Skocz do zawartości
ednet

Http://serwerydedykowane.pl - Co Myslicie?

Polecane posty

w budynku jest i agregat i prad z 2 podstacji transformatorowych...

A skad Ty wiesz co jest w LIMie? :>

 

pzdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

przeciez napisal

cos widac nie dziala, ale, ze jest agregat i prad to wiem, bo sam chcialem robic male DC w tym budynku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przeciez napisal
cos widac nie dziala, ale, ze jest agregat i prad to wiem, bo sam chcialem robic male DC w tym budynku

Szirokowi sie budynki pomylily (myslal, ze padlo im w Gdansku a nie w Wawie).

Dobra, koniec OT.

 

pzdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szirokowi sie budynki pomylily (myslal, ze padlo im w Gdansku a nie w Wawie).

Dobra, koniec OT.

 

pzdr.

 

gamepad ma w gdansku przeciez, a im nic nie dzialalo ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Majkel, w Gdańsku mamy kolokacje shou i innego projektu, który jest obecnie rozwijany. Warszawa to cały gamepad, częsciowo kolokacja.

 

P.S. Problem z prądem nie będzie nas już dotyczył za jakiś czas:)

 

Majkel, nie wzoruj się game monitorem do sprawdzania lokalizacji:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majkel, nie wzoruj się game monitorem do sprawdzania lokalizacji:P

 

hyh a co to jest tak w ogole? :) Nie jestem w grach na biezaco.. myslalem, ze w Gdansku bo kiedys coś bylo tym mowione na wht i musialem fakty pomieszać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mimo wszystko, ceny mają najlepsze w Polsce z tych firm co znam. Przynajmniej jeśli chodzi o kolokację... znacie jakieś lepsze? jeśli tak to się podzielcie :)

 

przypominam, bo na ofertę firmy trzeba patrzeć całościowo. jaka jakość usług każdy widzi, ale czy każdy widzi za jaką cenę?

 

dlaczego, po prawie roku od wejścia ich oferty (serwerydedykowane), żadna inna firma nie dała podobnej ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlaczego, po prawie roku od wejścia ich oferty (serwerydedykowane), żadna inna firma nie dała podobnej ?
Bo za ta cene nie mozna oferowac uslug wysokiej jakosci. Pomijam juz puszczanie ruchu via Level(3).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

poza tym zlikwidowali całkowicie ofertę kolokacji ze strony. Dla mnie to żenujące ze firma nie potrafi zagospodarować miejsc na kolokacje. Najpierw w lutym później w marcu, teraz w ogóle zlikwidowali? Żadna inna polska firma, nawet krzak nie jest tak nie poważna jak oni.

 

A gdyby ruch TPnet nie leciał przez L3 to by dawno strzelili bankruta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wczoraj u dziewczyny sie zdziwilem ze moj panel sie otwiera kilkanascie sek.

jak puscilem tracert to sie okazalo ze ruch idzie przez hamburg i frankfurt... :/

pingi 90-400 i trafiaja sie straty...

 

ma jakas gowniana osiedlowke - ale juz ja sie postaram zeby zmienila na UPC ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ma osiedlówke na łączach TPnetu i dlatego taki ping..

 

co z tego, że zmienisz jej na UPC. Tylko ty i dziewczyna korzystacie z tego serwera? ;) a co z 70% osob w polsce korzystajacych z TPNETu, tez im karzesz na UPC zmienic? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

sorcia ale w pracy mialem neo i pingi byly w granicach 100 i wsyztsko dzialalo 3 razy szbciej niz panel allegro czy banku (ssl)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlaczego, po prawie roku od wejścia ich oferty (serwerydedykowane), żadna inna firma nie dała podobnej ?
Bo za ta cene nie mozna oferowac uslug wysokiej jakosci. Pomijam juz puszczanie ruchu via Level(3).

 

a kto Ci powiedział, że te usługi są wysokiej jakości? chyba trzeba być debilem, żeby po lekturze tego wątku nie zauważyć, że ta konkretna oferta NIE JEST wysokiej jakości. ale co z tego?

 

ja się pytam, dlaczego nie ma innych takich firm?

 

Czy jak idziesz do sklepu to możesz kupić tylko markowe bardzo drogie rzeczy , czy może masz szeroki wybór od tanich do drogich, w zależności od możliwości twojego portfela?

 

jak kupujesz części do komputera to sobie możesz kupić komputer z procesorem pentium-II i 256 ramu za kilkaset zł, wrzucić tam windows 98 i dać to kuzynowi który nigdy komputera nie miał. itd. lub możesz sobie kupić najlepszy sprzęt za 4000zł do najnowszych gier itp. mam nadzieję, że rozumiecie zasadę. (tańsze - gorsza jakość, droższe - lepsza jakość)

 

jeśli nadal nie rozumiecie, to mogę podać więcej przykładów, np. maluch kontra mercedes itp. wydawało mi się, że to dość prosta koncepcja...

 

więc dlaczego tylko serwerydedykowane oferują tańsze-gorsza jakość ?

 

wiem, że sporo tutaj konkurencji tej firmy, często napadają mnie na PW oferując beznadziejne warunki. rozumiem ich nienawiść do sd, ale mogliby sobie darować wypisywanie bredni w tym wątku ;)

 

pytanie cały czas bez odpowiedzi - czy ktoś może mi zaoferować kolokację w podobnej cenie ? jakość sobie wsadźcie w ... interesuje mnie cena.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pytanie cały czas bez odpowiedzi - czy ktoś może mi zaoferować kolokację w podobnej cenie ? jakość sobie wsadźcie w ... interesuje mnie cena.

Heh. Patrze sobie na ich ceny - 100 zl za 1MBit bez Tepsy i 200 zl za 1Mbit z Tepsa. Przeciez to sa normalne ceny, ktore da Ci prawie kazdy operator (po krotkich negocjacjach). A normalny operator to taki, gdzie 100% uptime potrafi utrzymac przez kilka miesiecy. Ba, jak bedziesz bral wiecej Mbit to dostaniesz jeszcze taniej...

 

pzdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a kto Ci powiedział, że te usługi są wysokiej jakości? chyba trzeba być debilem, żeby po lekturze tego wątku nie zauważyć, że ta konkretna oferta NIE JEST wysokiej jakości. ale co z tego?

 

ja się pytam, dlaczego nie ma innych takich firm?

Przeciez doskonale wiem, ze ich oferta nie jest wysokiej jakosci.

 

Moze sformuluje moja poprzednia wypowiedz w inny sposob:

Malo kto chce prowadzic interes, ktorego uslugi z zalozenia sa kiepskiej jakosci.

 

Heh. Patrze sobie na ich ceny - 100 zl za 1MBit bez Tepsy i 200 zl za 1Mbit z Tepsa. Przeciez to sa normalne ceny, ktore da Ci prawie kazdy operator (po krotkich negocjacjach).
To popatrz sobie na Celerona za 199zl z wliczonymi 800GB ruchu @ 5mbit ;) To juz nie jest normalna cena ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@ertcap, czy mógłbyś podać przykład 'prawie każdego' operatora oferującego łącza w takich cenach ?

 

wszyscy wieksi operatorzy polscy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@ertcap, czy mógłbyś podać przykład 'prawie każdego' operatora oferującego łącza w takich cenach ?

 

GTS ma standardowa cene 150zl za mbit bez tranzytu do TP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

lol a juz o tym dawno zapomnialem

na podstawie regulaminu, przyznany został 1 dzien gratis za awarie serwera.
ale mi ego polechtali :D

takie male a jak cieszy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a mi powiedzieli ( co nie znaczy ze tak jest :) ) ze powoli ( ~ 2 tygodnie ) i beda sie przesiadać na lącza nie od LEVEL(3) i na 99% kazdy serwer bedzie standardowo podpiety do lacz PREMIUM.

 

Mam nadzieje ze tak bedzie.

 

Wczoraj się dowiedzialem ze moj serwer stoi w GDAŃSKU a miał stać w WARSZAWIE...

 

paranoja... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj się dowiedzialem ze moj serwer stoi w GDAŃSKU a miał stać w WARSZAWIE...
Ciesz sie, ze w Polsce stoi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×