Skocz do zawartości

Hoste.pl

Firma
 • Zawartość

  196
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

13 Normalna

1 obserwujący

O Hoste.pl

 • Ranga
  Stały użytkownik

Informacje osobiste

 • Firma
  Hoste.pl
 • Imię
  Grzegorz

Metody kontaktu

 • Strona WWW
  https://www.hoste.pl

Informacje profilowe

 • Płeć
  Mężczyzna
 1. Hosting + domeny dla 3 stron

  Panie Grzegorzu naszą ofertę przekazałem Panu w PW. W przypadku jakichkolwiek pytań, zapraszam do kontaktu.
 2. Transfer Domeny

  Zbyt wiele jest dostępnych rozszerzeń domen i rejestratorów, aby można było wymienić wszystkich. Prościej będzie jeśli skorzysta Pan z jednego z wielu serwisów w których można sprawdzić dane na temat domeny (tzw. whois) - przykładowo whois.domaintools.com Pojawią się tam również dane rejestratora, którego Pan szuka.
 3. Transfer Domeny

  W takich przypadkach najlepiej kontaktować się z głównym rejestratorem domeny. W przypadku domeny .pl proponuję bezpośrednio jako abonent domeny zwrócić się o pomoc do NASK. W przypadku gdy jest Pan właścicielem domeny/abonentem NASK wyda Panu odpowiedni kod umożliwiający przeniesienie domeny.
 4. Przeniesienie serwera i domeny z home do nazwa

  Również chętnie pomożemy. Zapraszam do kontaktu : https://www.hoste.pl/kontakt
 5. [wirtualny] pod Woocommerce

  Zapraszam na testy do nas na pakiet: https://www.hoste.pl/serwer-power Atuty naszej propozycji: - serwery zlokalizowane w Polsce (Kraków), - codzienna kopia bezpieczeństwa plików, - intuicyjny panel do zarządzania usługą, - polska firma na rynku od 2007 roku, - dyski SSD pod bazy danych, - możliwość dostępu ssh, - wersja php do wyboru dla każdej domeny z poziomu panelu, - bezpłatna pomoc w przenoszeniu danych (ftp, poczta, bazy), - domena gratis na pierwszy rok do każdego pakietu.
 6. Sprzedam hosting

  Proszę o szczegóły na marketing [at] hoste.pl
 7. Hosting dla 2-3 stron z dobrą pocztą

  Witam i zapraszam do Hoste.pl Pakiet Serwer Start spokojnie Panu wystarczy. Pełną specyfikację można znaleźć na naszej stronie: https://www.hoste.pl/serwer-start Z ważniejszych spraw dla Pana: - serwery zlokalizowane w Polsce (Kraków), - codzienna kopia bezpieczeństwa plików, - możliwość korzystania z certyfikatu SSL *.hoste.pl (WildCard), - intuicyjny panel do zarządzania usługą, - 2 panele poczty do wyboru (w tym Roundcube), - polska firma na rynku od 2007 roku, - dostęp ssh, - wersja php do wyboru dla każdej domeny z poziomu panelu, - bezpłatna pomoc w przenoszeniu danych (ftp, poczta, bazy), - domena gratis na pierwszy rok do każdego pakietu. Więcej o polityce antyspamowej i systemach: https://pomoc.hoste.pl/content/21/11/pl/ochrona-przed-spamem-w-hostepl.html
 8. Zapraszam do Hoste.pl W ramach każdego pakietu znajdzie Pan wymagane funcjonalności. Poniżej kilka najważniejszych dla Pana: - filtry antyspamowe (Greylist, RBL, SPF, SpamAssassin) i możliwość zarządzania wyjątkami na poziomie konta lub całej domeny pocztowej (np. możliwość dodania do białej listy filtra RBL czy SPF), - biała i czarna lista (na poziomie konta lub całej domeny pocztowej), - filtry poczty z poziomu skrzynki, - przekierowanie na inne skrzynki. Na każdy pakiet obowiązuje 14 dniowy test. Przeniesieniem usług zajmujemy się za klienta.
 9. Hosting bazy danych.

  Jakie będzie zastosowanie tej bazy? W ramach każdego pakietu w Hoste.pl dajemy bazy mysql lub postgresql.
 10. Hosting dla simple CMS - nietypowe

  Zapraszam do Hoste.pl na 14 dniowy test w czasie którego przeniesiemy i skonfigurujemy serwis za Pana. Przeniesienie usług (strony, poczta, bazy itd.) realizujemy w cenie wybranego pakietu. Ale można też samodzielnie przenieść usługi. Wskazanie domeny na określony katalog realizuje się z poziomu panelu hostingu. Dostępne pakiety i możliwość zamówienia: https://www.hoste.pl/hosting
 11. Hosting pod centrum szkoleniowe

  Najniższy pakiet z naszej oferty powinien wystarczyć : https://www.hoste.pl/serwer-eco 14 dniowy okres testowy jest dostępny dla każdego pakietu. Atuty naszej propozycji: - serwery zlokalizowane w Polsce (Kraków), - codzienna kopia bezpieczeństwa plików, - możliwość korzystania z certyfikatu SSL *.hoste.pl (WildCard), - intuicyjny panel do zarządzania usługą, - polska firma na rynku od 2007 roku, - dyski SSD pod bazy danych, - możliwość dostępu ssh od opcji Serwer Start w górę, - wersja php do wyboru dla każdej domeny z poziomu panelu, - bezpłatna pomoc w przenoszeniu danych (ftp, poczta, bazy), - domena gratis na pierwszy rok do każdego pakietu. Więcej o nas: https://www.hoste.pl/o-nas
 12. Jaki hosting pod prostą stronę

  Zapraszam do Hoste.pl na pakiet Serwer Eco: https://www.hoste.pl/serwer-eco
 13. Serwer WWW

  Zapoznaj się również z naszym pakietem Serwer Start: https://www.hoste.pl/serwer-start Pakiet spełnia wszystkie opisane wymagania. W cenie zajmiemy się przeniesieniem usług. Przenosimy wszystkie dane (ftp, poczta, bazy itd.). Na każdy pakiet obowiązuje 14 dniowy test.
 14. Proszę o więcej informacji na PW.
 15. Hosting z porządną pocztą

  Zapraszam do Hoste.pl. W zależności od zapotrzebowania na powierzchnię można wybrać odpowiedni pakiet. Nasze atuty w tym temacie: - brak limitu na ilość skrzynek, - rozbudowany system antyspamowy - czytaj więcej ... - monitorowanie ewentualnego listowania IP na listach RBL, - dwa panele poczty (webmail), - możliwość korzystania z połączeń SSL z użyciem certyfikatu *.hoste.pl (Wildcard). - 14 dniowy test bez zobowiązań.
×