Skocz do zawartości
elcct

Serwer dedykowany za 15 złotych z nielimitowanym łączem 100mbit

Polecane posty

Polscy operatorzy nie mają na zbyciu paru ton taniego sprzętu i paru hektarów powierzchni w DC i taniego jak barszcz prądu z atomówek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziwi mnie że jeszcze nikt z Polskich operatrów nie wyszedł z podobną propozycją widzą jakie duże zainteresowanie jest ze strony klientów takimi serwerami.

 

Bo to żaden interes jest, a rodzi tylko pasmo problemów - trzeba kupić sprzęt, zapewnić łącze, zrobić porządne zabezpieczenia przed ddosami. Przy 1000 sprzedanych "dedyków" 15 k przychodu ( w dodatku brutto) to na wiele nie pozwala - strategii firmy się na tym zbudować nie da ;)

Edytowano przez tgx (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

Spokojnie, trzasną Żarnobylkę to będzie tani prąd i będzie można robić w pobliżu jakieś DC :)

  • Upvote 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego co Oktave napisał na twitterze, to w tydzień zamówiono 10 tysięcy serwerów z nowej oferty, w tym tygodniu mają zainstalować 5 tysięcy maszyn, natomiast w Poniedziałek kolejne 5 tysięcy i cały czas moce przerobowe mają się zwiększać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już powoli się zaczyna, że też musieli dać taką ofertę w wakacje >.<

Stary mam pytkoDo cb i to mega
Bo mam dedyka z kimsufi2gb ram 500gb dysk i Intel atoma 1 rdzen 2 wątki
ile utrzymam www ?
Chce zrobic hosting free
taki jak ty miales na ct8

 

 

Jeszcze takie coś powstało :D

http://www.h81.pl/

Edytowano przez Kolopik (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie czyli ustalmy - zamawiajac na 3 miesiące po tym czasie mogę zamówić na kolejne 3 lub 12 miesięcy za tą samą kwotę?

Jeśli macie jakiś wycinek z regulaminu promocji itp to proszę o linka (ja nic na forum ovh nie mogłem na ten temat znaleźć)

 

Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie czyli ustalmy - zamawiajac na 3 miesiące po tym czasie mogę zamówić na kolejne 3 lub 12 miesięcy za tą samą kwotę?

Jeśli macie jakiś wycinek z regulaminu promocji itp to proszę o linka (ja nic na forum ovh nie mogłem na ten temat znaleźć)

 

Pozdrawiam!

 

11.1. Umowa jest zawarta na czas oznaczony, określony przez Klienta przez dokonanie płatności za odpowiedni okres. Okres ten biegnie od daty uruchomienia serwera dedykowanego. Po upływie tego okresu umowa ulega rozwiązaniu, chyba że Klient odnowi umowę. Umowę można przedłużyć (odnowienie umowy) na kolejny okres na zasadach zgodnych z cenami i warunkami OVH obowiązującymi w dniu jej odnawiania, za wyjątkiem przypadku gdy umowa została rozwiązana przez jedną ze stron na warunkach określonych w Regulaminie.

 

Czyli 15 zł za 3/6/12 miesięcy, a potem zgodnie z obowiozującym cennikiem.

Edytowano przez Grz3chu (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

15zł za okres przy pierwszej płatności, pomnożona razy ilość tych miesięcy. Przy odnawianiu kwota zgodnie z cennikiem, przy czym cena może wzrosnąć.

Do wypowiedzenia umowy serwera wystarczy go nie przedłużać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już powoli się zaczyna, że też musieli dać taką ofertę w wakacje >.<

 

 

Jeszcze takie coś powstało :D

 

http://www.h81.pl/

Darmowy hosting Minecrafta na najtańszym kimsufi?

Szacun...

 

Wydaje mi się że warto jest wykupić po krótkich testach na dłuższy okres, bo jak OVH zobaczy co poniektórzy wyprawiają na tych maszynach, a jednocześnie jaki jest z tego rzeczywisty zarobek, to zapewne za jakiś czas podwyższą ceny, lub wprowadzają ograniczenia choćby na łącze.

To nie jest jakiś wielki pieniądz, a przynajmniej ma się gwarancje że za te 3 miesiace cena nie podskoczy 2-3 krotnie.

 

Oles napisał że jutro ma być jakiś większy rzut serwerów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiedzmy sobie szczerze, Cena jest 3x niższa niż stara oferta mKS 2G, którą mam obecnie. Nawet jak podskoczy 3x wyżej to i tak nie wyjdę gorzej niż jestem teraz, przypadek? Nie sądzę :D.

 

Innymi słowy jak ktoś ma mKS'a to niech bierze i się nie zastanawia. Ja tak zrobiłem. A nawet jak przytną łączę czy podwyższą cenę x2 to i tak będzie lepiej niż jest obecnie. Zresztą obecnie też może być "gorzej" ;).

Edytowano przez Archi (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm ja czekam 7 dni dostał już ktoś ?

Po kontakcie z nimi odpowiadaj to samo że trzeba czekać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja z czwartku mam zamówienie, opłacone w piątek i nadal czekam. Na infolinii pocieszono mnie, że w weekend OVH w DC też pracuje, więc może w weekend nastąpi aktywacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mFilmy.com

Z tematu wynika, ze Losowo aktywuja kolejne serie serwerów, a wy ciagle płaczecie kiedy zostaną aktywowane. Dajcie spokój. Wszystkie potrzebne wam informacje i odpowiedzi na ten temat macie na stronie ładnie opisane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Albo poproście, żeby frytki wam dodali do tego serwera za 15 zł.

 

 

ok :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ważne, żeby na przyszłość Ci zostało ;)

A wracając do tematu kimsyfów - po 5 dniach i 6 godzinach różnych testów jestem nadal zaskoczony stabilnością pracy tego serwera. Wydajność dysku w porządku, pamięci też, jedynie ten biedny Atomik się z moimi pomysłami czasem nie do końca zgadza i marudzi, ale swoje i tak robi. Jest w sumie lepiej niż na większości tanich VPSów, a testowałem wiele różnych po świecie.Póki co mogę jednoznacznie stwierdzić, że w tej cenie jest to najlepsza dotychczas oferta, jaką spotkałem. Spodziewałem się problemów ze sprzętem lub siecią - żadnych póki co nie zauważyłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak na szybko i niezbyt dokładnie (wrzucam jeden plik na FTP i w tle idzie synchronizacja parudziesięciu tysięcy plików na owncloud):

hdparm -tT /dev/sda

/dev/sda:
Timing cached reads: 1480 MB in 2.00 seconds = 739.42 MB/sec
Timing buffered disk reads: 244 MB in 3.02 seconds = 80.77 MB/sec
  • Upvote 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe po ilu setkach GB transferu OVH rozwiąże umowę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie na dzisiaj wygląda to tak:

RX bytes:70219187116 (65.3 GiB) TX bytes:7548651289 (7.0 GiB)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

PS Testował ktoś może DNS Anycast od ovh?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×