Skocz do zawartości

FrozenShade

Użytkownicy
 • Zawartość

  80
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

18 Normalna

3 obserwujących

O FrozenShade

 • Ranga
  Regularny użytkownik

Metody kontaktu

 • Strona WWW
  https://www.facebook.com/PGROnline

Informacje profilowe

 • Płeć
  Mężczyzna
 1. Skullstonegame.com - strona do oceny

  Dzięki. Faktycznie, może i zbyt duża, spróbuję poprawić
 2. Nasz zespół nie zna się za dobrze na robieniu stron, ale coś udało się sklecić. http://skullstonegame.com Co myślicie?
 3. Skullstone to podziemiowy single player RPG z grafiką 3D. Prezentacja projektu znajduje się tutaj. Nasz zespół poszukuje osoby, której zadaniem będzie promowanie gry w internetach (polskich i zagranicznych), budowanie społeczności wokół powstającej gry, kontakt z prasą, youtuberami oraz ogólnie, zajmowanie się tym wszystkim, o czym my (graficy i programiści) nie mamy zielonego pojęcia. Projekt należy do tych mocniejszych - przemyślana koncepcja, solidne wykonanie, ogarnięci graficy i bardzo, ale to bardzo pracowity programista (ja). Nie zostanie zawieszony, wstrzymany ani anulowany - nie ograniczają nas kwestie finansowe bo wszystko załatwiamy we własnym zakresie. Co oferujemy? Chyba każdy, kto ma styczność z tematyką gier niezależnych wie jakie są realia. Nie płacimy , tak samo jak praktycznie każdy taki zespół. Nie będę obiecywał milionów, czerwonego ferrari, sławy i pięknych kobiet - jak ktoś się łapie na takie obietnice to ... my takiego kogoś nie potrzebujemy. My tworzymy solidny produkt, ktoś musi solidnie podejść do wypromowania go - będzie sprzedaż, będzie torcik do podziału. Odpowiedzi proszę tutaj lub na PM. Pozdrawiam.
 4. Posłuchaj, jesteśmy na pewnym etapie prac. Na tym etapie potrzebny jest nam grafik do zespołu. Nie scenarzysta, nie specjalista od reklamy, nie muzyk czy level designer. Odpowiedziałem ci, że nikt od fabuły nie jest poszukiwany to wyjechałeś z reklamą. Fajnie, że znasz się na tylu rzeczach. Masz jednak problem na bardzo podstawowym poziomie - nie akceptujesz tego, że ktoś mówi ci 'nie'. Nie wyobrażam sobie współpracy z kimś takim. Trzymajmy się tematu jakim jest poszukiwanie grafika. Jeśli chcesz sobie ze mną porozmawiać na dowolny inny temat - zapraszam na pw.
 5. Kiedy przyjdzie czas na promocję i będziemy szukać kogoś do pomocy to pewnie zrobię tu odpowiedni temat. Będziesz chciał to się zgłosisz. Na chwile obecną szukamy grafika.
 6. Nie szukamy firmy, szukamy zapaleńca, maniaka takiego jak my. Każdy z nas coś robi prawie codziennie. Czasem jest to jakiś drobiazg, czasem potrafię przysiąść na kilka dobrych godzin. Progress jest. Widzisz, ja to rozumiem tak, że jak ktoś chce to się zgłosi. Z tymi wymaganiami to piszę prosto z mostu, bo teraz prawdopodobnie trzeba będzie dosłownie wyrzucić kilka grafik i robić je od nowa, a to z tego powodu, że zakończymy współpracę z osobą, która zwyczajnie się nie wywiązuje. Od miesiąca jest 'w ten weekend siądę i zrobię'. A przecież wystarczyło napisać: sorry, cały miesiąc mam zawalony. Ryzyko jest zawsze, pierwszy projekt, pomimo, że został ukończony, wydany to okazał się niewypałem. Na szczęście sam nie nastawiałem się na nie wiadomo co, raczej traktowałem go jako rozgrzewkę - w tym się sprawdził. Gdyby tak każdy grafik, koder, mapdesigner, dźwiękowiec itp wołał na dzień dobry pieniądze to na świecie nie było by gier niezależnych, gier tworzonych przez amatorów. A przecież nie każda taka gra kończy jako pliczek do pobrania za darmo. I chyba lepiej usiąść wieczorem i zrobić coś fajnego w grupie sympatycznych ludzi niż zasiąść przed telewizorem i zmarnować kolejny wieczór
 7. Witam Wraz z małym teamem tworzymy grę RPG, taki typowy oldskulowy dungeon crawler, ale z grafiką 3D. Oto filmik z bardzo bardzo wczesnej wersji: Na swoim koncie mam już jeden ukończony projekt, gra jest w sieci od długiego czasu, jest darmowa, ludzie sobie grają... http://pgr-online.pl Profile moich projektów na portalu Warsztat.gd: http://warsztat.gd/projects/dungeon_game http://warsztat.gd/projects/pgr_online To tak, żeby pokazać, że do tematu podchodzę poważnie, jestem profesjonalistą itp. A, no i programuję zawodowo od ponad 10 lat. Poszukuję zdolnego grafika do pomocy, głównie przy malowaniu gui, tekstur, kogoś kto wykona też lay na stronę www.Dotrzymywanie terminów (które grafik sam będzie określał) jest dla nas bardzo istotne - jeśli powiesz, że coś będzie za tydzień to zrób to na za tydzień a nie każ na siebie czekać np 3 tygodnie... Temat zapłaty oczywiście się pojawi jak tylko projekt zostanie ukończony i zaczniemy grę sprzedawać (a przynajmniej próbować sprzedać), będzie to oczywiście udział w zyskach, którego wielkość będzie proporcjonalna do wkładu w projekt. Deklaruję możliwość podpisania z każdym członkiem zespołu odpowiednich papierów. Chętnych proszę o odpowiedź tutaj bądź na PW.
 8. PGR-Online.pl - oficjalna strona gry

  Up, dodano forum, regulamin, OWU. Na stronie niczego już nie brakuje.
 9. Szukam hostingu pod stronę (Wordpress) i forum (MyBB). cena: 50-70zł rocznie transfer 15GB/miesiąc Mile widziany cpanel (przyzwyczaiłem się). Potrzebna będzie również umowa o powierzeniu danych osobowych lub informacje wymagane przy zgłaszaniu zbioru danych do GIODO, konkretnie to, co znajduje się w części E i F formularza (info o środkach ochrony fizycznej, programowej oraz o infrastrukturze. Info o poziomie bezpieczeństwa określonego jakąś tam ustawą)
 10. Hosting www i rejestracja w GIODO

  Usługodawca mi odpisuje, że 'w tym momencie nie ma rozwiązania mojej sytuacji'
 11. Hosting www i rejestracja w GIODO

  @UnixStorm.org ja nie potrzebuje podpisywać umowy o powierzeniu danych osobowych, właśnie o odpowiedzi na pytania mi chodzi. Mój obecny usługodawca nawet z tym ma problem. @Sponsi: pytania o środki ochrony fizycznej, programowej oraz o infrastrukturę. Jest też pytanie o poziom bezpieczeństwa określony jakąś tam ustawą.
 12. Hosting www i rejestracja w GIODO

  @theONE: a jak nazwać sytuację, kiedy firma hostingowa nie chce udzielić informacji wymaganych do rejestracji bazy w GIODO? Czyżby mieli coś do ukrycia, nie spełniają standardów?
 13. Hosting www i rejestracja w GIODO

  @Nrm, @UnixStorm.org, Jak rozumiem gdybym się przeprowadził do Was, to wszystko dało by się elegancko załatwić?
 14. Witam, posiadam stronę z forum, wszystko postawione na hostingu www w pewnej firmie. W bazie danych forum znajdują się dane osobowe zarejestrowanych użytkowników, więc mam obowiązek zarejestrowania takiej bazy w GIODO. Czytałem, że dobrym rozwiązaniem jest podpisanie z firmą hostingową umowy o powierzeniu danych osobowych, co nie zwalnia z rejestracji zbioru, ale pozwala bez problemu wypełnić wniosek. Co w przypadku, gdy firma hostingowa takiej umowy nie chce podpisać? Z tego co wiem taka umowa nie jest konieczna jeśli firma udostępniająca serwer, przestrzeń dyskową itp nie posiada wiedzy co do rodzaju danych przetwarzanych na tym serwerze, traktuje np bazę danych jako zamknięty zbiór w który w żaden sposób nie ingeruje. Cały czas jednak ja, jako administrator serwisu internetowego mam obowiązek do rejestracji zbioru danych zawierających dane osobowe w GIODO. Zgłaszając zbiór danych muszę podać (w części E oraz F wniosku) informacje na temat technicznych oraz organizacyjnych środków ochrony. Co w takim wypadku powinienem zrobić?
×