Skocz do zawartości
Gość nrm

WHT Cafe / Gadka szmatka / O wszystkim i niczym...

Polecane posty

Gość nrm

I tym sposobem @nrm nigdy nie poznał Youtube :D

YT "samosie" mi nie odpala i nie przeszkadza w czytaniu ;)

 

nrm mam takie dziwne wrażenie jak by było to w czymś zanużone ta niebieskie kabelki. Jakiś płyn maź. Mógł byś rozjaśnić mój umysł

 

http://www.grcooling...oduct/overview/

 

We use GreenDEF™ coolant, which is a clear, odorless, non-toxic, and low-cost formulation of dielectric (non-conductive) white mineral oil optimized for cooling servers and other data center hardware.

 

http://www.youtube.com/watch?v=EZmm7P1mPZs

 

http://www.youtube.com/watch?v=6IX9U2zaI_I

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój anglieski jest na niskim poziomi, bo uczę się go w sumie dopiero pół roku, ale translator google pomógł. Już wiem o co chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

Mój anglieski jest na niskim poziomi, bo uczę się go w sumie dopiero pół roku, ale translator google pomógł. Już wiem o co chodzi

 

To współczuję ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety Podstawówka angielskiego nie był, gimnazjum miałem do wybory, niemiecki, rosyjski angielski. Miałem rosyjski na angielski byłem kilka razy u innej grupy jak czekałem na autobus. To wpadłem posłuchać. W technikum był rosyjski i niemiecki. Teraz gdy zmieniłem szkołę mam angielski. Dodatkowo zapisałem się na kurs, bo z tego w szkole za dużo bym się nie nauczył.

 

A mam pytanie z innej beczki?

Czy NX od zdalnego pulpitu ma limit połączeń z serwerem, bo z tego jaki kiedyś coś robiłem to limity wynosił chyba 2 połączenia i powyżej 2 osób nie dało się połączyć czy da się to jakoś obejść, bo jednak wole to od VNC

Dlaczego na VNC pulpit i obraz się zacina a na NX chodzi naprawdę płytnie. Serwer to kimsufi za 70 zł

Edytowano przez Igorek (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nrm

Ej, ej, już dajcie mu spokój ;) Rozmawiamy o wszystkim ale niekoniecznie musimy tu po sobie jeździć ;)

 

Na rozluźnienie macie: 768 GB RAMu ;)

 

tumblr_mf5csmv2Ov1rg4vl0o1_1280.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matmaxalez

Te serwery na serio w tym płynie się moczy? Jak to się dzieje że nic się nie psuje :D?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nrm

Te serwery na serio w tym płynie się moczy? Jak to się dzieje że nic się nie psuje :D?

Serio serio ;) Woda destylowana, oleje mineralne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

Odpowiedni płyn nie przewodzący prądu i jazda - tutaj fizyka i chemia się kłania hehe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

A mam dosyć głupie pytanie po co zalewać komputer, czy serwer olejem? Aby zmniejszyć temperaturę :blink: I czy to jest bezpieczne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mam dosyć głupie pytanie po co zalewać komputer, czy serwer olejem? Aby zmniejszyć temperaturę :blink: I czy to jest bezpieczne?

Pewnie, że bezpieczne.

 

Po co? Pozbycie się chłodzenia mechanicznego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

co ile dni wymieniacie wodę w akwarium swoim komputerom ?

 

Jak się system zamuli to wymieniam wodę i komp jak nowy - średnio co pół roku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×