Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
krk

szukam VPSa w PL

Polecane posty

Witam

 

Szukam serwera VPS o parametrach dysk 20-30GB transfer 1,5TB/mc, lokalizacja PL

 

obecnie mam shared w kei i tak to wygląda, przekraczam obciążenie o 3%

 

bz.jpg

zużyte już 233GB a dopiero mamy 11.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mFilmy.com

Sprawdź ofertę hekko.pl (ref). Mam u nich VPS'a i jestem bardzo zadowolony, śmiga wszystko jak powinno.

Odpowiedź na e-mail zazwyczaj otrzymuje się po 5 minutach, ale nie dłużej niż cały dzień ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Budżet? Preferencje co do panelu?

Umiesz administrować?

 

hmm miałem parę serwerów już więc nie potrzebuję administracji, dobrze by było jak w cenie będzie DA, jak nie to dam rade na OMEGA ISP. budżet tak do 50-60zł miesiąc

 

Edit w hekko za mało transferu największy VPS ma 1TB

Edytowano przez krk (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

http://budgetvps.pl/

 

VPS Bezlimitu 1 = 59zł i masz jakieś wersje systemu z panelami:

 

http://budgetvps.pl/vpsoslista.php

 

heh bez jaj Łącze: 5Mbit/s w domu mam down 10 up 2

 

znalazłem http://ultimahost.pl/vps

 

dokładnie pakiet ovz.4096MB spełnia moje wymagania w dodatku są promocje przy płatności z góry za rok.

więc bym się wyrobił w kwocie. co myślicie o nich ? dobrze by było jak by dali mi test na 2-3dni skonfigurował bym sobie wszystko i zobaczył jak to będzie chodzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Masz budżet jak na porządny shared, a chcesz VPS-a z nie wiadomo jakim transferem i w ogóle super hiper... zalecam umiar i zdrowy rozsądek.

A z tym porównaniem łączy to wiesz... postaw sobie dedyka w domu, co tam, heh.

Edytowano przez Sponsi (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Masz budżet jak na porządny shared, a chcesz VPS-a z nie wiadomo jakim transferem i w ogóle super hiper... zalecam umiar i zdrowy rozsądek.

A z tym porównaniem łączy to wiesz... postaw sobie dedyka w domu, co tam, heh.

 

 

w dzisiejszych czasach łącze do serwera 5Mbit/s to nic ;) bo jak ja będę działał sobie na serwerze i ktoś będzie chciał coś pobrać ? to ma transfer 500kb/s. 2 osoby na raz będą pobierać to już po 250kb na łeb a przy 3...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

No wiem, że nic : ) ale wiesz, nie możesz reagować aż tak totalnie, heh. Że wiesz... polska lokalizacja, kupa RAMu, po 200 giga czy 300 transferu miesięcznie, gdzie transfer w PL kosztuje swoje i to wszystko za 5 dych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Polecam Ci Ultimahost, z użyciem kodu z mojej stopki masz rabat 50% na roczne płatności przez cały okres trwania usługi, więc jeszcze Ci zostanie pieniążków ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polecam Ci Ultimahost, z użyciem kodu z mojej stopki masz rabat 50% na roczne płatności przez cały okres trwania usługi, więc jeszcze Ci zostanie pieniążków ;-)

 

 

właśnie myślałem nad tym pakiet ovz.4096MB przy rabacie 50% wychodzi 414zł rok.

a dostaję rewelacyjne parametry w dodatku na dysku SSD i traffic bez limitu a jednak da się ;)

 

Tylko chciałbym przetestować to przez jakieś 2 dni bo nie chcę się sparzyć jak zapłacę z góry za rok.

P.S cena 69 zł/ miesięcznie to netto czy brutto ? bo nie mogę się doszukać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

właśnie myślałem nad tym pakiet ovz.4096MB przy rabacie 50% wychodzi 414zł rok.

a dostaję rewelacyjne parametry w dodatku na dysku SSD i traffic bez limitu a jednak da się ;)

 

Tylko chciałbym przetestować to przez jakieś 2 dni bo nie chcę się sparzyć jak zapłacę z góry za rok.

P.S cena 69 zł/ miesięcznie to netto czy brutto ? bo nie mogę się doszukać

Slaskdatacenter ci nie odpowiada? dają sporo transferu rurką 100mb/s, dyski SSD, ceny brutto na stronie :P

Ponadto masz 14 dniowy darmowy okres próbny, ja mam u nich od kilku dni i jestem bardzo bardzo zadowolony. Nie sądziłem, że odczuję różnicę, bo poprzednio miałem dedyka w kimsufi o podobnych parametrach, a jednak strony teraz wczytują się błyskawicznie ;)

 

W SDC mam serwer za 39zł miesięcznie 4x2.8ghz 2GB ram, 50GB hdd + DA - nie wiem dlaczego tak tanio, ale spróbuj się z nimi dogadać :P

Edytowano przez Kolopik (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

 

 

właśnie myślałem nad tym pakiet ovz.4096MB przy rabacie 50% wychodzi 414zł rok.

a dostaję rewelacyjne parametry w dodatku na dysku SSD i traffic bez limitu a jednak da się ;)

 

Tylko chciałbym przetestować to przez jakieś 2 dni bo nie chcę się sparzyć jak zapłacę z góry za rok.

P.S cena 69 zł/ miesięcznie to netto czy brutto ? bo nie mogę się doszukać

 

To są ceny brutto.

Nie powinieneś być zawiedziony jakością i szybkością pracy. W moim przypadku, gdy wstawiony został jeszcze nginx na wierzch w formie proxy i dorzucone zostało APC, strony działają błyskawicznie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W Ogicom masz serwer VPS bez limitu transferu. Ceny VPS'ów startują od 29 zł netto, z panelem Plesk i 1 GB RAM masz za 62,80 zł miesięcznie. Lokalizacja w PL. Ceny przy 10 GB powierzchni i minimalnym czasie CPU, musiałbyś sobie sprawdzić, czy tyle CPU wystarczy, możliwe, że potrzebne byłoby większe niż minimalne.

 

Jeśli chcesz, zapraszam na PRIV'a, do przekazania miałbym kod na 3 miesiące tej usługi gratis.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W Ogicom masz serwer VPS bez limitu transferu. Ceny VPS'ów startują od 29 zł netto, z panelem Plesk i 1 GB RAM masz za 62,80 zł miesięcznie. Lokalizacja w PL. Ceny przy 10 GB powierzchni i minimalnym czasie CPU, musiałbyś sobie sprawdzić, czy tyle CPU wystarczy, możliwe, że potrzebne byłoby większe niż minimalne.

 

Jeśli chcesz, zapraszam na PRIV'a, do przekazania miałbym kod na 3 miesiące tej usługi gratis.

Kolega musiałby dwukrotnie zwiększyć swój budżet żeby móc skorzystać z waszej oferty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zainteresuj się vipower.pl, mają serwery w Gdańsku, własną adresacje IP i chyba dedykowany BOX w DC. Polecam, support naprawdę na wysokim poziomie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sprawdz nasza oferte.

http://tiktalik.com/cennik.html

 

Instancje maja dedykowane zasoby oraz dyski SSD. Zarejestruj sie, damy dostep testowy na 2 tygodnie. Mamy rowniez swietne ceny transferu, jesli przekroczysz to co 'w pakiecie'.

 

pozdrawiam,

Daniel Esposito Tiktalik Team.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×