Skocz do zawartości
Gość nrm

WHT Cafe / Gadka szmatka / O wszystkim i niczym...

Polecane posty

Gość mpm1122

Jak sądzicie, czy poza naszą cywilizacją są jeszcze inne? Pytam się ponieważ ostatnio dosyć mocno wyraziłem swoją opinię i zostałem nagrodzony 3 ocenami NDST z Religi (Klasa 2 Technikum)... Z równania Drake'a wynika, że byłoby 2,812,500,000 cywilizacji w kosmosie, a w naszej galaktyce 18,750,000 cywilizacji, w najgorszym przypadku w kosmosie jest 10,920,000 cywilizacji, a u nas 72,800. Więc nie wiem co już o tym sądzić. Może wy macie jakieś pomysły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od kilku lat zajmuję się tym tematem, oczywiście poza codzienną monotonną pracą. ;)

Przeczytaj sobie książkę pod tytułem Archeologia Zakazana: http://archeonova.wordpress.com/

Jest tam tyle ciekawych informacji, że w pewnością znajdziesz wiele ciekawych argumentów do dyskusji na lekcji Religii.

 

Niestety jesteśmy dopiero pierwotniakami w kosmosie, wiemy tyle co kot napłakał. :)

 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W życiu nie powiedziałem tylu przekleństw co na tego sędziego... No nie powiem że nie ale polacy słabo zagrali, tego nie da się ukryć (patrz wynik).

 

A ja np. po meczu przestaję oglądać drużynę kompromitacji narodowej. Ale fakt, sędzia zbyt lekki momentami, ale przyznaj, Ukraińcy gryźli trawę, a nasi dupy pokazywali, taka różnica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

No nasi to piach grali :) A co się napiłem to Uuu :) Z bratem żeśmy się dosiedli do flaszeczek :)

Jeszcze mało w twarz nie dostałem od niego :D Mecz się zaczyna akcja ukrainy a ja mówie GOL... 5 sekund wpada bramka. Nie no kurde nie da się oglądać z Tobą (brat). 5 minut później... Powiedzieć ci coś? (do brata) No mów. Teraz będzie Gol... 15 sekund i Gol :D Nie no wy****** :)

 

On w skokach narciarskich naciągane noty przewiduje a ja bramki stracone w piłce nożej :D

 

 

Ale z San Marino obejrze zobaczymy co zagrają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@nrm wytrzymałem 2:15 ;) więcej nei zniese, z ciekawości szukałem tej innowacyjności, niestety znalazłem tylko cpanel + kreator stron,

więc hmm no w sumie szok ;) nowa era i nowa jakość ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

chyba przydałyby się warsztaty z autoprezentacji innowacyjnemu projektowi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

Marketing jak z zenboxem ;)

 

Niby nowe, ale pod fioletową powierzchnią jest średniak za wyższą cenę ;)

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

Nasza cywilizacja jest nudna jak flaki z olejem. Nawet jeżeli coś istnieje poza nami, to nie jest to raczej zainteresowane kontektem z czymś tak odrażającym jak ziemianie. Z kim masz religie, czarni czy cywile ? Uwage to ja dostałem za wyrywanie kartek z zeszytu gdzie były... inne uwagi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mpm1122

Mój ukochany przedmiot mam z Katechetką. Prawda jest taka, że szukanie innych form życia przy użyciu dzisiejszej technologi było i będzie bezowocne, ponieważ kosmos jaki widzimy sprzed bardzo dawna, prosty przykład: Aby informacja dotarła do sondy Voyager 1 potrzeba tylko 29 godzin, a dopiero co opuściła układ Słoneczny, drugi przykład: Najbliższa gwiazda Proxima Centauri(alfa Centauri) znajduje się "aż" 40 bilionów km, czyli około 4,22 lata świetlne co oznacza, że jej hipotetycznie może już nie być, a my nadal ją widzimy i na deser trzeci przykład: Mgławica Kraba, którą można obserwować normalnie, tylko że widzimy ją przed około 6500 lat co oznacza, że dawno mogło tam powstać życie, wynaleźć gwiazdę śmierci i się unicestwić, a my o tym dowiemy się za kupę lat. Reasumując, patrząc w Kosmos jesteśmy kompletnie ślepi :(

 

PS: Dziękuję za link mzone-net ^_^

Edytowano przez mpm1122 (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Wróciłem z meczu. Ale dno : )

Te grajki wyglądają na żywo jeszcze gorzej niż w telewizji. Jedyna nadzieja w młodych.

 

A wideo o12 prawie takie samo dno : )

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

No oja, jeszcze na Narodowym Basenie nie byłem, to pomyślałem, że "a, se pójdę" : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

Ja byłem na narodowym w lecie na spotkaniu Touran Klub Polska ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×