Skocz do zawartości
Gość nrm

WHT Cafe / Gadka szmatka / O wszystkim i niczym...

Polecane posty

Gość Pokuć

1. Grunt że Real dostał po dupie 4:1. Jak Barca przegrała to te cioty tym bardziej musiały :)

2. Octavia bardzo fajny samochód.

3. Oktawian dobre imię, rzymskie, dobrze się kojarzące.

4. Lewandowski by strzelał te bramki dla narodowej a nie dla niemieckiej sraki.

5. Jak będą Oktawiana gnębić w szkole to na szkolnym boisku się paru dla przykładu ukrzyżuje :) Takie przypomnienie starych dobrych czasów :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

Jakby ktoś chciał wyczarterować samolot gdzieś daleko w świat, to chętnie sie zapisze.

 

O rzesz k**** ... nie wytrzymałem no spadłem z fotela przy pytaniu o jajkach ! Miłosz rehabilitację mi załatwiasz !

 

Dzieciaki są durne, naród głupieje , teraz widać że nie każdy powinien być nauczycielem bo liczy się przekaz a nie przerobienie materiału : /

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

Myślałem że moja wiedza jest mała, bo w gimbazjum praktycznie nic się nie uczyłem, no ale bez przesady toż to od podstawówki nic się nie uczą...

 

 

7 lat temu śmiałem się z ludzi co krzyczeli że gimnazjum to zło i tylko durnie będą się hodować... Teraz to ja widzę muszę tych ludzi iść i przepraszać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

7 lat temu śmiałem się z ludzi co krzyczeli że gimnazjum to zło i tylko durnie będą się hodować... Teraz to ja widzę muszę tych ludzi iść i przepraszać :)

Przeprosiny przyjęte :):D Gimnazja należy zlikwidować, zostawić kilka ale pod rygorem wojskowym gdzie największa patologia będzie miała przez 3 lata codziennie wpier.. i falę :) Odkąd skończyłem gimnazjum w 2005 to stale i niezmiennie uważam że jest zło jedno z największych i należy ukrócić ten proceder. Egzaminy zdane średnio, część humanistyczna 47/50, część matematyczno-przyrodnicza 35/50 (humanista z charakteru), najlepiej w szkole. Do dziś pamiętam jak tym wszystkim mendom opadły kopar jak dyrekcja osobiście przyszła czytać wyniki :D I nagle się okazało po trzech latach że jednak jestem całkiem spoko i najważniejsze - że jestem takim samym człowiekiem jak oni :D A takiego ch.. kanalie ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

To jest ustawka ;)

 

Mimo to wierzysz że gimnazjaliści są mądrzejsi? Oczywiście niektórzy są, ale WIĘKSZOŚĆ to matoły...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nosz, ku*wa chłopaki, jak Wam się kojarzy Oktawian z autem, a nie cesarzem rzymskim, to aż przykro :( Wiem, że teraz moda na Allanów, Luisów (SIC!), Oskarów, Filipów - ale do nas nie przemawia.

@DV +1
@Pawel_15 +2 Szukujmy krzyże :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nrm

Filip to przeciez normalne imie, czemu zestawiasz go z Alanem i Luisem?!? (o takim to jeszcz eu nas nie słyszałem :D )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

Oktawian ze Skodą Octavią mi się ni kija nie jarzy...

Felicjan ze Skodą Felicią też mi się ni kija nie jarzy... Za to na pewno mam skojarzenie z Gienierałem Składkowskim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

Też bardzo ładne imię, ale już wybrane, decyzji nie zmienię ;)

 

Nie no tak być nie może, ewentualnie drugie imię forumowicze muszą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mpm1122

Czy znacie program o funkcjonalności MHDD, ale wspierający dyski zewnętrzne pod interfejs USB?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie dawaj drugiego imienia, do niczego nie potrzebne, mniejszy problem w dokumentach,

moje dzieci mają jedno imię, tzn. każde jedno ;) Kinga strzał w 10 - moja córka ma tak na imię.

synowi chciałem dać Leon, ale zostałem zadeptany, hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

Leon bardzo fajne imię. Jeszcze jak oglądasz Komisarza Alexa to tym bardziej Leon się podoba :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Ta, i nazwisko Zawodowiec ; )

 

Rozumiem, że temat zszedł na imię dla dziecka.

Wybierz jakieś normalne, nie jakieś Keviny, Oktawiany i inne Dżony.

Ja wiem, że teraz moda jest, aby ten "najcudowniejszy najbziubździu" miał imię typu "joł, jestem hipstersem i cwaniakuję, a rodzice tak mnie kochają, że świata poza mną nie widzą, jestem wychuchany i wydmuchany", ale nie ma co robić dziecku lipy w szkole. Jakieś polskie, klasyczne. Tak samo z dziewczyną, choć tu można już pokombinować. Tylko nie Dżesika albo coś...

 

Come on, to imię dla dziecka, a nie ksywka dla nowego auta tatusia... powstrzymajmy typowe zapędy nowych pokoleń, by nawet imiona dawać zdebilniałe...

Edytowano przez Sponsi (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

Bierz od razu BARAK to zostanie prezydentem jak go czarną farbą oblejesz hehe :)

 

Oczywiście że to rodzice wybiorą imię, ale warto coś doradzić / odradzić bo tutaj wszyscy jesteśmy braćmi i wszyscy się kochamy... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O losie niejaka grupa DGT wypusciła wersję WHMCS v.5.24 w wersji nulled ... w czasie do 2 tygodni będzie wysyp firemek na WHT pewnie :> takich krzaczkowatych ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O losie niejaka grupa DGT wypusciła wersję WHMCS v.5.24 w wersji nulled ... w czasie do 2 tygodni będzie wysyp firemek na WHT pewnie :> takich krzaczkowatych ;)

 

Heh, tak to niestety jest. Wydaje się mnóstwo forsy na jakieś zabezpieczenia, które okazują się gówno warte. Tak samo jest z DRMami w grach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×