Skocz do zawartości
Jarosław Szmańda

Informacja o ciasteczkach

Polecane posty

 

Myślisz, że kogokolwiek to obchodzi? ;) Największy bubel prawny zeszłego roku a może być tylko gorzej...

 

Jeśli chodzi o internety to zdecydowanie.

 

 

Głupie to wszystko jak but.

 

Witamy w UE, gdzie ślimak ro ryba, a marchewka to owoc. Daj po prostu info w stopce i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Możesz się hostować nawet w Nibylandii lub w Mordorze, ale jeśli strona jest dostępna dla obywateli UE to informację o ciasteczkach musisz mieć (ofc jeśli używasz je w sposób, o którym musisz poinformować).

 

Obywatel ue?

Co to za państwo że ma swoich obywateli nie mających żadnych osobistych prerogatyw prawnych ? Jestem polskim! obywatelem i ue nic jemu do tego

Poza tym poniżej ktoś trafnie zauważył że nawet strony chińskie czy tajlandzkie czegoś takiego nie zawierają

Pozdrawiam

 

Jeśli chodzi o internety to zdecydowanie.

 

 

 

Witamy w UE, gdzie ślimak ro ryba, a marchewka to owoc. Daj po prostu info w stopce i tyle.

 

;) a jak mam stronę bez stopki tylko na trzech kolumnach to co ? ;) Nie chcę spaprać swojego laya takim bzdurnym linkiem który nic nie daje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli jedna strona jest po chińsku, a druga po słowacku, to zgadnij na której powinna pojawić się informacja?

 

Durnego komunikatu nie ma, ale informacja o ciasteczkach jest. To że nie wyskakuje popup na pół strony, nie znaczy, że nic tam na ten temat nie ma. Polityka prywatności czy regulamin są równie dobrymi miejscami na takie informacje.

 

Jeśli na stronie w języku polskim dasz taki komunikat w języku polskim, to będzie cię on chronił tak samo jak komunikat "nie możesz wejść jeśli jesteś z policji" na stronach z warezem.

 

Bla, bla, bla. Polska jest członkiem UE, czy ci się to podoba czy nie. Z resztą na obywateli polskich konieczność informacji o ciasteczkach nakłada polska ustawa.

 

For real? Wchodzę na stronę Samsunga, przekierowanie na wersję polską, a tam komunikat "Ta strona używa plików cookies".

 

;) że trochę podrążę temat.... sama strona samsunga nie zawiera info o ciasteczkach prawda? Anglojęzyczne też nie. Jak mam powitalną stronę z możliwością wyboru języka Eng / PL to mam ją "oszpecić" tym bzdurnym komunikatem?

Zaznaczm że strona jest Stowarzyszenia TYPOWO non-profit mieszczącego się w Nz

Edytowano przez B2zytek (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×