Skocz do zawartości
Gość nrm

WHT Cafe / Gadka szmatka / O wszystkim i niczym...

Polecane posty

Gość Pokuć

Za chwilę będą na zachodzie pojawiały się relacje z .pl gdzie na ulicach trwają regularne walki zbrojne kaczystów z kodowcami. Wstawi się jakieś stare urywki z interwencji w Czeczeni, podmieni się napisy i będzie jak znalazł.

 

Irek, u Ciebie w .uk też jest taki histeryczny ton przekazu w informacjach dotyczących .pl czy tylko w .de jest taka histeria?

 

A Lisienkę i jemu podobnych powinno się pozbawić obywatelstwa i wysłać jako uchodźców do ciotki merkel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem skąd masz takie informacje, nie ma praktycznie nic w angielskiej telewizji, tak nudnych dzienników to nigdzie nie widziałem. Za to jest dużo o benefitach, to angielski problem i często w telewizji, na szczęście nie o Polakach a o samych cwaniakach anglikach.

 

Dużo obsługuje polskich klientów w serwisie, większość jak nie wszyscy bazują tylko na polskiej telewizji, dużo Polaków ma tutaj problem z angielskim, może dlatego oglądają polska telewizję, ale zaskoczę Ciebie, u nikogo z nich nie widziałem ustawionej angielskiej czy polskiej TVP 1 lub TVP news, wszyscy przełączają na TVN 24 czy Polsat News. Mało kto rozmawia o polityce, szczególnie z technikiem który przychodzi do ich domu po sprzęt komputerowy czy ustawienia satelity.

 

Nikt z anglików takę nie interesuje się Polakami, każdy ma swoje życie, swoje problemy, zainteresowania. Niemcy są bliżej Polski, dlatego jest troszkę większe zainteresowanie tematem. W Anglii ludzie raczej nie wpychają głowy w nie swoje interesy, chociaż oczywiście są także wyjątki. ;)

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

Irek, czyli to Niemcom i ich satelitom (Beneluks) dała się we znaki taka histeria. Reszta Europy, w tym Anglicy są zajęci swoimi sprawami i codziennym życiem. To dobra wiadomość bo czasem można odnieść wrażenie w Polsce że wszystkim dookoła nagle leży na sercu dobro naszej demokracji...

Temat Brexitu często pojawia się u was w wiadomościach czy w gazetach? Jakie na ten temat zdanie ma opinia publiczna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

ostatnio mój sagem XG-762N odmawia posłuszeństwa :(

karta wlan najlepiej usb do 50zł z wysyłką poleci ktoś coś dobrego?

 

http://www.conrad.pl/?websale8=conrad&pi=995624&&utm_source=google&utm_medium=cpc&utm_term=[PLA%20NEXT]%20PT%20-%20komputer%20i%20biuro&utm_campaign=dodatkowy_next

 

mam 2 takie i sprawują się OK.

 

edit: zobacz na allegro. Zmieścisz się w budżecie.

Edytowano przez Kamikadze (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Irek, czyli to Niemcom i ich satelitom (Beneluks) dała się we znaki taka histeria. Reszta Europy, w tym Anglicy są zajęci swoimi sprawami i codziennym życiem. To dobra wiadomość bo czasem można odnieść wrażenie w Polsce że wszystkim dookoła nagle leży na sercu dobro naszej demokracji...

 

 

Nie, Anglicy to bardzo wyjątkowy naród, ludzie tu korzystają z życia nie zajmują się głupotami. Człowiek pracuje bo lubi pracę, nie dlatego, że musi, nikt Ci nie zagląda do garnuszka, ludzie mówią sobie dzień dobry, a urzędnicy mili. Myślę, że przydałoby to się w Polsce, po prostu zmiana myślenia i będziemy druga Anglią.

 

Pamiętam, że jak przyjechałem 10 lat temu do UK, ten kraj wydawał mi się dziwny. Praktycznie wszystko załatwiasz na poczcie, żadnego biurokratycznego zgiełku, wszystko proste do bólu. Jak proste, to jest aż trudno wytłumaczyć, po prostu prostota, która dla Polana na początku nie jest aż zrozumiała i wydaje się chaosem. Po kilku miesiącach przyzwyczajasz się i zaczynasz rozumieć system, nie jesteś zazdrosny, że sąsiad jeździ Volvo, bo to normalne, a drugi sąsiad co wywozi śmieci ma charyzmę i się cieszy z tego co robi, to na prawdę trzeba zobaczyć, nie da się tego opisać. Anglicy maja swoje wady (kto ich nie ma), ale generalnie to fajni ludzie i super kraj.

 

Gdzie się jednak nie rozejrzysz w Europie zachodniej jest podobnie, tylko w Polsce wszystko jest tak skomplikowane, bo tak jesteśmy nauczeni, nie umiemy rozwiązywać problemów łatwo, za to idealnie je tworzymy.

 

Problem polega na tym, że dwójka ludzi widzi to samo w inny sposób, co dla jednego jest czarne, dla innego ma odcień szary, a paleta testowa pokazuje, że to białe. Tak więc trudno znaleźć wspólne zdanie i wygrywa większość ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak niskiego upadku tego forum to nawet ja nie przewidziałem.

 

 

następnym razem zapytam który streser najlepszy żeby zhakować czyjegoś tsa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

Obecny kałach to chyba silver normalnie.

 

Z takim poziomem idź faceita zagrać z randomami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak niskiego upadku tego forum to nawet ja nie przewidziałem.

Temat nazywa się "O wszystkim i niczym..." więc w czym problem?

 

Obecny kałach to chyba silver normalnie.

Obecny kałach to kałach, a nie silver. Spadki już były.

Edytowano przez robson345 (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

To jakaś nowa nieudolna metoda nabijania postów?

 

Nie na podlinkowanie ;)

  • Upvote 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Coś dla osób lubiących używać inglisz wtrąceń:

 

...zgłaszamy wysyłanie niepoprawnych i abuzywnych requestów HTTP z adresu IP...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Coś dla osób lubiących używać inglisz wtrąceń:

 

 

 

Odnośnie tego to ostatnio ktoś sobie upatrzył mojego web crawlera jednej strony - bo się zgłaszał z ładnym useragentem "ArchiBoT/1.0.0.0", więc strona postanowiła, że zrobi sobie na niego blacklistę, bo jak to tak żeby jakiś ArchiBoT sobie odwiedzał stronę.

 

...

 

Teraz crawler dla tej jednej specjalnej strony zgłasza się jako "Mozilla/5.0 (Windows NT 10.0; Win64; x64) AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko) Chrome/47.0.2526.106 Safari/537.36" ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuje jaki kol wiek najtańszy router do którego mogę podpiąć zewnętrzną antenę wifi, dzięki któremu odbiorę sygnał wifi w drugim budynku, nie ma opcji puszczenia kabla bo jest droga. Wykorzystuje jeden black box bb54g ale nie mogę znaleźć drugiego. Mam coś takiego jak PLANET WAP-1966 ale na nim nie mogę skonfigurować, ponieważ tam nie chce przyjąć mojego hasła wifi. Musiał bym zmieniać typ zabezpieczać na swoim routerze głównym co nie wchodzi w grę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tplink WR743ND

Czy dobrze wyczytałem, że może on jednocześnie pobierać sygnał wifi i go nadawać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, ten chyba ma funkcję Repeater. Gdzieś mi sie kula model niższy, bez powielacza. Funkiel nówka, nieśmigana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Nie wie ktoś może co się ostatnio dzieje z rejestrem domen .pl? Co kilka dni w godzinach nocnych umiera, nie da się nic rejestrować, zmieniać, nie działa whois... Nie widziałem żadnego oficjalnego komunikatu w tej sprawie stąd zastanawiam się czy to jakieś zaplanowane zmiany czy awarie...

 

Teraz na przykład nie działa gdzieś od godziny 23~0...

Edytowano przez Gość (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie odnośnie umowy typowej śmieciówki. Dostałem dziś kolejną a w niej zapis "Przygotowanie i instalacja stanowiska komputerowego oraz dostarczenie odpowiedniego sprzętu komputerowego"

 

Chodzi mi o to czy może być w takiej śmieciówce poniekąd zawarta sprzedaż sprzętu komputerowego używanego, czy musi być oddzielna umowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie odnośnie umowy typowej śmieciówki. Dostałem dziś kolejną a w niej zapis "Przygotowanie i instalacja stanowiska komputerowego oraz dostarczenie odpowiedniego sprzętu komputerowego"

 

Chodzi mi o to czy może być w takiej śmieciówce poniekąd zawarta sprzedaż sprzętu komputerowego używanego, czy musi być oddzielna umowa

 

No nie mów że do OVH się pchasz ;)

https://www.ovh.pl/careers/world.xml?ref=administrator-helpdesk&type=pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×