Skocz do zawartości
Gość nrm

WHT Cafe / Gadka szmatka / O wszystkim i niczym...

Polecane posty

Gość mpm1122

Witam, takie szybie pytanko do speców :) Czy wykorzystanie trzydziestu sekundowego fragmentu utworu muzycznego w krótkometrażowym filmie na prawach cytatu będzie przestępstwem i jewtube mi go zablokuje? Oczywiście informacja o utworze zostanie zamieszczona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Natomiast w przypadku uploadu jutub bierze pod uwagę obostrzenia nałożone przez wytwórnie - niektóre nie życzą sobie by jakikolwiek z licencjonowanych przez nich utworów był w jakimkolwiek filmie na jutubie

Kuzynowi zablokowali film z powodu zawartego w nim podkładzie dźwiękowym. Akurat bylo to ustrojstwo do zdalnego odpalania fajerwerków, a dźwiękiem było pikanie przy odliczaniu ;) ogólnie żal.pl. Jeszcze trochę na YT trzeba będzie płacić od wejścia, bo wszystko będzie zabronione z dostępu publicznego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze trochę na YT trzeba będzie płacić od wejścia, bo wszystko będzie zabronione z dostępu publicznego.

W niektórych krajach już chyba weszła opcja płatnych subskrypcji - nie obejrzysz filmu jeśli nie zapłacisz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patrys

Jak tam działa aktualnie sieć Play ?

Kiedyś wszyscy narzekali na zasięg, coś się poprawiło w tej materii ?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

Pamiętam kiedyś mecz w piłkę ręczną jak polacy w ostatniej sekundzie rzucili bramkę i to rzutowało że chyba niemcy nie wchodzili czy jakoś tak i był na YT filmik z tego meczu, z niemieckim komentatorem i był najlepszy tekst na końcu przy tej bramce "O nein Polen..." i po kilkunastu minutach. Tzn. brat go obejrzał chciał mi pokazać i za chwilę był komunikat "Filmik niedostępny w Twoim kraju"...

 

A tak chcieliśmy się pośmiać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak tam działa aktualnie sieć Play ?

Kiedyś wszyscy narzekali na zasięg, coś się poprawiło w tej materii ?

W dużych miastach jest super. A poza dużymi miastami... no chyba po to wyjeżdżasz, żeby od ciągłych telefonów odpocząć?

Edytowano przez spindritf (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W dużych miastach jest super. A poza dużymi miastami... no chyba po to wyjeżdżasz, żeby od ciągłych telefonów odpocząć?

A Bydgoszcz lub Toruń są wystarczająco duże, żeby uznać, że powinno dobrze działać?

 

Jak murzynujesz w biurze od 8 do 16 w mieście, to faktycznie telefon potem nie jest Ci potrzebny. Niektórzy prowadzą troche bardziej rozległe biznesy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak tam działa aktualnie sieć Play ?

Kiedyś wszyscy narzekali na zasięg, coś się poprawiło w tej materii ?

 

Tak jak było - tragedia ;)

 

W dużych miastach jest super. A poza dużymi miastami... no chyba po to wyjeżdżasz, żeby od ciągłych telefonów odpocząć?

Bydgoszcz, Toruń, Gdańsk.. takie tam małe wsie, po co komu zasięg ;)

 

Ciekawe, mój telefon jakoś cały czas nie może się połączyć z T-mobile (zablokowane)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak tam działa aktualnie sieć Play ?

Kiedyś wszyscy narzekali na zasięg, coś się poprawiło w tej materii ?

 

 

Ja się przeniosłem z pomarańczy i zero problemów.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poza tym zawsze można w Playu ustawić na sztywno przecież darmowy roaming na nadajniki Plusa etc. Plus ma zasięg jak skała. :D

Pewnie, mam też tak ustawione na Plusa i telefon prywatny właśnie w tejże sieci.

Wiesz tylko na czym polega mankament? Masz tam niższy priorytet od użytkowników Plusa, więc co jakiś czas Ci zerwie połączenie. A dlaczego na telefonie z Play ustawionym na Plusa mam dwie kreski zasięgu, gdzie telefon z simką plusa ma pełny chyba nie zrozumiem nigdy ;) (nie, nie jest to kwestia telefonu - na każdym jest to samo)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Plus ma zasięg jak skała. :D

Dlatego też w przyszłym roku się tam zawijam. Plusa mam od ok 10 lat i nigdy nie miałem problemów z nim. I cały czas ta sama karta sim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A Bydgoszcz lub Toruń są wystarczająco duże, żeby uznać, że powinno dobrze działać?

Łatwo sprawdzić. Działa? ;)

 

W Warszawie jeszcze mi się nie zdarzyło, żeby nie działał. Chyba że jakieś piwnice, ale tam to prawa fizyki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Łatwo sprawdzić. Działa? ;)

No właśnie nie działa. Albo działa jakby chciało a nie mogło..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No właśnie nie działa. Albo działa jakby chciało a nie mogło..

 

To dziwne, ja na wsi mieszkam i zero problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mpm1122

Również nie mam żadnych problemów o moim miasteczku z siecią Play, jakiś czas temu coś takiego postawili:
20130215_102324.jpg
20130215_102245.jpg

Swoją drogą, jeżeli ktoś ma w domu/pracy stare żeliwne kaloryfery, to na 97% ma je z mojego miasta ;)

Edytowano przez mpm1122 (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

Chcesz je z powrotem? Bo pewnie będą wymieniane niedługo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patrys

Mam też plusa który zasięg ma bardzo dobry, chciałem zrobić test w Play.

Wstrzymam się, bo zasięg to kluczowa kwestia i jest on też potrzebny poza miastem ;)

Dzięki !

 

ps. a Hołowczyc przeniósł firme do play...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×