Skocz do zawartości
outmc

cena oc

Polecane posty

zapytam ludzi ale na umowie i tak mam 5 000 zł wpisane.

to trudno złożę pcc z taką kwotą


wracając do tematu dzisiaj kupiłem ubezpieczenie w AXA :)

 

- OC

- NNW kierowcy

- Assistance MAXI Polska

 

rata półroczna : 361 zł :)

mam 30% zniżki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mi też, zawsze i zawsze im cena z umowy nie pasowała

 

Outmc , nie napisałeś nic o aucie, jaki silnik, na co, czy masz pole itp. więc trudno określić czy ta cena to dobra cena

Edytowano przez Gość (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

Nie musisz nic ubezpieczać - jeździsz na tym ubezpieczeniu, jedynie koszt rejestracji i ew. przeglądu (ale znając życie wypada w tym samym czasie co ubezpieczenie OC....
Zapomniales o jednej bardzo bolesnej rzeczy - ubezpieczyciel ma prawo wykonac rekalkulacje stawki dla nowego wlasciciela, i 95% ubezpieczalni to robi. Korzystajac wiec z OC poprzedniego wlasciciela moze przyjsci Ci bardzo bolesny rachunek na kwote nawet kilku tysiecy zlotych. I wtedy nie ma juz zadnej drogi aby uciec od platnosci tego, kupujac auto i nie wypowiadajac umowy OC przejmujesz wszelka odpowiedzialnosc za to ubezpieczenie na siebie.
ale uważaj, bo wtedy przy rejestracji auta każą Ci robić pełny przegląd (droższy) jak od auta po wypadku

Podejrzewam ze mowisz o dodatkowym przegladzie... nie spotkalem sie ze sytuacja kiedy z powodu wpisu na umowie WK wysylalo na dodatkowe badania, zawsze wystarczyly wazne okresowe. Dobrze jest na umowie napisac np. do poprawek blacharsko lakierniczych - wtedy nie maja podstaw nawet na kierowanie na dodatkowe przeglady.

Panowie pierwszy raz się spotkałem, że w US sprawdzają wartość auta. Naprawdę tak mieliście?

 

Zalezy od urzednika. Jeden z miejsca wezmie ksiazke Eurotaxu do reki, drugi wklepie wartosc z umowy, a trzeci sprawdzi gdzie jest wieksza wartosc i taka wpisze. Zalezy od tego na kogo trafisz.

 

Edytowano przez Gość (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

spoko mam juz nowe OC dzien po zakupie samochodu a z US zobaczymy w poniedziałek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

podatek zapłacony, zero pytań o wartość samochodu . zapłaciłem tyle ile na umowie sprzedaży : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

witam ponownie.

pora na rejestrację pojazdu.

 

tutaj mam generator wniosku : http://www.pojazdu.pl/

 

i teraz mam pytanie, jest pole "Wnoszę o... : rejestrację czy czasową rejestrację " ?

jestem 3 właścicielem w polsce i nie wiem co zaznaczyć.

 

proszę o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×