Skocz do zawartości
ednet

Http://serwerydedykowane.pl - Co Myslicie?

Polecane posty

Witam,

 

>czy w razie awarii/utraty danych przewidujecie jakas rekompensate dla klientow?

 

Z Regulaminu na stronie:

 

§4 ODPOWIEDZIALNOŚĆ PROSPERITA

Za brak dostępu do zakupionych usług z winy Prosperita

trwających powyżej:

2 godzin, Prosperita zobowiązuje się do uwzględnienia rekompensaty w wysokości 1 dnia abonamentu gratis.

12 godzin, Prosperita zobowiązuje się do uwzględnienia rekompensaty w wysokości 7 dni abonamentu gratis.

24 godzin, Prosperita zobowiązuje się do uwzględnienia rekompensaty w wysokości 14 dni abonamentowego gratis.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W waszym przypadku chętnie zobaczyłbym też zapis o możliwości zerwania umowy przy częstych i uciążliwych przerwach w świadczeniu usług.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>W waszym przypadku chętnie zobaczyłbym też zapis o

> możliwości zerwania umowy przy częstych i

>uciążliwych przerwach w świadczeniu usług.

 

Moze Pan zrezygnowac z uslugi w dowolnym momencie.

Od uruchomienia serwerowni na 130 klientow, tylko 3 uzytkownikow zrezygnowalo z

naszych uslug (z roznych wzgledow, glownie z powodu niestabilnsoci lacz w trakcie uruchamiania protokolu BGP). W tej chwili lacza chodza bezawaryjnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za brak dostępu do zakupionych usług z winy Prosperita

znajac zycie zawsze nie bedzie winy operatora - w tym wypadku prosperita

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1. Niech osoba reprezentująca firmę,

a tym bardziej taką można rzec budzącą kontrowersje podpisuje się pełnym imieniem i nazwiskiem;

tak wypada.

 

2. Czy na podstawie przedostatniej wypowiedzi przedstawiciela serwerydedykowane.pl mamy wnioskować,

iż traktujecie utratę danych jako przerwę w dostępie do usługi?

 

3. Transfery do waszych serwerów backup lecą na łeb na szyję,

ostatnimi czasy osiągają w nocy zawrotną liczbę 50-60 kB/s (średnia z kilku dni),

podczas gdy wcześniej było to grubo ponad 1 MB/s.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

w czartek zaplacilem za serwer w piatek dostalem info o aktywacji backupu a dzisiaj rano o jego zablokowaniu

wysylalem e-maile bo pod jednym nr telefonu nikt nie odbiera a pod drugim jest caly czas zajete (dzwonilem od samego rana)

nie ma ani kontaktu ani serwera...

...suuuper po prostu...

 

edit:

dzisiaj mi jeszcze 2 razy zawiesili ten backup... <_<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bo pewnie śmiałeś go używać - co nie jest brane pod uwagę w regulaminie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo pewnie śmiałeś go używać - co nie jest brane pod uwagę w regulaminie.

dobre :(

raz sie zalogowalem zeby zobaczyc czy dziala ale zeby go mi tak brutalnie trzy razy zabierac? :(

 

 

edit:

ale z tym telefonem to juz przegiecie

maja ewidentnie nie odlozona sluchawke bo od piatku z kuzynem dzwonimy i ciagle zajete...

za***isty support <_<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kurcze, a już miałem nadzieję, że wreszcie będzie można kupić *dobry* serwer za rozsądne pięniądze w PL <_<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

bo mozna, nic lepszego nie znajdziesz w tej cenie. A Ci co maja dedyki u nich jakos bardzo nie narzekaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kontakt fuj

backup mi dali a potem zabrali i to 3 razy <_<

a serwera jeszcze nie dostalem wiec nie wiem

mam nadzieje ze jutro sie doczekam w koncu bo mam konto wirtualne ktore chodzi jak chce i kiedy chce

zalezy mi na szybkosci a tu duuupa :(

telefon od 3 dni zajety ciagle...

 

 

 

 

yezooz dali mi sam backup - bez serwera...

 

edit:

dzisiaj znowu zabrali o 6:06 i oddali o 15

nie ma to jak po przebudzeniu poczytac wiadomosci o zablokowanych kontach xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nooo...

a mojemu obecnemu ISP uptime wlasnie podskoczyl do 80%

 

5 dni juz czekam...

mialem go miec o 17 dzisiaj ale bralo im dysku a bez mirrora nie chcialem

obiecali na jutro rano dac...

ehhhh...

 

jedyny plus jest taki ze do zwyklego lacza mam (CHELLO 2Mb/s) lepszy ping niz do premium :angry: (rekord to 6ms)

niestety z neo nie jest juz tak fajnie...

ale zobaczymy jak bedzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość normanos

moron i jak tam przygoda z serwerydedykowane? Napisz cos wiecej bom strasznie ciekaw. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

przygoda dopiero sie rozpoczyna i wszytsko wskazuje na minimum 1000 mil podwodnej zeglugi :)

 

zauwazylem cos bardzo ciekawego czego nikt wczesniej nie opisal

chello ma lepszy ping do zwyklego lacza niz premium (moj rekord to 6-7) xD

za to z neo nie jest juz tak fajnie bo ma okolo 150 :/

 

mam obiecane 5 IP'ekow i aktualnie probuje sie dobic o statystyki MRTG ktore powinny byc w ichnim panelu a nima...

serwerek dziala swietnie, aktualnie ma okolo 1000uu/dzien, przy komendzie TOP obciazenia nie widac wogole

w weekend przenosze reszte rzeczy i bedzie powyzej 5000uu to sie wypowiem jak sie sprawuje

 

to moja pierwsza przygoda z dedykiem wiec nie mam porownania ale kuzyn ktory sie nim opiekuje mowi ze jest swietny

 

za jakis tydzien czy dwa napisze jak dziala w warunkach bojowych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no to brzmi bardzo dobrze.

 

a jaka maszyne dokladnie masz ? moze pisales, ale ciezko juz tu znalezc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość normanos
przygoda dopiero sie rozpoczyna i wszytsko wskazuje na minimum 1000 mil podwodnej zeglugi :)

obiecaj nam pełne sprawozdanie z tej przygody :)

 

zauwazylem cos bardzo ciekawego czego nikt wczesniej nie opisal

chello ma lepszy ping do zwyklego lacza niz premium (moj rekord to 6-7) xD

za to z neo nie jest juz tak fajnie bo ma okolo 150 :/

ja pisałem :) ale mam akurat inne łącze ale tak samo "zwykłe" łącze działa mi bardzo dobrze - tak więc nie można mówić, że 100% kraju będzie leciało przez .de

 

premium - 15 ms

standard - 15 ms

:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość normanos

dobra, wersja dla Patricka, który myśli, że człowiek numerków nieodróżnia: :)

 

STANDARD IP 212.162.20.12 - 15ms

 

|------------------------------------------------------------------------------------------|
|									  WinMTR statistics								   |
|					   Host			  -   %  | Sent | Recv | Best | Avrg | Wrst | Last |
|------------------------------------------------|------|------|------|------|------|------|
|						 r2.man.tychy.pl -	0 |   31 |   31 |	0 |   33 |  156 | 47|
|		do-tyc-stm1.kce.media-com.com.pl -	0 |   31 |   31 |	0 |   40 |  172 | 31|
|	  atm-kat-cr1-waw-br1.devs.futuro.pl -	4 |   31 |   30 |   15 |   32 |   63 | 16|
|				  superhost.waw.pl-ix.pl -	0 |   31 |   31 |	0 |   37 |  141 | 47|
|							 195.114.0.8 -	0 |   31 |   31 |   15 |   43 |  156 | 32|
|			 host12.serwerydedykowane.pl -	0 |   31 |   31 |	0 |   27 |   78 | 16|
|________________________________________________|______|______|______|______|______|____|

 

PREMIUM TRAFFIC IP 195.114.0.1 - 15 ms

 

|------------------------------------------------------------------------------------------|
|									  WinMTR statistics								   |
|					   Host			  -   %  | Sent | Recv | Best | Avrg | Wrst | Last |
|------------------------------------------------|------|------|------|------|------|------|
|						 r2.man.tychy.pl -	0 |   33 |   33 |	0 |   30 |   79 |   78 |
|		do-tyc-stm1.kce.media-com.com.pl -	0 |   33 |   33 |	0 |   39 |  172 |   63 |
|	  atm-kat-cr1-waw-br1.devs.futuro.pl -	4 |   33 |   32 |   15 |   49 |  172 |   78 |
|							 195.114.0.1 -	0 |   33 |   33 |   15 |   47 |  156 |  109 |
|________________________________________________|______|______|______|______|______|______|

 

(troche przytkane łącze mam)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

normanos, teraz tez mam po 15ms :)

 

co do maszynki to mam celeronka za 199pln z mrrorem 2x80gb i direct adminem

 

jak narazie wszystko dziala cacy ale jest male obciazenie

w sobote przenosze reszte rzeczy i zobaczymy jak bedzie ciagna...

 

 

ps. jak w DA wydelegowac domene na inne ip?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Co do backupu ja mam jedną uwagę jednego dnia dostałem info że jeden z dysków backupowych padł i proszą mnie o uzupełnienie danych, loguje sie na ftp i tu miły widok - PUSTO!!! Zatem na staje pytanie po co kupować backup skoro backup nie gwarantuje backupu :mellow:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby skomentować

Będziesz mógł dodać komentarz po zalogowaniu się



Zaloguj się

×