Skocz do zawartości
ednet

Http://serwerydedykowane.pl - Co Myslicie?

Polecane posty

Zawsze mozna poprosic o bezplatna zmiane numerow IP, nie

przypominam sobie zebysmy kiedykolwiek pobierali za to oplaty.

 

No to sorry ale czegoś nie rozumiem bo przecież w sprawie etcap'a nie zmieniliście mu za free adresów na "niezbanowane" przynajmniej tak wynikało, z tego co napisał ... jedyna propozycja to była zmiana na premium co jak już wspomniałem nie jest rozwiązaniem darmowym.

 

Btw co do cennika to już prosiłbym bez zbędnego zachwalania, bo dobrze pamiętam Waszą zmianę 99 zł za premium na 99 zł za 1Mbit premium ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie dosc ze stare (kilka dni) to jeszcze chyba nie na miejscu na tym forum i to przez przedstawiciela firmy...

 

Wiele razy pomagamy naszym klientom "za free" w sprawach ktorenie leza w naszych obowiazkach. W serwerowniach typu leasweb/theplanetw ktorych dzierzawimy okolo 70 serwerow na taka pomoc nie ma szansy.Nie wiem jak jest w niemieckich, ale podajrzewam ze za byleinterwencje trzeba slono placic.
jakos slono placilem za 5 minut pracy technika (fakt ze przez pol dnia nie bylo reakcji na zgloszenie pomine)

ale bylo - minelo

 

jak na razie wsjo jest ok

 

gdyby tylko jeszcze wymiana podzespolow (np uszkodzony wentylator) mogla sie odbywac w nocy to byloby suuuper ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@rusel, aniolkiem nie jestem bo widzialem kilka dni temu ale jakos mnie takie rzeczy nie kreca (moze dlatego ze dziewczyna sie dobrze sprawuje ;))

 

co do wentylacji to dostalem info ze pada i ze albo wymienia zaraz (okolo 17) albo nastepnego dnia rano

pad - nawet kilka minut - na poczatku szczytu :/ to nie fajnie...

 

 

ps.

SLA?

wiesz ze sie na okresleniach specjalistycznych nie znam :D

 

Dokument SLA - "Gwarancja Jakości Usług" (ang. SLA - Service Level Agreement).

 

tyle znalazlem... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ps.

SLA?

wiesz ze sie na okresleniach specjalistycznych nie znam ;)

 

Dokument SLA - "Gwarancja Jakości Usług" (ang. SLA - Service Level Agreement).

 

tyle znalazlem... :/

dokładnie :> SLA gwarantuje Ci okres czasu, w jakim ma nastąpić wymiana wadliwej części etc.

Sweet dreams ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ojejku następny :/ Człowiek chyba może się czasem wyluzować... A Wy wszyscy tacy oficjalni ;| Poza tym po co odkopujesz... Pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojejku następny :/ Człowiek chyba może się czasem wyluzować... A Wy wszyscy tacy oficjalni ;| Poza tym po co odkopujesz... Pozdr.

Fak sorry, przez szukajke znalazłem ten temat i nie spojrzałem na datę.

Ale mimo to nie wyobrażam sobie żeby kupować poważną usługę u kogoś tak "poważnego"...

Jeszcze raz sorry :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fak sorry, przez szukajke znalazłem ten temat i nie spojrzałem na datę.

Ale mimo to nie wyobrażam sobie żeby kupować poważną usługę u kogoś tak "poważnego"...

Jeszcze raz sorry :P

Z choinki się urwałeś może?

 

Znasz właścicieli i obsługę techniczną osobiście żeby tak "poważnie" odpisywać na posta?

Jak dla mnie mniej formalne kontakty są dużo przyjemniejsze w biznesie - bez udawanej pompy.

 

Jak widać po długiej historii wątku o SD można zauważyć że poważnie podchodzą do pracy a klienci są zadowoleni. Może to Ci przeszkadza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

skonczcie juz ten offtop

dawanie linka do takich rzeczy w tym temacie bylo nie na miejscu i tyle

 

prosze o wupowiedzi na temat serwerow i obslugi

 

 

ja napisze ze ostatnio kontakt sie bardzo pogorszyl - moze to przez swieta

w kazdym razie na telefonie slysze ciagle po angielskiemu ze nr jest nieosiagalny i mam zostawic wiadomosc...

na maile tez nie mam odpowiedzi... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

to ja dodam że mój serwer w SD jest restartowany bez uprzedzenia średnio raz w tygodniu a na pytanie co się stało odpowiadają że "mieli awarię zasilania" lub coś podobnego

 

niby nie posiadam na serwerze żadnych usług które muszą działać 24/7 niemniej jednak takie restarty bez uprzedzenia są irytujące

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mi zrobili restarta dzisiaj okolo polnocy

po raz kolejny probowalem sie do nich dodzwonic ale niestety pozmieniali nr i caly czas slysze po angielsku ze nr jest nieosiagalny i zeby zostawic wiadomosc - nawet jak zadzonilem pod nr podany na infolini...

 

wie ktos jak mozna sie do nich dodzwonic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam u nich serwer juz kilka miesiecy i powem tak to co ostatnio odstawiaja to sie w pale nie miesci !! Non stop serwery nie maja polonczenia ze swiatem. Problemy na lonczach ! Dzis mnie rano poinformowali ze serwery nie dzialaja bo im sie bezpiecznik spalil !! - doslownie to uslyszalem "Bezpiecznik sie spalil - i technicy juz sie tym problemem zaimuja od 30 min" . potzreba 30 min zeby wymienic bezpiecznik ? Moja babcia szybciej z takim problemem sobie poradzi. Oczywiscie UPS-y nie wytrzymaly i stalo sie twarde resety wszystkich serwerow - dalszych konsekwencji nie musze tlumaczyc. Nadchodzi noc wszystkie telefony wylonczone i znowu pada loncze juz ponad 2godziny serwery sa nie dostepne !. Mysle holera zadzonie na numer telefonu ktory mam podany jako telefon awaryjny - Oplacam suport FULL dodatkowo gdzie max do 2h maja usunac awarie i co ? Hmmm moze sami sie przekonaicie :

Telefon alarmowy:(58) 735 8344 niebawem bedzie to rowniez telefon komorkowy

Oczywiscie 3 miesiace minely i nic ! Jedynie mozna uslyszec ciekawe komunikaty. Kontakt prze strone www hmm mozna sobie wsadzic w d...

Serwerownia w Gdansku miala byc OK ale jakos to OK od ponad 3 tygodni to smiech na sali w bialy dzien. Nie bede opowiadal o tym co sie dzialo wczesniej bo to juz zakrawa na masochizm z mojej strony ze tam dalej siedze ale powiem jedno :

 

Brak kompetentnych ludzi

Jak sie dzwoni na telefon to odsylaja z kwitkiem i kaza na e-mail pisac

Piszesz na email to czekasz w nieskonczonosc

Podaja falszywe dane pobierajac za to abonament miesieczny

Jesli masz problem z serwerem to twoj problem nie ich

 

Jeden plus

Mozna zawsze po nich pojechac jak po burych sukach i wtedy cos zrobia ale jak nie uzyjesz kilku epitwtow pod ich adresem w rozmowie to zapomni o czym kolwiek

Szukam innej serwerowni bo oni sa totalnie nie powazni

Serwer posiadam u nich jeden z najdrozszych w ofercie + dodatki czyli place troche wiecej niz 300 zl :) i chyba mi sie nazley jakis holera szacunek !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety dziś przed godziną 2 miała miejsce poważna awaria zasilania na rozdzielni. Obecnie technicy dprawdzają wszystkie serwery po przywróceniu zasilania i obecnie już prawie wszystkie serwery chodzą poprawnie. Ostatnie kilka serwerów w tej chwili powinno już działać bądź się uruchamia. Serwerownia w Gdańsku jest w trakcie rozbudowy i infrastruktura jest sukcesywnie wymieniana - w ciągu ok. 2 tygodni wszystkie serwery będą już korzystać z nowej rozdzielni, z w pełni redundantnym zasilaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dobrze ze w wawie nie mam takich akcji...

co prawda uptime'mu nie mialem wiecej jak 20-30 dni bo jakas awaria zasilania zawsze jest ale to glownie chwilowe resety a nie kilka h...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patrick
Oczywiscie UPS-y nie wytrzymaly

jeżeli w ogóle takie urządzenia są bądź są ale w nie wystarczającej ilości.

Ale zawsze tak sie musi stać jak ktoś chce zrobić coś bardzo po kosztach :)

 

serwerydedykowane: może pokażecie kilka fotek z waszych centr danych ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

skoro maja ciagle problemy z zasilaniem i cos sie przepala to stawiam, ze to jakas stara hala, albo piwnica... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Obawiam sie ze to budynek w starej czesci gdanska gdzie dawniej byly hurtownie i inne dziadostwo (nie bylem tam ale lokalizacja by odpowiadala) Tak czy siak jesli place za serwer grube setki co miesiac (okolo tysiaca zlotych za 1 serwer) to chyba cos mi sie nalezy. Mam oplacony full suport a tak naprawde g... mam. Zero poszanowania dla klijenta i nawet nie laska odebrac telefonu jak sie dzwoni - zenada maxymalna - zaczyna mi to przypominac czasy jak mialem serwer w serveradmin.pl - oby tak dalej panowie. A do wymiany bezpiecznik 30 min to drobna przesada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obawiam sie ze to budynek w starej czesci gdanska gdzie dawniej byly hurtownie i inne dziadostwo (nie bylem tam ale lokalizacja by odpowiadala) Tak czy siak jesli place za serwer grube setki co miesiac (okolo tysiaca zlotych za 1 serwer) to chyba cos mi sie nalezy. Mam oplacony full suport a tak naprawde g... mam. Zero poszanowania dla klijenta i nawet nie laska odebrac telefonu jak sie dzwoni - zenada maxymalna - zaczyna mi to przypominac czasy jak mialem serwer w serveradmin.pl - oby tak dalej panowie. A do wymiany bezpiecznik 30 min to drobna przesada

 

budynek PKP na ulicy dyrekcyjnej w Gdansku. Prad z 2 niezaleznych podstacji transformatorowych ( 1 miejska, 2 zasilajaca pociagi 3000V), przelacznica pradu w razie awarii na 2 stacje. Takze budynek jest dobrze zabezpieczony od strony energetycznej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak czy siak z tym sowim prądem mają problemy... więc czy to na pewno wygląda tak, jak szirok pisze... dyskutowałbym... No, chyba, że mają szczury :) Pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak czy siak z tym sowim prądem mają problemy... więc czy to na pewno wygląda tak, jak szirok pisze... dyskutowałbym... No, chyba, że mają szczury :) Pozdr.

 

wyglada to tak jak pisze, bo rozmawialem z PKP energetyka, bo tez prawdopodobnie bede mial tam pomieszczenie, natomiast to co robi SD z tymi mozliwosciami to juz nie wiem, ponoc maja w budynku "lichy" agregat pradotworczy ( tak mowil jeden z Panow z PKP Energetyka, ktory jest odpowiedzialny za ten budynek) i byc moze to wina tego, ze chcieli miec wpiecie w agregat, ktory szwankuje, choc dziwne, ze im tak czesto z tego co piszecie prad pada a jakos to nie jest odczuwalne dla wiekszosc iw tym budnyku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Baiku naiki baiki !! Koleiny pad serwerowni - problem : PRAD

Wiedz sa tak zabezpieczeni ze ... Powinni sie zabezpieczyc przed debilami co tam pracuja. Serwerownia niema tam nic !

Dzis sie dowiedzialem ze przez kilka tygodni beda problemy z lonczami i nic z tym nie zrobia !! Jak sprawdzam ping to straty sa ogromne !! CO 7 ping ma przekroczony czas.

Wynosze sie z tamtad bo to poraszka na maxa co robia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Baiku naiki baiki !! Koleiny pad serwerowni - problem : PRAD

Wiedz sa tak zabezpieczeni ze ... Powinni sie zabezpieczyc przed debilami co tam pracuja. Serwerownia niema tam nic !

Dzis sie dowiedzialem ze przez kilka tygodni beda problemy z lonczami i nic z tym nie zrobia !! Jak sprawdzam ping to straty sa ogromne !! CO 7 ping ma przekroczony czas.

Wynosze sie z tamtad bo to poraszka na maxa co robia

 

mylisz sie i to znacznie, bylem tam bo zalatwialem sobie pokoj pod serwery i robilem wywiad i to dosc mocny, jesli jest problem to nie po stronie PKP energetyki a po stronie agregatu (prawdopodobnie) i serwerydedykowane. Wina za pady obarczylbym raczej SD niz PKP.

Jak ktos opiera biznes realizujac przewage konkurencyjna nizszymi kosztami rywalizujac cena to skutki sa takie jak widzimy - czyli oplakane...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×