Skocz do zawartości
Gość nrm

WHT Cafe / Gadka szmatka / O wszystkim i niczym...

Polecane posty

Gość Kamikadze

Teraz wszystko prują na linuxach hehe :)

 

 

Mnie osobiście mało przekonuje android, ale od iOS wolę go 10000 razy bardziej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Pawel_15 a nie masz napisane w umowie, że tam nie możesz uwagi poświęcać na coś innego niż monitoringo-obchód?

Żeby Cię ktoś nie podp...ł heh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

Nie, takiego zapisu na szczęście nie mam :) Jakby był to bym stąd wiał szybciej niż huragan - dłużej niż miesiąc by nikt tu nie wytrzymał, nawet desperat :) Ma być spokój i porządek - reszta nikogo nie interesuje, ale wszystko z umiarem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie, takiego zapisu na szczęście nie mam :) Jakby był to bym stąd wiał szybciej niż huragan - dłużej niż miesiąc by nikt tu nie wytrzymał, nawet desperat :) Ma być spokój i porządek - reszta nikogo nie interesuje, ale wszystko z umiarem :)

przypuszczam że zakazu uprawiania sexu w pracy też w umowie nie masz zapisane,

ale jakby się coś na monitoringu nagrało to pewnie wylatujesz - zwłaszcza jakby jeszcze kamera uchwyciła w obiektywie żonę szefa, hehehehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kamikadze: a skąd wiesz, że Edart fantazjuje? A może on to napisał z doświadczenia? Różne niecodzienne akcje widywałem w różnych miejscach, w których pracowałem, więc by mnie to nie zdziwiło ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

No wiesz takiego doświadczenia nie mam jeszcze, więc stwierdziłem że fantazjuje hehe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No wiesz takiego doświadczenia nie mam jeszcze, więc stwierdziłem że fantazjuje hehe :)

 

To mało w życiu widziałeś i przeżyłeś ;) Albo jak moja śp. babcia mówiła "w dupie byłeś i g**no widziałeś".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

Andrzej 20 lat mam dopiero wszystko przede mną :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

Klikasz w mój profil i tam jest :) Nic nie ukrywam hehe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

O seksie w umowie nic nie mam napisane. Tylko nie bardzo z kim jest bo u nas same chłopy są - pierniki emeryci - a jedyna kobieta na obiekcie odchodzi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wojciech Cejrowski ma w ramach swoich programów taki kącik "to mnie wkurza". Pozwolę sobie i od siebie coś podobnego wtrącić.

 

 

To mnie wkurza...

 

Wchodzę sobie podążając za linkiem na jakąś - tę czy inną, tym razem codecademy.com - stronę, a tam:

 

 

Your browser is not supported

I do tego sugestia zainstalowania preferowanej przez autorów strony przeglądarki oraz linki do kilku innych najbardziej popularnych, jeśli już ktoś nie wybierze "tej właściwej".

 

 

Używam Firefoxa 3.6. Twór z roku 2009-ego. Może nie najnowsze to dzieło, ale radzi sobie w większości sytuacji.

Nie chcę - z różnych powodów - instalować niczego nowszego. Czemu autorzy niektórych stron próbują to na mnie wymusić?... Tylko tracą mnie jako odwiedzającego. Nie mówię, że strona ma działać poprawnie w IE5.5, ale nie przesadzajmy, Fx3.6 nadal może sporo i radzi sobie z wieloma rzeczami projektowanymi niby to tylko dla tych najnowszych przeglądarek.

 

 

Żeby jeszcze było to podane w jakiś cywilizowany sposób, tak jak np. robi to GMail: informuje, że moja przeglądarka nie jest już wspierana, że niektóre funkcje mogą nie działać jak należy, ale mimo to mogę ze strony korzystać, ot czasem (bardzo rzadko) natknę się na sytuację, że faktycznie coś szwankuje albo wyświetla się w sposób niezbyt przyjazny - i w porządku, akceptuję sytuację.

 

Ale tutaj nie, tutaj "szantaż": "zaktualizuj przeglądarkę, albo spadaj". Żadnej możliwości obejrzenia strony mimo wszystko, na własne ryzyko, że coś się rozjedzie albo jakiś błyszczący super hiper "javascript v456.0.build24567892" "HTML7" i "CSS5" bajer nie zalśni na moim komputerze jak tego by chcieli. No i nie zalśni...

 

To mnie wkurza.

 

Edytowano przez Piotr GRD (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

No to wkurza, ale 3.6 - no come on... choć to przez ten chory pęd Mozilli mamy FF 20.x, a powinien być 4.0 czy 5.0 max do tej pory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

... ale 3.6 - no come on...

 

To oprogramowanie wprowadzone mniej niż 4 lata temu (w styczniu 2010). Nie czterdzieści, nawet nie dziesięć - mniej niż cztery (trzy i jedna trzecia).

Jak dla mnie to ten świat zwariował, jeśli konieczna jest wymiana sprzętu/oprogramowania/czegokolwiek co kilka miesięcy, a do tego to dąży...

Edytowano przez Piotr GRD (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

To oprogramowanie wprowadzone mniej niż 4 lata temu (w styczniu 2010). Nie czterdzieści, nawet nie dziesięć - mniej niż cztery (trzy i jedna trzecia).

Jak dla mnie to ten świat zwariował, jeśli konieczna jest wymiana sprzętu/oprogramowania/czegokolwiek co kilka miesięcy, a do tego to dąży...

 

Poczytaj jakie dziury ma FF 3.xx ;) od tego trzeba zacząć, skoro nie zależy Ci na bezpieczeństwie to Twoja sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnia aktualizacja (3.6.28) - marzec 2012.

Jeśli przez 14 miesięcy tak wiele się stało - to ten świat zwariował i - jak to śpiewała Anna Maria Jopek - "niech ktoś zatrzyma wreszcie świat, ja wysiadam".

 

 

Poza tym... o ilu dziurach czy też innych wadach i mankamentach w wersji 20.x dowiemy się za rok, albo i za kilka miesięcy?...

 

Edytowano przez Piotr GRD (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba jednak trochę przesadzasz @Piotr ;).

http://www.purepc.pl/zestawy_komputerowe/polecane_zestawy_komputerowe_na_maj_2013_poradnik?page=0,1

 

Za 1000 zł można złożyć sprzęt, który wystarczy Ci prawdopodobnie na kilka dobrych kolejnych lat, nie wiem co tam masz w środku u siebie, ale nie potrzeba nie wiadomo jakiego komputera, żeby odpalić przeglądarkę ;). Uwierz mi, że jeśli masz aż takie problemy w odpaleniu pojedynczej strony na jakiejś nowej przeglądarce to ten komputer musi mieć o wiele więcej niż "kilka miesięcy". Ja mam nadal obok komputer, który ma już bite nie wiem, 5 lat? 6 lat? - Core 2 duo, Geforce 9800 GTX, 4 gb ramu. Kupowałem go tak dawno, że nawet nie pamiętam kiedy dokładnie - i to też nie był sprzęt super high-endowy jak na tamte czasy. A w pełni spełnia dzisiejsze standardy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To oprogramowanie wprowadzone mniej niż 4 lata temu (w styczniu 2010). Nie czterdzieści, nawet nie dziesięć - mniej niż cztery (trzy i jedna trzecia).

Jak dla mnie to ten świat zwariował, jeśli konieczna jest wymiana sprzętu/oprogramowania/czegokolwiek co kilka miesięcy, a do tego to dąży...

 

Przesadzasz moim zdaniem sporo ;) Athlon 2000XP+, GF 5700 - śmiga aż miło do przeglądania sieci, a i w niewielkie gry dalej pograć można spokojnie. Jako pierwszy zestaw mam PCta bazującego na GF GTX260 - składak z 2008 roku - we wszystkie gry, w tym nowe, gram bez problemowo (DX10).

 

Aktualizacja softu jest ważna. Pomijając kwestie bezpieczeństwa, to po prostu soft jest dostosowywany do rozwijającego się otoczenia, tutaj sieci. Nie chcesz aktualizować? OK, ale musisz być świadomy ułomności używanego softu i tyle. No przecież Ci tego tłumaczyć nie trzeba ;)

 

Aczkolwiek w tym konkretnym przypadku, z FX 3.6, możesz mieć rację. A z ciekawości, co to konkretnie za strona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

Faajnie ale ten nowy FF lubi się wyłączać przy przeglądaniu interneta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

A chłoma to ja nie trawię... Nie wiem jakieś uprzedzenie mam i jak się do czegoś przekonam to nie zmieniam - no chyba że płatne się zrobi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×