Skocz do zawartości
elcct

Serwer dedykowany za 15 złotych z nielimitowanym łączem 100mbit

Polecane posty

Mam małe pytanie...

Czy gdy zakupie serwer na 3 miesiące to mogę np. po 5 dniach użytkowania przedłużyć od razu o 12 miesięcy do przodu czy muszę czekać do zakończenia dzierżawy lub np. tydzień przed końcem przedłużyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ASKar

Oferta cud miód i orzeszki :D tylko czemu takie oferty się trafiają przed 10 tym ? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po 10 będzie wysyp hostingów xD, zakupi jeden z drugim serwer na trzy miesiące i szybko zaczną sprzedawać konta żeby odzyskać część kasę i jeszcze na tym zarobić :) Tylko ciekawe co będzie jak przyjdzie do przedłuzenia na kolejny okres :)

Od początku było pewne że rzuci się na to k*pa dzieciarni :) i będzie robiła "biznesy".

Edytowano przez Maq (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po 10 będzie wysyp hostingów xD, zakupi jeden z drugim serwer na trzy miesiące i szybko zaczną sprzedawać konta żeby odzyskać część kasę i jeszcze na tym zarobić :) Tylko ciekawe co będzie jak przyjdzie do przedłuzenia na kolejny okres :)

Od początku było pewne że rzuci się na to k*pa dzieciarni :) i będzie robiła "biznesy".

 

Regulamin zabrania odsprzedaży kimsufi, więc pewnie do momentu przedłużenia nawet nie dojdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja już dostałem na maila super ofertę hostingu nawet konto testowe mi dali. IP wskazywało na OVH. Z kolesiem miałem kiedyś coś wspólnego ale oferta, taka, że oczy biją ale będę wierny aktualnej firmie, bo jest chociaż pewność, że z dnia na dzień nie zniknie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

I znów historia koło zatoczy :) Tanie konta www, podejrzana "firma", skończą się wakacje, wszystko piznie i będzie nieco ludzi na lodzie bez danych, bez serwerów i bez kasy. Potem przyjdą na WHT we wrześniu i będą się mazać i beczeć jakie to ich nieszczęście spotkało. Dla takich powinna być nowa ranga - frajer. Bo chytry traci dwa razy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pamiętaj, że cena nie jest głównym wyznacznikiem jakości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dodam, że w tym ekstra firewallu od ovh, którym każdego uszczęśliwią jest opcja tworzenia własnych regułek. Na razie tylko api na to pozwala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego co zrozumiałem to nie każdego uszczęśliwią, tylko tych, którzy sobie tego zażyczą, będzie można zostać na opcji bez ściany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak jak ostatnio, do 10 dni od dnia opłacenia będą aktywne.

  • Upvote 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znaczy jak to z tym firewallem? Każdy może kupić za 4zł/miesiąc? Chyba czegoś nie rozumiem, bo z tego co widzę to mają teraz 79zł miesięcznie, więc czemu mieliby tak obniżyć? Prosiłbym o jakieś wyjaśnienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak się mają że mi w poniedziałek powiedzieli że będą jeszcze tego samego dnia, a znajomemu we wtorek że jeszcze czekają na dostawę serwerów do DC :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja zamówiłem serwer 26 lipca i jak narazie cisza czy tez zamówiliście serwer w podobnym terminie i czekacie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja wcześniej i nadal czekam. Przecież macie napisany, że do 10 dni potrwa aktywacja!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za info chciałem się upewnić czy czasami nie przeoczyli jakiegoś zamówienia bo mają sporo zamówień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A co, chcesz pokrzyczeć na OVH, że innym już dali a Ty jeszcze czekasz?

  • Upvote 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niedopuszczalne zachowanie ovh, czekac tyle dni na serwer za kilkanascie zeta. Niech im nasmaruje. A co tam :-)

 

  • Upvote 7

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też czekam a zamówiłem w ten sam dzień. Sobie do OVH możesz napisać a oni to oleją. Jest napisane, że na serwer można czekać 10 dni więc nie rozumiem o co dym. :P

 

Do końca tygodnia dostaniesz, spokojnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

Regulamin zabrania odsprzedaży kimsufi, więc pewnie do momentu przedłużenia nawet nie dojdzie

Regulamin jest po to aby go łamać :) Myślisz że krzaków będzie interesowała legalność odsprzedaży, skoro są duże szanse że nawet nie będą mieli zarejestrowanej firmy :)

Zresztą odsprzedaż serwera, a wydzielenie miejsca na hosting www i jego sprzedaż, to trochę różne sytuacje.

 

 

Sprawa dziwna ponieważ jak czytałem wht kilka osób zamówiło po mnie "chyba" i już ma serwer... powinno to być wykonywane w kolejności prawda ? :)

Spotkałem się z teorią, że najpierw udostępniają serwery dla osób które opłaciły je z góry na rok czasu.

Sam zrobiłem to narazie na 3 miesiące, żeby sprawdzić jak to będzie w ogóle działać, a pomyśli się o zapłacie od razu za dłuższy okres.

 

Zasadnicza kwestia, te 1-10 dni, to są kalendarzowe, czy robocze? Bo to też zmienia postać rzeczy :) Jeśli robocze to można i nawet dobre dwa tygodnie poczekać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja zamówiłem serwer 26 (piątek) koło godziny 21:00, parę minut po dostałem info z potwierdzeniem płatności. Do dzisiaj cisza. Kolega zamówił też 26, kilka godzin wcześniej niż ja i też czeka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×