Skocz do zawartości
elcct

Serwer dedykowany za 15 złotych z nielimitowanym łączem 100mbit

Polecane posty

@Juvenito: Najlepsze jest to że każdy z pracowników twierdzi inaczej - sprawdzone i potwierdzone przez kilka osób które tam zakupiło serwer w takim samym terminie co ja.

- Poniedziałek: serwery będą dzisiaj uruchomione i przekazane klientkom

- Wtorek: czekamy na dostawę sprzętu do DC

- Czwartek: powinny być dzisiaj lub jutro bo już się zbliża koniec terminu

- Piątek: nie mogę zagwarantować że będą w tym tygodniu ani w poniedziałek, ani we wtorek - musi pan czekać

W poniedziałek ja otrzymałem wiadomość a w kolejne dni dzwonili znajomi o swoje serwery :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też się skusiłem. Zobaczymy,ale najlepsze jest to że ani emaila o zamówionych usługach ani nic... tylko potwierdzenie zapłaty.... Też tak macie ? Jeszcze wczoraj o 1 w nocy jakieś "Połączenie zostało zresetowane..." podczas zamawiania... oni chyba zbankrutują lub IP im braknie do tych maluchów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poczekacie sobie, ja mam od ponad tygodnia status "do zrobienia" przy instalacja systemu :) Niby sam serwer już od dawna zainstalowany w DC jest :)

 

Jedno jest pewne, nie przewidzieli aż takiego zainteresowania nową ofertą.

 

W oczekiwaniu oglądnijcie sobie DC gdzie będą wasze serwery, kto wie może zobaczycie tam swoją nową maszynę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dmho

Poczekacie sobie, ja mam od ponad tygodnia status "do zrobienia" przy instalacja systemu :) Niby sam serwer już od dawna zainstalowany w DC jest :)

 

U mnie dokładnie to samo, 8 dzień od zamówienia dzisiaj mija, ale nawet jak mi wrzucą to za kolejne 8 dni, to sobie spokojnie poczekam. Jak się nie wyrobią w terminie, to może jakiś bonus dorzucą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie łudźcie się... Jak dzwoniłem do nich w pon. to Pani z BOK'u stwierdziła że to może być napisanie ale nie znaczy że serwer już jest i czeka na instalację. Potem dodała że jeszcze go nie ma ale dzisiaj będzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Było i jest, ale z plusem. I przynajmniej część serwerów ma dwurdzeniowe, czterowątkowe N2800 1,86 GHz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Info dla tych, którzy cisnęli wam kit dotyczący regulaminu co do późniejszych płatności :

 

Witam,

Cena dzierżawy serwera Kimsufi jest stała. Ceny podane na stronie to również ceny za odnowienie na kolejne miesiące.

Pozdrawiam
Aneta Waliszek

Dział Handlowy
Biuro Obsługi Klienta - pomoc@ovh.pl - 071 786 07 87

 

 

Nie słuchajcie, nie których gamoni bo płakać się chce ;)

Edytowano przez lou. (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Info dla tych, którzy cisnęli wam kit dotyczący regulaminu co do późniejszych płatności :

 

 

Nie słuchajcie nie których gamoni bo płakać się chce ;)

 

Umiesz czytać? Poczytaj regulamin...

 

Nikt nie twierdzi, że cena się zmieni, tylko,że się MOŻE zmienić. Myślisz, że jak cena prądu lub tranzytu wzrośnie to dokońca życia będziesz płacił 15 zł? Osoby z BOK obiecali różne rzeczy i to nie tylko w OVH i często potem było inaczej.

 

Prócz punku 11.1 którego nie zrozumiałeś jest jeszcze artykuł 14 regulaminu:

 

"Każda zmiana lub wprowadzenie nowej opcji abonamentu będzie ogłoszona w internecie na stronie http://www.ovh.pl lub informacja ta zostanie wysłana pocztą elektroniczną do Klienta. W takim przypadku Klient ma prawo rozwiązać umowę w terminie 30 dni, od daty obowiązywania zmian."

 

To może się zmienić czy nie?

Edytowano przez Grz3chu (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To oznacza że OVH udało się zakupić wkładki z atomami po bardzo niskich cenach. Na chwilę obecną cena detaliczna to koszt około 200 euro za sztukę, a nie zdzwiłbym się gdyby dostali to poniżej 100 euro. Utrzymanie tak niskich cen za dzierżawę sprzętu może doprowadzić do upadku kilku firm konkurencjnych, czyżby jakiś odwet za ostatni wyciek danych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mruczek

W oczekiwaniu oglądnijcie sobie DC gdzie będą wasze serwery, kto wie może zobaczycie tam swoją nową maszynę :D

 

Czy ja dobrze widziałem, że te stelaże, to nasz polski ZPAS?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z Dziś

Witam,
Serwery są w produkcji natomiast jest bardzo dużo zamówień. Z tego powodu czas oczekiwania wynosi ok. 10 dni. Przepraszamy za długi czas oczekiwania i prosimy o cierpliowść. Jeżeli jednak nie mogą Państwo oczekiwać to oczywiście możemy wykonać zwrot wpłaty. Na dzisiaj jest planowany montaż części maszyn.

Pozdrawiam
Małgorzata Janik
  • Upvote 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak nie wstrzymają zamówień to w życiu się z instalacją nie wyrobią :o . ale głupotę zrobili z tymi dedami po 15 pln

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Byle kto tej oferty nie wymyślał i na pewno przewidzieli coś takiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Byle kto tej oferty nie wymyślał i na pewno przewidzieli coś takiego.

Ale chyba nie przewidzieli tego że ludzie będą podskakiwać na fotelikach w oczekiwaniu na serwer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bartosz Gadzimski

Taka ekscytacja jeszcze bardziej sprzedaż nakręca. Dobra oferta, trzeba czekać cierpliwie, sam chyba for fun kliknę kilka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rothek

Taka ekscytacja jeszcze bardziej sprzedaż nakręca. Dobra oferta, trzeba czekać cierpliwie, sam chyba for fun kliknę kilka

 

Max 3 można :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×