Skocz do zawartości
trakos

[Szukam] serwer dedykowany z MS Office

Polecane posty

Witam,

 

czy mógłby ktoś polecić jakiś solidny hosting, w którym byłaby możliwość wykupienia serwera od razu z Windows Serverem (np. 2008 R2 standard) i pakietem Microsoft Office? Koszt - z licencjami gdzieś tak do 500-600zł, dyski najchętniej SSD, ale to nie mus, bo w tej cenie może nie być. Transfer nie powinien przekraczać 1000GB. Pozostałych parametrów nie podaję, zobaczę po prostu co mogę dostać w tej cenie, bardziej zależy mi na solidności hostingu.

 

Najlepiej polskie firmy, serwery niekoniecznie muszą być w PL. Odpowiadałaby mi np. oferta OVH, ale żeby zainstalowano tam Office to musiałbym sam wykupić licencję SPLA na niego, co wydaje mi się problematyczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do czego konkretnie będzie używany ten Office? Na pewno nie ma możliwości, żeby korzystać z OO.org? W końcu zgodność dokumentów jest dość wysoka i jeśli nie ma musu, to po co przepłacać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie, niestety, nie da rady. Nie będę wchodził w szczegóły (to dość złożone), ale potrzebny jest pełen Office z "obsługą programowania .NET".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wykupić dedyka, zamówić windowsa na allegro / msdn - jeśli Ty nie masz, może masz znajomego który na uczelni ma dostęp + kupić pakiet office w odpowiedniej wersji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Msdnaa odpada, bo to zastosowania komercyjne. Nie wiem jak to jest z tym office'm, ale w ovh powiedzieli mi, że żeby można było korzystać ze swojego klucza na serwerze dedykowanym u nich, to trzeba mieć licencję typu SPLA - więc obawiam się, że w ogóle przy własnym office zwykłym ze sklepu może być wątpliwa legalność przy korzystaniu na dzierżawionym serwerze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Jeżeli masz swoją własną licencję i sam sobie takowe oprogramowanie wgrasz to SPLA nie jest potrzebne.

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam

  • Lokalizacja: Polska - Poznań
    (ping 91.228.199.111)
  • Procesor: AMD FX4100 - 4x3,6Ghz
  • Pamięć RAM: 8 GB
  • Dysk: 2x 500GB SATA II
  • Transfer: 2000GB/mies
  • Łącze: 100Mbit
  • System operacyjny: Windows Server 2008 R2
  • W pakiecie MS Office

Cena: 420 PLN/miesiąc

 

Możliwe równiez inne konfiguracje - w przypadku zainteresowania zapraszam do kontaktu na bok@biznes-host.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

trakos, możesz zamówić serwer w hetzner.de, podłączyć KVMa ich - LALA i zainstalować windowsa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Moge zaoferowac:

 

HP DL120G7

Intel E3-1270

8GB RAM

2x1TB HDD

HW RAID

ILO (KVM/IP)

5TB transferu

Windows 2008STD R2

MS Office

Miesiecznie 400PLN netto

 

Lokalizacja Equinix, Dusseldorf.

 

Pozdrawiam,

Dino Strzeminski

www.dediserv.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×