Skocz do zawartości
Jarosław Szmańda

Informacja o ciasteczkach

Polecane posty

Gość nrm

Wystarczy, wystarczy, nie trzeba robić kretynizmów jak pół polski, tylko nie mam pojęcia gdzie jest link do niej, najlepiej jakbyś go dokleił sobie do tej stopki "Firma Fobi..." na dole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego co mi wiadomo to raczej na wszystkie odpisuje, czasami z opóźnieniem ale jednak.

 

 

No to ja na swoją nie mogę się doczekać. :angry: Napisałem na GG i e-mail i na żadną nie dostałem odpowiedzi. ;) Może pocztą polską wysłałeś i dlatego tyle czasu idzie. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bartosz Gadzimski

Wystarczy, wystarczy, nie trzeba robić kretynizmów jak pół polski, tylko nie mam pojęcia gdzie jest link do niej, najlepiej jakbyś go dokleił sobie do tej stopki "Firma Fobi..." na dole.

 

Wrzuciłem, dzięki. Trochę koślawo (niżej po prawej) ale poprawię w wolnej chwili.

 

 

No to ja na swoją nie mogę się doczekać. :angry: Napisałem na GG i e-mail i na żadną nie dostałem odpowiedzi. ;) Może pocztą polską wysłałeś i dlatego tyle czasu idzie. :P

Postaram się go odnaleźć, czy to ten o usuniętym poście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Ale dlaczego shame?

Ja takie same mejle posłałem do paru klientów, którym utrzymuję sajta. Nawet z większą kwotą.

Raz, że urzędasy same durnoctwo wymyśliły i teraz wszelkie Comarchy i inni będą wrzucać takie info na jednostki rządowe czy coś i to nie za 50zł ale za 50 tysiaków pewnie jako dodatkowe zlecenie do kontraktu, a dwa, że niby dlaczego posiadając wiedzę co napisać i jak to wrzucić mam to komuś robić za darmo? 50zł to i tak niewiele.

 

Udajemy kapitalizm, czy nie?

Jak się nie podoba, to nie biorą. Wynajmują kogoś innego, kto im robi.

Edytowano przez Gość (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nrm

Ale dlaczego shame?

 

Bo to straszenie i nieprawda. Połowa z tych ludzi w ogóle nie musi mieć takiej informacji, druga nie musi mieć żadnych popupów za 50 zeta. To zwykłe naciąganie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

nrm wiesz, tego jest kupa - straszenie, nieprawdy i ściemy.

Naciąganie jest na każdym kroku. Ciekawe, jak piszę, że nas okradają, to piszecie, że "dobra, cicho, bzdury piszesz, wyjedź na Białoruś"... a tu proszę, cwaniaczki - wasi ukochani socjaliści dali furtkę na pobranie, ZAROBIENIE (!) kasy, w dodatku na poziomie wykonalności wręcz z odrobiną kapitalizmu (ustalamy kasę jaką chcemy, a klient jak nie chce, to nie bierze - jak się dowie, że nie musi, to nie bierze... a jak mu się nie chce dowiadywać, to bierze i płaci). I co, nagle "nieetyczne"? A jak piszę o okradaniu przez rząd to to jest etyczne?

 

Trochę konsekwencji, ludzie.

 

maniack właśnie jest różnica i to duża. To nie to samo, jak uprzywilejowana pozycja partnerów NASK przy przechwytywaniu domen. Tu sobie zrobiłem z socjalistycznego przepisu kapitalistyczny sposób na zarobek.

3 linijki wyżej to opisałem. Nie pisałem, że "trzeba". Kwotę dałem jak za 2 godziny pracy. Jedna godzina, bo wiem co i jak napisać, druga za to, że w ogóle to zrobię. A co - kapitalizm to kapitalizm, chociaż tu zadziała. Co, cwaniaczki - właśnie WY nie jesteście konsekwentni. Ciekawe to jest, że sami lubicie dawać się okradać, a jak już wasi wodzowie socjalistyczni pozwolą wam ściągnąć zarobek dzięki ich durnym pomysłom - to nagle dobre serce u was się odradza. Ale BULSZIT ja pier...

 

Widzę, że słusznie omijam to forum szerokim łukiem.

W kraju coraz gorzej, gospodarka coraz gorsza ruina, a tu zamiast nastrojów anty-dziadostwo, to coraz więcej baranków. Jeszcze poczekam pół roku i wrócę. Zacznie dupy ściskać, to będzie więcej takich, co nagle rozumieją sposób bycia okradanym przez socjalistów.

Chociaż... tu 3/4 to dzieciarnia, dopiero za 5-10 lat jak skończą studia to się okaże, że coś nie gra, że każą za 300 euro pracować po 10 godzin dziennie, "a jak się nie podoba, to wypad".

 

Edytowano przez Sponsi (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sponsi, bo ty powinieneś zrobić kampanie informacyjną o braku konieczności powiadamiania popupem, dać na swojej stronie kilka skryptów które każdy sobie samemu wrzuci i EWENTUALNIE jak ktoś faktycznie potrzebuje a nie potrafi sam to za drobną opłatą mu to wrzucić na stronkę.

 

A teraz na poważnie, czy ktoś pamięta co się działo w drugiej połowie roku '99? Testy, certyfikaty zgodności z rokiem 2k, malutkie firemki składające komputerki zgarniały kupę kasy za nic. Dyrektor szkoły bał się, że w nowym roku komputery się nie włączą i zamawiał 'ekspertyzę' całej pracowni oraz komputera w sekretariacie, bo ktoś mu głupot nagadał. Ogromna większość przypadków to były ekspertyzy zbędne, ale każdemu 'ekspertowi' było na rękę, żeby nie wyprowadzać ludzi z błędu.

 

Tu z cookies mamy to samo, dla wielu jest to łatwa kasa. Trzeba wyjść z założenia, że jeśli ktoś się nie zna to i tak mu to wcisną, więc lepiej samemu zarobić. A ten co się zna lub zwyczajnie zainteresuje się tematem nie wyda niepotrzebnie pieniędzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bym marzył o takim kraju, że politycy za takie pomysły szli by siedzieć.

 

Teraz połowy polskich stron nie da się oglądać na telefonie, bo popup wszystko zasłania i czasem nawet nie da się wyłączyć. Ale przynajmniej wiadomo, kto zatrudnia idiotów.

 

Czekam w przyszłym roku na popup z informacją, że na stronie znajdują się obrazki, które są zapisywane na dysku (np. trackery)

 

Za dwa lata, powinny być informacje, że na stronie znajdują się treści, których przeczytanie może zmienić postrzeganie świata...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

WItam.

Mam takie pytanie. Utworzyłem sobie index.html z tekstem "Witamy na stronie". I teraz tak. Umieściłem go na dwóch serwerach. Darmowym 000webhost i na serwerze OVH. Na darmowym serwerze nie ma informacji, że strona używa cookie, a na serwerze OVH wyświetla że strona używa cookie. Co jest grane ? Czy serwer ma tu jakies znaczenie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bartosz Gadzimski

Może coś doklejają, bez podania konkretnego adresu można tylko zgadywać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wrzuciłem na Linuxa i nie ma żadnych ciastek. Trochę dziwna sprawa ze strony OVH. Korzystałem z darmowego hostingu który jest dodawany z domeną, może tylko przy tej usłudze tak robią, nie wiem. WIem że cookie nazywało sie start.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podbijam temat ... w temacie zagranicznego serwera

Jak ktoś ma stronę "położoną" na serwerze w Nowej Zelandii to też musi dawać to bzdurne info o ciastczkach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

A co w przypadku kiedy autor strony nie ma bladego pojęcia czy jego strona używa ciasteczek i jeżeli nawet już używa to autor w żaden sposób ich nie wykorzystuje bo najzwyczajniej w świecie nie ma pojęcia jak ?

 

I co to znaczy że strona jest dostępna dla obywateli UE ? Każda strona jest dostępna dla obywateli UE. Czarny Pan w Białym Domu też ma swoją stronę, jest ona dla mnie jako "obywatela UE" dostępna ale ni kija nie widzę tam tego durnego komunikatu. To co ? Mam na wszystkich stronach dać komunikat "Strona dostępna tylko dla osób które NIE są obywatelami UE. Jeżeli jesteś obywatelem UE nie możesz dalej wejść" ?

 

Głupie to wszystko jak but.

Edytowano przez Pawel_15 (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nrm

A co w przypadku kiedy autor strony nie ma bladego pojęcia czy jego strona używa ciasteczek i jeżeli nawet już używa to autor w żaden sposób ich nie wykorzystuje bo najzwyczajniej w świecie nie ma pojęcia jak ?

 

Myślisz, że kogokolwiek to obchodzi? ;) Największy bubel prawny zeszłego roku a może być tylko gorzej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×