Skocz do zawartości
Gość Bartosz Gadzimski

Nowa wersja forum

Polecane posty

Gość nrm

Zalogowanie i wylogowanie (łącznie: kliknięcie, wpisanie loginu, hasła, kliknięcie itd.) to ok. 10 sekund, zatem dla mnie to jest nic, mam nadmiar czasu wolnego, proces logowania dla mnie mógłby trwać i minutę całą, bez różnicy, żyję w innym tempie niż większość dzisiejszego świata.

 

Taka mała podpowiedź: jest coś takiego jak autologowanie ;)nic nie klikasz, nic nie wpisujesz i nie marnujesz 10 sekund ;) Dodatkowo robisz jak ja: w pasek swojej przeglądarki wbijasz bezpośredni link do "Zobacz nową zawartość". Tym sposobem wejście na WHT i rzucenie okiem na nowe rzeczy wynosi 1-2s. (w zależności od łącza i od tego czy WHT znowu nie ssie :D ). Jak potrzebujesz odpisać to odpisujesz i znowu nie marnujesz czasu na jakieś logowania ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

[offtopic]

Link do "zobacz nową zawartość" mam zapisany i tak właśnie wchodzę na forum w przeważającej ilości przypadków.

Jednakże usuwam wszystkie pliki cookie każdorazowo przy zamknięciu przeglądarki (automatycznie), dodatkowo nie mam ochoty, aby przeglądarka zapamiętywała hasła, więc autologowanie nic nie da.

Jeśli nie "zmarnuję" 10 sekund na logowanie, to zmarnuję je na "nicnierobienie". Jak napisałem - ja mam nadmiar czasu, żyję w innym tempie niż większość dzisiejszego świata, nie mam potrzeby oszczędzania 10 sekund czy nawet 10 minut.

Ale dziękuję. : )

[/offtopic]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nrm

OK, przyjąłem, rozumiem.

 

- 10s tu, 10s tam i na 8h pracy (conajmniej!) uzbiera się tego już wcale nieśmieszna liczba.

- bez logowania niemógłbym korzystać w pełni z danej aplikacji (ukryte fora, wiadomości moderacja itp.)

- też nie trzymam haseł w przeglądarce. Mam zew. apkę, długie, indywidualne, hardkorowe hasła typu: ";4Hn:io/uVEr9gi2m)9W" ;)

- nadmiaru czasu szczerze zazdroszczę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od dwóch dni mam taki problem na firefox ( dość często się pojawia ) wchodząc na forum wybieram zobacz nową zawartość i mimo iż mi ją wyświetla cały czas mam status ładowania strony, jakby coś pobierało jeszcze. Do tej pory tego nie było.

Edytowano przez sshd (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od dwóch dni mam taki problem na firefox ( dość często się pojawia ) wchodząc na forum wybieram zobacz nową zawartość i mimo iż mi ją wyświetla cały czas mam status ładowania strony, jakby coś pobierało jeszcze. Do tej pory tego nie było.

 

 

Ja mam to od dziś.

dodatkowo dodam iż gdy chcemy edytować stronę o mnie

 

Edytuj stronę 'O Mnie'

Po wypełnieniu i kliknięciu zapisz nic się nie zmienia dane się nie zapisują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie niesamowicie irytuje cytowanie w postach.. zacytować jakiś urywek tak, by nie trafił szlak całego quota jest cudem ;)

 

to fakt cytaty nadal nie są dopracowane -_-

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie niesamowicie irytuje cytowanie w postach.. zacytować jakiś urywek tak, by nie trafił szlak całego quota jest cudem ;)

Cóż. Po prostu trzeba użyć bbcode

;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od dwóch dni mam taki problem na firefox ( dość często się pojawia ) wchodząc na forum wybieram zobacz nową zawartość i mimo iż mi ją wyświetla cały czas mam status ładowania strony, jakby coś pobierało jeszcze. Do tej pory tego nie było.

 

 

A i owszem próbuje coś pobrać z sdscdn.userreport.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

Ej WTF. W przeglądarce zakłądka z WHT mi się ciągle ładuje. Tak jak by coś się nie wgrywało do końca.

 

Rozumiem 30 sekund się wczytywać. No ale jedna zakładka wisi już 2 minuty ;D

 

 

Edit: Mniej więcej tak to wygląda (widać godzinę postu i godzinę na zegarku :D

 

wht.png

Edytowano przez Kamikadze (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No przecież w poście #112 napisałem co się wczytuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bartosz Gadzimski

Zobaczcie teraz cytowanie, chyba jest dużo lepiej teraz. Przed chwilą Dawid wgrał nową wersję, poprawili 183 bugi, a z samego edytora chyba z 10.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zobaczcie teraz cytowanie,teraz.

 

 

No działa nie wywala ani ucina cytatu. Jest ok :D

 

Zapisywanie edytora O mnie też już działa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wspominany przeze mnie problem z ponownym niechcianym logowaniem po wylogowaniu zniknął. : )

 

Ale z edytorem podejrzewam, że to nie koniec "bugów", bo już natrafiłem na pewne nieoczekiwane jego zachowanie, choć zakładam, że w praktyce przydarzać się będzie użytkownikom rzadko. Moim zdaniem po prostu nadmiernie ten edytor komplikują, zdecydowanie nadmiernie, a im coś bardziej skomplikowanego w swym działaniu, tym większa szansa na błędy i nieoczekiwane rezultaty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bartosz Gadzimski

Piotr GRD: na to niestety wpływu nie mamy. Najgorsze jest to, że za chwilę chcą wersję 4.0 zrobić gdy w sumie obecną można poprawić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

Chciałem dzisiaj zacytować swój post w temacie i nie mogłem.

Używałem multicytowania, a mój post był na poprzedniej stronie (inny się zacytował, a ten nie chciał bydlak) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Spanner

Przypomnienie hasła nie działa.

Parse error: syntax error, unexpected $end in /home/wht/domains/webhostingtalk.pl/public_html/admin/sources/base/ipsRegistry.php on line 1872

 

 

Musiałeś trafić na wgrywanie pliku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matmaxalez

Reputacja też padła

reppng_xqxxnar.png

Tam jest specjalnie wyłączona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×