Skocz do zawartości
Gość nrm

WHT Cafe / Gadka szmatka / O wszystkim i niczym...

Polecane posty

Gość Kamikadze

 

Nom mieli co robić, preparowanie szło całą parą ;)

 

Nikt nie jest ideałem :) A tak na serio to co zrobić jak większość osób głosuje na dwie partie i nie dają dojść do głosu młodym? Co z tego że ja czy koledze zagłosujemy na jakąś partię np. "A", która swym programem może zainteresować młodzież i chce zrobić porządek jak nie mają kasy na to żeby przebić się przez stosy ulotek PO i PiS a tym bardziej na reklamy w TV. No dobra młodzi przez internet dowiedzą się o partii A, ale co z tego jak starsi zagłosują na stare partie B i C.

 

 

 

Wystarczy popatrzeć na sondaże, czy wyniki wyborów gdzie jest PO, PiS a później długo długo nic. Teraz to już nawet stwierdzę że jak społeczeństwo dostanie po dupie naprawdę ostro to g*wno zmienią... Młodzi będą mieli w dupie taką syzyfową pracę i wyjadą z kraju, starsi będą ciułać do emerytury a emeryci... Oni to już tylko futerał...

 

 

Osobiście nie lubię polityki, ale jak ktoś pluje na flagę i godło naszego kraju to mi się krew gotuje i czasem żałuję że temu z bombą się nie udało... Potrzebna jest jakaś rewolucja bo inaczej tego się nie ogarnie syfu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

@Kamikadze, nakręcasz się tak mocno że zaraz zrobisz użytek ze swojego nicka, serio :D Mnie i Sponsa też przy okazji nakręcasz :) Ten rząd to jest nierząd, burdel, banda złodziei, agentów mossadu, niemiecka piąta kolumna i homo-lobby. Chciałbym żeby JarKacz wygrał wybory choćby dlatego żeby delektować się pięknym widokiem jak ateki wyciągają wszystkie te zakazane mordy o 6 rano z domu i pakują do kicia. Potem jakieś procesy pokazowe i jak cała elita idzie siedzieć albo robi wszystkim przysługę i się wiesza. Taka Sawicka to po wygranych wyborach przez PIS będzie miała dwie opcje, albo zdechnie w pierdlu, albo będzie musiała się dobrowolnie powiesić - póki nierządzi PO to jest bezpieczna, potem będzie mogła tylko uciec w jeden sposób od odpowiedzialności. Czy PIS ma jakiś pomysł na władzę, poza zniszczeniem i zadeptaniem Tuska ? Mają, tylko niestety zdecydowana większość ludzi którzy mogli by coś merytorycznie zdziałać, którzy mogliby pisac reformy i ustawy od ponad trzech lat gryzie ziemię. Zostały młode oszołomy które bardziej skupiają się na tym żeby pomścić tych co zginęli - OK tacy też są potrzebni ale równocześnie z zemstą musi być przebudowa całego systemu państwowego. To że kilku złodziei którzy dorobili się na "prywatyzacji" ucierpi to będzie pewniak. Będzie krzyk i lament w massmediach ale i tam zrobi się porządek. Polenkanzler Donald Franz Tusk czuje zbliżający się jego koniec i zrobi wszystko żeby JarKacz go nie dopadł w Polsce - już szykują mu stołek w euroburdelu. Ekstradycja albo proces ów gwarantowany, względnie jakiś killer z jajami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

Dobra dobra już się uspokajam :)

 

Poczytam coś o zenboxie to się uspokoję hehe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nikt nic o finale LM nie napisał :D ??

 

Moje zdanie takie, że .... był to dobry mecz. Szkoda mi Borussi ale mieli swoje szanse i gdyby je wykorzystali w pierwszej połowie głównie to by zapewne wygrali. Bayern z początku zszokowany chyba tak wysokim pressingiem w 1 poł.

 

Jedni i drudzy mieli okazję a wygrali Ci, którzy zachowali zimną krew :)

 

Słabo tylko wyszło, że w meczu było tyle chamskich zagrywek i brak szacunku do przeciwnika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bayern wygrał tak jak myślałem :)

Poza tym ekipe lewego powinni wypieprzyć z reprezentacji Polski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pieprzyć LM. Nasza kadra grała w piątek i wczoraj z Serbami, wyszło nieźle. Za dwa tygodnie Liga Światowa z Brazylią. Mniam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bayern wygrał tak jak myślałem :)

Poza tym ekipe lewego powinni wypieprzyć z reprezentacji Polski.

Nic dziwnego, skoro nikt nie inwestuje w prawdziwych piłkarzy. Dlaczego mają wyrzucić ekipę lewego z reprezentacji Polski? Przecież oni raczej są niezastąpieni. Masz na ich miejsce kogoś lepszego? Bo ja nigdy nie widziałem kogoś na prawdę utalentowanego, kto z pasją coś robi. Ale spokojnie - newbie staje się zawodowcem. Może dzieciaki wyrosną z tego i osiągną jakiś sukces. Na tą chwilę, ciężko o dobry poziom reprezentacji Polski. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tam jakoś potrafią strzelać, u nas nie. Rozpieprzyć ten cały skład i poszukać ludzi, którzy chcą grać i strzelać bramki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tam jakoś potrafią strzelać, u nas nie. Rozpieprzyć ten cały skład i poszukać ludzi, którzy chcą grać i strzelać bramki.

 

Gdzieś i kiedyś obejrzałem fajnego demota, że rząd jest taki sam jak reprezentacja Polski.

Mają wspólne cechy - rząd obiecuje coś i ludzie mu wierzą = gówno robi.

Ekipa lewego obiecuje wygraną = gówno z tego.

Ach, te polskie realia. ^_^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

@Miłosz, ale zwróć uwagę że tam jest ktoś kto potrafi wystawić dobrą piłkę. Lewandowski tylko wykańcza a u nas gra w obronie bo reszta sobie nie radzi. Błaszczykowski? Jak gramy z lepszymi jest moment wyłączany z gry przez przeciwników...

 

Ogólnie to fajnie jak by wygrali, ale nie poszczęściło się. A Bayern to takiego farta miał z tą drugą i pierwszą bramką - dobra może nie fart, ale błąd obrońców. U nas takie błędy to normalka i dlatego przegrywamy.

 

 

Przynajmniej wczoraj w piłkę nożną Polska z Ukrainą wygrała 4:2 albo 4:3 nie pamiętam. Co prawda plażowa, ale lepszy styl gry niż nasza kadra reprezentowali.

 

 

Piłka niemiecka odnosi sukces odkąd zrobili szkółki przystadionowe i tak jak w Dortmundzie. Nie mają kasy na kupowanie gwiazd to trenują dzieciaków i biorą do drużyny, dzięki czemu osiągają sukces. U nas? Co drugi ma taki brzuch od piwska że swojego ch*ja nie widzi... A o bieganiu 10-12 km w meczu mogą pomarzyć... W Borussi to na każdym meczu każdy przebiega MINIMUM 10km (nie licząc bramkarza) u nas to nawet nie pokazują bo szkoda płakać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Miłosz, ale zwróć uwagę że tam jest ktoś kto potrafi wystawić dobrą piłkę. Lewandowski tylko wykańcza a u nas gra w obronie bo reszta sobie nie radzi. Błaszczykowski? Jak gramy z lepszymi jest moment wyłączany z gry przez przeciwników...

 

Ogólnie to fajnie jak by wygrali, ale nie poszczęściło się. A Bayern to takiego farta miał z tą drugą i pierwszą bramką - dobra może nie fart, ale błąd obrońców. U nas takie błędy to normalka i dlatego przegrywamy.

 

 

Przynajmniej wczoraj w piłkę nożną Polska z Ukrainą wygrała 4:2 albo 4:3 nie pamiętam. Co prawda plażowa, ale lepszy styl gry niż nasza kadra reprezentowali.

 

 

Piłka niemiecka odnosi sukces odkąd zrobili szkółki przystadionowe i tak jak w Dortmundzie. Nie mają kasy na kupowanie gwiazd to trenują dzieciaków i biorą do drużyny, dzięki czemu osiągają sukces. U nas? Co drugi ma taki brzuch od piwska że swojego ch*ja nie widzi... A o bieganiu 10-12 km w meczu mogą pomarzyć... W Borussi to na każdym meczu każdy przebiega MINIMUM 10km (nie licząc bramkarza) u nas to nawet nie pokazują bo szkoda płakać.

 

Psia krew... Szkoda, że nie można w tym forum dać plusa... Kondycja to też podstawa. Sam Cristiano Ronaldo mówił (w ramach biografii), że kondycja jest podstawą i dlatego codziennie rano ćwiczy i biega po ulicy koło domu. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

Jest na ten czas wykonalne takie cóś, że nakładam sobie filtry na poszczególne słowa w necie ? Taka cenzura na zyczenie. Interesuje mnie blokada słów: Smoleńsk, Macierewicz, Waśniewska, Madzia, Matka Madzi, Kryzys, Grodzkie, Onet, Roman Koń, Sensacja. Żeby mi nie pokazywało na żadnym portalu, stronie czy w googlach tych słów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

To chyba musisz sobie internety odłączyć hehe :)

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak z ciekawości ... kto pamięta jak Kaczyński był prezydentem i ułaskawił w trybie natychmiastowym (zazwyczaj wniosek idzie przez kilka etapów) znajomego Swojego zięcia Marcinka :) ?

 

Warto dodać, że uw ułaskawiony to jeden z braci O. znanych w Gdańsku jako konkretni gangsterzy a karę uw jegomość odsiadywał za: porwania. wymuszenia, przemyt ... takie rzeczy tylko w Polandii :D

 

Czemu o tym wspominam ? nikt nie jest doskonały i tak jak bagno u Nas było kiedyś tak jest i dzisiaj i nie widzę perspektyw poprawy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

Ok no co do Kaczyńskiego to się zgodzę, ale chyba Kwaśniewski to ułaskawił połowę mafii warszawskiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobry artykuł, przeczytajcie do końca, słyszałem o tym już ale nie wiedziałem że ta akcja to kompletne dno, prokurator chciał posłać do więzienia ludzi bo dostali rabaty i korzystali z rabatów :D

 

http://wyborcza.pl/1,87648,13998646,Jak_CBA__rozbijalo_uklad__w_Szczecinie__Oficer_policji_.html#MT

 

Kurde jak tak dalej pójdzie to za korzystanie z oferty bez limitu w sieci komórkowej będzie wyrok ...

 

Rozwalił bym cały chory system sądownictwa w Polsce : / takie szmaty prokuratorskie bezkarnie mogą ludzi z łóżka do aresztu wsadzić a w razie czego konsekwencji i tak nie poniosą, eh przykre to :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

Wnioski ? Trzeba posłać kilku prokuratorów do piachu, może inni zrozumieją przesłanie. Wszyscy gadali że CBA za czasów JE Wcz JarKacza ludzi wyciągało niczym NKWD a za rządów PolenKanzlera Dolanda Franza Tuska jest jeszcze gorzej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mpm1122

Może ktoś to ogarnia steama mi pomoże. Mam pewien problem z odznakami. Przeszedłem od nowa całego Portala 2 i odblokowało mi tylko 3 z 8 kart i nie wiem jak zdobyć resztę :/

Tutaj zamieszam link:

http://steamcommunit.../gamecards/620/

 

Może ktoś spotkał się z tym czymś i powie mi jak odblokować je? Dodatkowo nie wiem jak używać specjalnych emotikonek np.

post-300318-0-84773000-1369975553.png

po wpisaniu: :p2orange:

Gdzie trzeba to odblokować? Dodam, że nie ogarniam tych zmian...

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mpm1122

@UP napisz na jakimś forum o grach ...

A jakieś możesz polecić? Tylko nie mpcforum.pl ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×