Skocz do zawartości

grzecho

Użytkownicy
 • Zawartość

  58
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

0 Normalna

1 obserwujący

O grzecho

 • Ranga
  Często na forum
 1. Hosting pod bloga i zdjęcia allegro

  Ja proponuję http://www.hoste.pl/hosting/serwer-eco Jasne zasady, stała stawka roczna, domena gratis.
 2. Do sprzedania aktywne i działające forum dyskusyjne miasta ( Jastrzębie Zdrój - www.jasforum.pl ). Propozycje proszę przesyłać na adres admin(wiadomo co)jasforum.pl. Każda propozycja zostanie wzięta pod uwagę.
 3. Hosting firmowej strony WWW

  Sprawdź Serwer Eco: http://www.hoste.pl/hosting/serwer-eco Spokojnie się zmieścisz. Wszystkie pozostałe parametry spełnia. Domenę .pl masz gratis.
 4. [KUPIE] Licencję DirectAdmin

  Kupię licencję DirectAdmin Lifetime External. Mile widziana Fvat. Propozycje cenowe proszę przesłać na PW.
 5. Hosting pod WordPress 3.9

  Ja ci jeszcze namieszam i dorzucę do listy Serwer Eco w Hoste.pl za 49 zł netto rok, dostaniesz pakiet z domeną .pl gratis. Więc chyba warto zapłacić za rok z góry. polecam.
 6. Zmiana adresu strony

  Pisz do hoseo, niech Ci udostępnią stronę, którą u nich trzymałeś. Tak, żebyś mógł ją pobrać i zdecydować gdzie ją umieścić.
 7. Hosting pod WordPress ok 2GB

  Polecam: http://www.hoste.pl/hosting/serwer-eco
 8. Przekierowanie domney

  A co sprawia, że zapytanie które powinieneś skierować do bok@hekko kierujesz tutaj?
 9. WHMCS i faktury vat

  Czy udało się komuś zmodyfikować tak fakturę, aby była zgodna z opisem z powyższego posta? Chętnie skorzystam z gotowego rozwiązania, płatnie/bezpłatnie, poproszę o kontakt na PW jeśli ktoś z tym sobie poradził.
 10. Hosting 100 PLN / rok

  http://www.hoste.pl/hosting/serwer-start Pierwszy rok 60 netto. Każdy kolejny 90 zł netto. Domena gratis.
 11. [Kupię] Licencja WHMCS

  Mógłbym, ale nie dostanę FVAT na 23%. Szukam też osoby do konfiguracji WHMCS-a. Jeśli jest ktoś chętny to proszę o kontakt na PW? Wtedy wyślę szczegóły.
 12. [Kupię] Licencja WHMCS

  Kupię licencję WHMCS, one time no branding, faktura vat. Szukam też osoby do zlecenia związanego z integracją DA/WHMCS/HRD. Propozycje proszę na PW.
 13. Dlaczego od razu "unlimited"? Z Twoich danych wynika, że zużywasz około 50GB transferu/mc. Większość tanich hostingów ma już limity powyżej 100GB.
 14. Pierwsza strona i pytania..

  Wybierz firmę w której będziesz mógł w każdym momencie trwania okresu abonamentowego zmienić opcję na wyższą, bez konieczności przenoszenia danych. Wtedy możesz brać najniższy pakiet i w dowolnej chwili zmieniać na coś więcej. Polecam hoste.pl i pakiet Start, domenę .pl dostaniesz w cenie pakietu.
×