Skocz do zawartości
Gość nrm

WHT Cafe / Gadka szmatka / O wszystkim i niczym...

Polecane posty

Gość Kamikadze

Ktoś widział nowe alledrogo?

 

Ostatnio często zmieniają wygląd i nawigacje po stronie i z każdą zmianą na gorsze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy raz widzę ich nowy design. Ktoś tu się na Amazona napatrzył...



Te 2 słowa opinii są warte miesiąc usługi gratis ;D

 

Marek, poleciłem Was kiedyś, proszę o mój miesiąc :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

Korzysta ktoś może z jakiegoś netbooka? Bo zapewne zaje*iście to na nim musi allegro wyglądać :D

 

Ja mam rozdziałke 1280 x 1024 i ledwie się mieści wszystko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Tragedia to nowe Allegro, nic nie idzie ogarnąć, nic nie widać, jakby waliło po oczach wszystko. Nawigacja jakaś rozwalona w różne miejsca... masakra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tragedia to nowe Allegro, nic nie idzie ogarnąć, nic nie widać, jakby waliło po oczach wszystko. Nawigacja jakaś rozwalona w różne miejsca... masakra.

 

 

W mętnej wodzie to się dobrze ryby łowi, jak mówi nasze przysłowie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

To nawet pod "markieting" nie podchodzi... Z tego co widzę (po 3 próbie przejrzenia allegro) to coraz bardziej idą w promocję sklepów na stronie główne. Ale szkoda mi szarych użytkowników co chcą sprzedać pierdółkę za 10zł...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ładny wyczyn. Dla mnie jednak osobiście, ważniejszym wyczynem było to co pokazał Bayern we wczorajszym meczu.

 

---

 

Z aktualizacji ciążowych, będzie Kinga albo Oktawian. W poniedziałek będzie wiadomo, po usg "połówkowym" ;) Wczoraj o 3.00 chciała mnie wygonić do sklepu po... jabłka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

No chyba nie chcesz dać na imię dziecku model samochodu... Co będą go w szkole Skoda przezywać? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

wymiary-skoda-octavia-iii-liftback.jpg

 

 

Nie no bez obrazy, ale no takie imię to no nie pasuje... Nie wiem może starszym osobom się podoba, ale no wyobraź sobie że ten mały berbeć dorośnie i pójdzie do szkoły... :D

 

Oktawian - jakieś staromodne albo co najmniej dziwaczne imię według mnie, ale bez obrazy no imienia się nie wybiera :D

 

Weź nie wiem może Roman albo Heniek :) hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Się czepiliście. Piękne rzymskie imię, nie wiem co Wam nie pasuje. Pedro, nie przejmuj się hejterami. Ja swojemu przyszłemu synowi dam Edwin (stare anglosaskie imię, po moim ojcu, jego imiennikami byli np. królowie Nortumbrii i Anglii, piosenkarz Edwin Starr, słynny holenderski bramkarz van der Sar, astronauta Buzz Aldrin czy czy astronom Hubble, którego imieniem nazwano słynny teleskop), uzgodnione z kobietą, też jej się podoba i w dupie mamy, czy się to komuś podoba czy nie. Wystarczy już Janków, Marków czy Bartków. A co do tego, czy dziecko będzie "szkalowane" za nietypowe imię - nie sądzę. Czasy się zmieniły, teraz mnóstwo dzieciaków ma niecodzienne jak na Polskę imiona i dzięki temu dzieciaki się z tym oswajają. Co innego obco brzmiące imiona niedawno zaimportowane na nasz grunt - z takimi nada może być problem, ale np. Oktawian z pewnością do takich nie należy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@DV ogarnij ... to co napisał to tekst z filmu ; gatunek komedia :/

 

Z tym Edvinem to dałeś ... będą go wołać Edek, Edek co nosi tornisterek , Edek co zgubił pudełko kredek , w klasie miałem Edwarda i strasznie grupka patoli szkolnych go cisnęła :(

 

Czasy się nie zmieniły i w szkole jest jak było, wiem bo mam sąsiadkę nauczycielkę, bardzo dobrotliwą kobietę i często mi opowiada jak dzieci są w szkole gnębione : /

 

Nie mniej wszystko zależy od charakteru dziecka i jak jest słabe psychicznie i mało pewne siebie to zawsze będzie mniej lub więcej "gnębione" przez klasowych rozrabiaków, a jak będzie charakterny to da sobie radę nawet z imieniem Mściwosław :) głupsze dzieci wymówić pewnie by nie dały rady ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

Jakby ktoś chciał wyczarterować samolot gdzieś daleko w świat, to chętnie sie zapisze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×