Skocz do zawartości
outmc

cena oc

Polecane posty

Witam

 

Planuje zakup pojazdu i zaczynam myśleć o ubezpieczeniu OC ale nie mam pojęcia jakie zniżki mi się należą, jesli wogole się jakieś należą.

 

 

Prawko mam 8 lat : od 2005 roku -wrzesień. w tym czasie byłem współwłaścicielem jednego pojazdu do 2010 roku. do dnia dzisiejszego nie jestem właścicielem ani współwłaścicielem żadnego pojazdu.

 

od zdania na prawko nie miałem żadnej kolizji.

 

Coś mi się należy ? :)

 

proszę o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ile masz lat bo to też istotna sprawa :) co to za samochód? jaka pojemność silnika?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam 28 lat, ( rocznik 1985 ) , auto audi a4 98 rocznik, diesel kombi, 1,9 tdi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm zniżek jako takich mieć nie będziesz bo nic nie miałeś zarejestrowanego jedynie co to nie będą ci doliczać za wiek ;)

Myślę że tak około 600 na pół roku powinni ci wyliczyć ze swojej strony zainteresuj się PZU od dawna tam samochody ubezpieczam i posiadam już 40% zniżki lub PTU (Polskie Towarzystwo Ubezpieczeń) tam zawsze mi też tanio w porównaniu z konkurencją wyliczali.

Zresztą... na każdej stronie ubezpieczalni masz kalkulator porównaj i powyliczaj sobie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tylko AXa dała mi niską cenę , nawet 388 na pół roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak ostatnio sprawdzałem to również w Axa wyszło mi najtaniej za OC + AC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

ja to tylko pamiętam że z axy to brat nie mógł się o swoje pieniądze doprosić po tym jak gościu mu rozwalił samochód na skrzyżowaniu gdzie wyprzedzał gościu inny samochód na pasach i na skrzyżowaniu uderzając w brata prawie na czołowe :)

Edytowano przez Kamikadze (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no dobra , to są różne przypadki ale czy warto tam brać ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Twoje OC w słabej ubezpieczalni jest niestety głównie problemem tego, w kogo Ty ew. wjedziesz, dla Ciebie nie ma róznicy ;-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm zniżek jako takich mieć nie będziesz bo nic nie miałeś zarejestrowanego jedynie co to nie będą ci doliczać za wiek ;)

Myślę że tak około 600 na pół roku powinni ci wyliczyć ze swojej strony zainteresuj się PZU od dawna tam samochody ubezpieczam i posiadam już 40% zniżki lub PTU (Polskie Towarzystwo Ubezpieczeń) tam zawsze mi też tanio w porównaniu z konkurencją wyliczali.

Zresztą... na każdej stronie ubezpieczalni masz kalkulator porównaj i powyliczaj sobie :)

 

Ty chyba nie wiesz gdzie ubezpieczasz auto... to samo 2 x taniej można dostać... PZU i WARTA to zarabiaja właśnie na osobach ktore znaja tylko tych starych ubezpieczycieli....

 

Ja mam 27 lat - od 13 roku życia mialem na siebie motor (szły oczywiscie zniżki) i w AXA dostałem najniższą ofertę OC + AC (tzn 2200 zł/rok :> z powodu nowego Qashqai'a...). AXA ma fajna ofertę bo jeśli masz zniżki OC to przechodza Ci na AC (masz samo OC - 60% zniżki dostajesz rowniez 60% zniżki AC). Ja majac 60 % (i tego i tego bo wczesniej rowniez mialem Audi A3) dostałem mega ofertę w porównianiu do innych złodziei..

 

Ewentualnie polecam TUW (Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych) - Za corolle 2.0 D4D 110 KM 2003r z full zniżkami (ja jako wlaściciel - .żona współwłaścicielka) - zapłacilem ZA ROK uwaga..... 297 zł!!! bo w tym znów towarzystwie liczą zniżki + % za lojalke (audi tam oplacałem). -

 

Ogólnie później dopiero dowiedzialem sie że jest takie prawo że jeśłi dziewczyna nie ma zniżek a wychodzi za mąż przejmuje za free (w wiekszości zakladów) - wszystkie zniżki męża.. wiec mogłem rolke zarejestrować od razu na żone ale niestety tego jeszcze wtedy nie wiedziałem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

TeamPlay.com.pl dziekuję za odpowiedź , idę do Axa : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

Poświęć jeden dzień i pochodź po różnych ubezpieczalniach w okolicy i popatrz na ceny i warunki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przeciez teraz są biura ubezpieczeń gdzie są oferty kilku firm i ci wyliczą ktora sie lepiej opłaca - do tego kalkulatory ze stron i wiesz wszystko.

 

A tak prawde powiedziawszy to jak patryk napisał - na OC patrze by było jak najtaniej, przecież jak jest jakaś stłuczka z mojej winy to wole komuś dać te 500-1000 na naprawę, napisać ugodę i się rozjechać niż mają mi z OC ściągać - trace wtedy wszystkie zniżki i ubezpieczenie z 500 wzrasta do 1500 no i jeszcze policja "skasuje" co najmniej 300 za spowodowanie wypadku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj na benefia24.pl policzyć kalkulatorem, tam nie trzeba danych osobowych podawać do wyliczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@regdos tam mi wyszło z 1500 zł rocznie więc sporo więcej niż w axa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Multiubezpieczalnia http://www.kalkulator-oc-ac.cuk.com.pl/ ceny mogą lekko odbiegać od tego co u agenta. Warto porównać, żeby mieć orientację w cenach.

 

EDIT: Zerknij także na https://www.proama.pl/ przy maksymalnych zniżkach na oc, tańszej oferty nie znajdziesz.

Edytowano przez mmmm21 (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

Zobacz też ubezpieczenie mbanku. Brat ma coś około 50zł / mc i mu automatycznie z konta ściągają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dziekuje ale z tego co widze axa ma najtanej

mbank 150 miesiecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przy OC nie ma znaczenia jakie weźmiesz - w razie stłuczki z Twojej winy nie będziesz się zamartwiał, co się będzie dalej działo. Mam ubezpieczenie OC w AXA od 2010 roku i dla mojego samochodu mają najniższą stawkę na rynku. Możesz skorzystać z dwóch porównywarek ubezpieczeń:

 

Rankomat

YouCanDrive - dla osób przed 30-stką

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zobacz sobie HDI mam tam ubezpieczony motor i wyszlo mi najtaniej ze wszystkich ubezpieczycieli. Jak jest z wyplacalnoscia ci nie powiem bo jeszcze wypadku nie mialem.

Edytowano przez serveros (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wybrałem już AXA, do 400 zł co pół roku mi wychodzi w zależności od "dodatków"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

to teraz z tym 400 zł. na pół roku przejdź się po różnych firmach i powiedz że szukasz coś jeszcze taniej niż 400,

Prawie pewne że dostaniesz ofertę jeszcze taniej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×