, subdomeny, domeny, wskaźniki domen

Wszystkie konta utrzymujemy na własnych, markowych serwerach w serwerowni znajdującej się w Gdańsku (NEPHAX).

Do każdego konta dostępny jest przyjazny w obsłudze panel administracyjny DirectAdmin z wieloma typowymi dodatkami:

  • kreator stron WWW,
  • instalator aplikacji,
  • dodawanie wielu domen jednocześnie,
  • blokada hotlinkowania

a także naszymi autorskimi opcjami:

  • dostęp do zdalnej kopii zapasowej przez użytkownika,
  • blokada dostępu FTP z innych niż ustalone adresy IP,
  • zmiana wielu ustawień php.ini oraz wersji PHP dla każdej z domen i subdomen osobno,
  • włączenie wildcard przez użytkownika,
  • pierwszy w Polsce system zliczania obciążenia procesora przez skrypty realizowany w pełni na żywo,
  • pełna ochrona plików wrzucanych przez FTP oraz z poziomu PHP pod kątem php shelli i innych śmieci (jako ciekawostkę podam, że po wprowadzeniu tego rozwiązania, ilość zgłoszeń abuse dotyczących phishingu, doklejek w plikach index, spadła do 0).

Dla wszystkich kont WWW oraz RESELLER obowiązuje 14 dniowy darmowy test. Wystarczy wybrać pakiet z naszej oferty i go zamówić.

Nasze pozostałe cechy i atuty:

  • stabilna firma, 6 lat na rynku,
  • zarejestrowani w GIODO,
  • własna infrastruktura sprzętowa,
  • codzienne backupy danych,
  • dodatki: domeny, certyfikaty SSL,
  • skarbonka – wirtualny portfel,
  • program partnerski – 15% wiecznej prowizji za poleconą usługę hostingową,
  • szybkie płatności on-line a także PayPal i SMS,
  • eFaktury,
  • pełna obsługa IPv6.

 

W razie jakichkolwiek pytań, zapraszam do kontaktu poprzez prywatną wiadomość na forum lub ogólny kontakt do firmy: biuro@hekko.pl lub telefon 58 732 71 94.
Nasze biuro obsługi klienta nie jest wirtualne, pracujemy zawsze od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 do 22:00 oraz w soboty od 9:00 do 17:00.

Szczegółowa oferta na naszej stronie internetowej www.hekko.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej, zainteresuj się naszą ofertą:

PRO-UNO

Powierzchnia 10 GB
Transfer 120 GB
Mysql 50 szt.
FTP 50 szt.
Mail 50 szt.

 

90 ZŁ rocznie brutto - możesz także skorzystać z naszego kodu -50%. Możesz także płacić miesięcznie, kwartalnie czy półrocznie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trochę po pisałem i już chyba wiem gdzie pójdą moje pieniądze;) Niestety, ale Biznes-Host raczej odpada, BOK odpowiedział nie zbyt zwięźle, że się tak wypowiem, jednak oferta nadal jest trochę nie odpowiednia ;(.

Sprawa Mzone jest trochę skomplikowana, dwa razy do nich pisałem i dwa razy inaczej mnie potraktowano, za pierwszym razem było prawie, że wybornie miła, pomocna 9.5/10.

Jednak za drugim jak napisałem (inna tożsamość) wyglądało to blado, może dlatego, że udawałem zwykłego kowalskiego... Na początek kit z dyskiem SSD, ale po parunastu sekundach ciszy poprawiła, pisząc że chodzi o MySQL.

Progreso.pl odpowiedziało, ale z opóźnieniem kilkudniowym, oferta nawet fajna.

o12.pl czat był bardzo fajny, zero problemów, pomocni, jednak niepokoi mnie fakt robienia klienta w bambuko na samym starcie :unsure:

 

Na razie tyle ofert przebadałem, wkrótce skontaktuje się z resztą firm ^_^

Edytowano przez TGC (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sprawa Mzone jest trochę skomplikowana, dwa razy do nich pisałem

 

Właśnie sprawdziłem Twoją rozmowę z naszą konsultantką, i chyba zapomniałeś o jednym. W internecie nic nie ginie.

Od 2011 roku wchodziłeś do nas kilka razy, za każdym razem pod inną tożsamością i zapytaniem o co innego.

Nie oczekuj, że w takim przypadku ktoś będzie Ciebie brał poważnie. Od 2011 roku nie zakupiłeś jeszcze żadnej usługi.

Na naszą stronę często wchodzi konkurencją, nie będę pisał kto, bo to najmniej ważne, więc na chacie niestety wiele rzeczy się nie dowiesz i chyba sam rozumiesz dlaczego.

 

może dlatego, że udawałem zwykłego kowalskiego...

 

Nie udawaj nikogo, inaczej nikt nie będzie Ciebie traktował poważnie.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety, ale Biznes-Host oddpada, BOK potraktował mnie trochę nie miło, więc podziękuję.

 

Podaj mi na PW numer zgloszenia, sprawdze i wyjaśnimy to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że od 2011 roku to nie ;) Waszą ofertę mam na oku od 2012 roku.W sumie Kontaktowałem się z wami trzy razy, a na początku grudnia raczej przenoszę serwis do was tak jak było ustalone z pomocą techniczną, jednak chciałem zobaczyć jak to u was jest, więc nie wiem o co ból dupy. Ciekawy jestem skąd masz informacje, że od 2011 roku wchodzę na waszą stronę bo na przełomie 2012/2013 zmieniałem dostawcę internetu... Marek607, PW poszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×