Skocz do zawartości
ednet

Http://serwerydedykowane.pl - Co Myslicie?

Polecane posty

Jedyną polską firmą w Polsce która radzi sobie z (Francuską) TPSĄ jest Dialog Telecom. Tam gdzie sie pojawią TPSA umiera. W moim 30 tys mieście mają z 80% rynku internetowego-telefonicznego reszta to Neostarda i osiedlówki czy radiówki. W wiekszym mieście obok jest podobnie.

Także jest szansa na poprawę ale małe radióweczki niczego nie zmienią bo nie mają odpowiednich sieci szkieletowych. To musi być wieksza firma jak Dialog czy Netia

 

iPlus to nie jest żaden szerokopasmowy internet, obetną ci pasmo jak tylko się rozkręcisz bedziesz miał modem 33kbps

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tomi: Neostrada i Chello też mają ograniczenie transferu miesięcznego - niektórzy po prostu ściagają pocztę i czytają strony a chcą mieć mobilny Internet poza pracą/domem - i do tego służy ta usługa, nie do backupowania Internetu :)... Ze średniej jakości zasięgiem 3G iPlus potrafi ściągać dane z prędkością ponad 45 KB/s więc jest jak najbardziej szerokopasmowy, także pingi są zupełnie "niekomórkowe". Dzięki HSDPA będzie jeszcze lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślałem że 4 sierpnia ujrze nową odświeżoną ofertę serwerów, a tu mamy 5 sierpień i cisza ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlaczego?

moze sie myle, ale chyba nie zmienily się ceny.

 

ceny sie nie zmienily ale w athlonie za 329 juz nie ma backupu a

w serwerach za 359, 369 oraz 399 zl jest mniejszy backup wliczony w cenę

 

Nie ma również trybu rescue mode.

 

ed

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

co do backup'u rzeczywiscie, ale wydaje mi sie ze rescue mode jest dostepne, byc moze to blad, ze nie zostal dopisany do poszczególnych serwerów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do backup'u rzeczywiscie, ale wydaje mi sie ze rescue mode jest dostepne, byc moze to blad, ze nie zostal dopisany do poszczególnych serwerów?

 

to byl błąd.

poprawili na stronie i teaz rescue mode jest dostępny.

 

ed

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zastanawialem sie nad wykupieniem dedyka u nich ale na kilka h przed zdecydowaniem sie na nich napisali ze wszystko wykupione...

troche to dziwne ze z godziny na godzine zniknelo im 7 typow serwerow... :/

 

co o tym myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może malują szafki :P i szkoda im czasu na stawianie serwerów :P . A tak poważnie to muszą mieć poważny problem lub modernizację jeśli zaprzestają na prawie 2 tygodnie sprzedaż :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

moze sobie wakacje zrobili?

 

ale dzwonilem do nich i telefon za pierwszym razem odebrali...

spytalem sie czy jest szansa na postawienie przed 1. wrzesnia

gosc powiedzial zeby dzwonic okolo 30. bo wtedy ma byc dostawa...

ehhh... co za pech :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zastanawialem sie nad wykupieniem dedyka u nich ale na kilka h przed zdecydowaniem sie na nich napisali ze wszystko wykupione...

troche to dziwne ze z godziny na godzine zniknelo im 7 typow serwerow... :/

 

Chassis pewnie jest to samo, zmieniają się tylko cześci typu procesor/RAM itd. I coś mi mówi, że raczej w tym wypadku problem nie jest koniecznie podyktowany brakiem serwerów, a miejsca na ich kolokowanie :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, ubikacja już pełna racków;)

 

A tak poważnie - oferta wydaje się dość atrakcyjna, szkoda ze nie oferuja starszych maszynek z demobilu;) coś w stylu p3 z netdirekt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no racja, moze czegos takiego im brakuje:) Ale czego sie spodziewac w polsce za takie pieniadze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ok

a teraz tak szczerze panowie...

...jak dotrwaja do wrzesnia (czyt. przeczyszcza jakos ten kibelek ;P) to brac u nich dedyka czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie masz wielkiego wyboru w tej cenie. Jeśli chodzi o krajowe podwórko to w klasie budget oni są według mnie najlepsi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tez mi sie tak wydaje :P

bardzo mi sie tez podoba ladny cennik upgrade'u

kuzyn ktory bedzie administrowal (w przeciwienstwie do mnie zna sie :P) powiedzial zeby wykupic drugiego twardziela i zsynchronizowac zeby na obydwu bylo to samo - bedzie bezpieczniej a koszta niewieklie (29pln)

 

 

tylko kurde czekac do konca miecha trza... :/

...mam nadzieje ze zostawia promocje ze przy 3 miechach to bez oplaty instalacyjnej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze od 11 września ,

Po drugie może nie chodzi o serwery a np o łącza które nie wyrabiają , albo pomieszczenia nie zaadaptowane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To trochę śmieszne jest, przecież ważne remonty, malowanie szafek, kładzenie kabelków robi się przed wielkim otwarciem, a nie wtrakcie działalności :D

 

Chyba że ich to przerosło :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×