Skocz do zawartości
zoxovsky

Coś w stylu Chmury

Polecane posty

Witam,

 

Szuka jakiś hosting który oferuję ok. 150GB miejsca na pliczki przechowywane przeze mnie, możliwość oczywiście ściągania przez www aby też był dobry transfer :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dropbox 100 GB 9.99$

Google Drive 100 GB 4.99$

Microsoft Skydrive 169 zł / Rok ~ 14 zł ~ 4.50$.

 

Najlepsze szybkości, cena w miarę dobra

 

Ew. standardowo

OVH Hosting 100 GB - 25 zł / miesiąc

Lub awangarda - http://www.ovh.pl/cloud/przestrzen/#tarifs , wychodzi nieco drożej od hostingu, ale to chmurka.

 

 

Ja bym brał coś Google Drive albo ew. Skydrive. Zaufane i szybkie.

Edytowano przez Archi (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tilktalik.com -"Tiktalik files"

nie martwisz sie pojemnoscia. Jestes rozliczany z tego ile na prawde zajmujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bym kupił najtańszy kimsufi z oferty OVH i zainstalował np. OwnCloud (dostępny z panelu). Sprawdza się znakomicie do domowych celów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bym kupił najtańszy kimsufi z oferty OVH i zainstalował np. OwnCloud (dostępny z panelu). Sprawdza się znakomicie do domowych celów.

 

To wolałbym wszystko trzymać u siebie w domu, niż trzymać na dedyku bez żadnego RAID'u. Po to ma być właśnie "chmura", żeby zapewnić bezpieczeństwo kopii zapasowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

To wolałbym wszystko trzymać u siebie w domu, niż trzymać na dedyku bez żadnego RAID'u. Po to ma być właśnie "chmura", żeby zapewnić bezpieczeństwo kopii zapasowych.

 

"chmura" nie zapewnia bezpieczeństwa, ale nawet serwer z jednym dyskiem w serwerowni jest bezpieczniejszy niż trzymanie go w domu (mniejsze ryzyko pożaru, albo przywłaszczenia przez kogoś)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Opcja ovh chyba najkorzystniejsza. Masz raid, możesz jeszcze pomyśleć o przestrzeni pod backup, jeśli potrzebujesz. Chcesz to sam konfigurować? Czy kogoś szukasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

OVH daje chyba 100GB na backup FTP. Na początek to wystarczy. Później można pomyśleć o usłudze np. backupftp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

OVH daje chyba 100GB na backup FTP. Na początek to wystarczy. Później można pomyśleć o usłudze np. backupftp.pl

Dawało. Już nie daje. Do tego kimsyfy mają raid dopiero od 100 zł+, a my tu mówimy o ofertach, które kosztują ledwo 15 zł.

 

Pewnie. Jeśli bierzemy pod uwagę cena/jakość to kimsyf za stówkę jak znalazł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×