Skocz do zawartości
gbzl.pl

Nowa marka hostingowa - gbzl.pl

Polecane posty

Zapytałem BOK i o dziwo odpisali w mniej niż 30 minut mimo że jest święto :)

 

Okazało się że połączenia zdalne są możliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Focus

Jak widać niektóre firmy również mają bardzo sprawny box i nie chwalą się nim jak zenbox...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak widać niektóre firmy również mają bardzo sprawny box i nie chwalą się nim jak zenbox... ;)

 

Nie wiem co Cię tak to boli. Klienci zadowoleni, tragedia. Zresztą nie ma co porównywać, mamy kompletnie inną grupę docelową.

 

kryptoreklama?

 

Jeśli tak to słaba ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

Trochę inna liga, nie wyszło Ci.

 

 

 

 

Ładniej inna grupa docelowa, a nie inna liga firm bo trochę średnio ładnie to wyszło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam konto w GBZL od ponad miesiąca, początkowo używałem tego hostingu do testów, a od jakiegoś tygodnia mam na nim postawione forum (aktualnie około 60 wizyt unikalnych dziennie) i szczerze mówiąc jestem zdziwony, że działa to tak sprawnie w tej cenie, odkąd posiadam tam konto nie było żadnych przerw w dostępie do www, oprócz tej o której była mowa w tym temacie, ale o niej zostałem odpowiednio wcześniej poinformowany i było to w nocy. Jedyna rzecz, do której można się przyczepić i o której nie zauważyłem nigdzie żadnej informacji to limit jednoczesnych transferów plików - max 3 w jednym czasie, przez co transfer kilku tysięcy plików jest uciążliwy, gdyż muszę kilkukrotnie dodawać nieudane transfery do kolejki (jest to dla mnie rozwiązanie wygodniejsze niż przestawienie limitu w ustawieniach klienta FTP, gdyż korzystam też z kilku innych ftp i tam nie ma podobnych limitów). Pierwszy raz spotykam się z takim ograniczeniem, a dodatkowo ograniczenie to powoduje, że już kilka razy nie mogłem połączyć się z FTP, bo dostawałem komunikat o limicie połączeń i trzeba było odczekać jakiś czas przed ponownym połączeniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Focus

Słaba Słaba ;)

 

 

Tiaaa....ja i kryptoreklama. Hahaha ja i rzecz, którą wytykam innym na swoim forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.
Kupiłem serwer tydzień temu i po kilku dniowym testowaniu mogę szczerze powiedzieć że jestem zadowolony.
Hosting ma mi służyć na chwilę obecną do dalszej nauki webmasteringu.
Jedyna rzecz jaką chciał bym w przyszłości zmienić, to wartość parametru post_max_size, bo aktualnie wynosi jedynie 8M.
Nie jest mi aktualnie potrzebne więcej, ale w przyszłości chciałbym pobawić się w robienie Uploadu plików PSD moich projektów w technologii AJAX. Pliki niestety ważą 15-20 Mb.

Stąd pytanie : Czy jest możliwość zwiększenia w niedalekiej przyszłości wyżej wymienionego parametru w pliku ini na moim koncie ?

Dla nie wtajemniczonych, serwer działa w trybie FastCGI, więc nie ma możliwości zmiany tego w .htaccess, bo wywala błąd 500.
Dziękuję za uwagę i czekam na odpowiedź.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.

Kupiłem serwer tydzień temu i po kilku dniowym testowaniu mogę szczerze powiedzieć że jestem zadowolony.

Hosting ma mi służyć na chwilę obecną do dalszej nauki webmasteringu.

Jedyna rzecz jaką chciał bym w przyszłości zmienić, to wartość parametru post_max_size, bo aktualnie wynosi jedynie 8M.

Nie jest mi aktualnie potrzebne więcej, ale w przyszłości chciałbym pobawić się w robienie Uploadu plików PSD moich projektów w technologii AJAX. Pliki niestety ważą 15-20 Mb.

Stąd pytanie : Czy jest możliwość zwiększenia w niedalekiej przyszłości wyżej wymienionego parametru w pliku ini na moim koncie ?

 

Dla nie wtajemniczonych, serwer działa w trybie FastCGI, więc nie ma możliwości zmiany tego w .htaccess, bo wywala błąd 500.

Dziękuję za uwagę i czekam na odpowiedź. ;)

 

Znowu kryptoreklama?

Twoj pierwszy post na tym forum i od razu reklama firmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.

Kupiłem serwer tydzień temu i po kilku dniowym testowaniu mogę szczerze powiedzieć że jestem zadowolony.

 

No tak, wspaniały czas i bardzo długo z niego korzystasz aby powiedzieć że jesteś zadowolony ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No oczywiście że kryptoreklama, przecież jak by mogło być inaczej.

Zarejestrowałem się dzisiaj na stronie, bo interesuję się aplikacjami internetowymi (jestem w 2 klasie technikum informatycznego o profilu - aplikacje internetowe). To tak w ramach przedstawienia się.

 

Skoro polecenie strony uważacie za kryptoreklamę to teraz napiszę to samo co wyżej w inny sposób.Hosting jest słaby na duże projekty, bo kod jest wykonywany max 3sec. w innych sytuacjach skrypt wywala. W regulaminie ani nigdzie indziej nie ma napisane że jest ograniczona wartość php_max_size. A jest ograniczona do 8 mb, co nie pozwala mi wrzucać plików na hosting. Co jest trochę nie logiczne przy kupowaniu 15gb miejsca.

 

Teraz jesteście szczęśliwi ? Denerwuje mnie to że Polacy są na wszystko tak negatywnie nastawieni, a jak się coś pochwali to odrazu że mi ktoś zapłacił, sprzedałem się albo coś. Więc czekam na odpowiedż. Żegnam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam konto w GBZL od ponad miesiąca, początkowo używałem tego hostingu do testów, a od jakiegoś tygodnia mam na nim postawione forum (aktualnie około 60 wizyt unikalnych dziennie) i szczerze mówiąc jestem zdziwony, że działa to tak sprawnie w tej cenie

 

 

Witam wszystkich.

Kupiłem serwer tydzień temu i po kilku dniowym testowaniu mogę szczerze powiedzieć że jestem zadowolony.

Hosting ma mi służyć na chwilę obecną do dalszej nauki webmasteringu.

 

Dla nie wtajemniczonych, serwer działa w trybie FastCGI, więc nie ma możliwości zmiany tego w .htaccess, bo wywala błąd 500.

Dziękuję za uwagę i czekam na odpowiedź. ;)

 

 

O, znikąd pojawiły się dwie osoby, które "szczerze powiedziały", że są zadowolone z usługi, z której skorzystały w celach testowych.

O, znikąd pojawiły się dwie osoby, które "mają dobre intencje" i proponują zmianę ingerując przy tym w konfigurację serwera. :)

 

To tak w ramach przedstawienia się.

Żegnam

 

Przedstawiasz się, żegnasz się i nie wracasz. Ot, co powiedzieć można?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolego, to że nie wracam to bardzo pochopna opinia.

 

Nie jestem dla Ciebie kolegą. Nawet nie znasz mnie. Pochopna? Czy ja wiem? Starałem się być obiektywny. Zależy równie od punktu widzenia. Raz jesteś miły, raz natarczywy. Szkoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że być może mój post również może być postrzegany za jakąś reklamę, jednakże nią nie jest. Szukałem na innych forach jakieś dyskusji na temat tego hostingu - nigdzie nie ma, jedynie reklama założycieli GBZL. A postanowiłem wpisać tu swoją opinię bo jak widać hosting ma swoje wady o których nie ma nigdzie podanych informacji, a myśle że warto o tym pisać, bo założyciele piszą o swoim hostingu jako o idealnym hostingu bez żadnych limitów, który nie ma żadnych wad, więc domyślać się można jedynie po cenie, że coś może być nie tak.

 

Edytowano przez FastMan (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czemu się dziwisz, że jest to kryptoreklama. Większość firm (w tym i nasza) posiada klientów którzy są z firmą latami. Ci klienci nie rejestrują się na wht tylko po to, aby dać opinie o jakiejś firmie. Ty kupiłeś hosting dwa tygodnie temu i już piszesz opinię. Taka opinia niestety nie będzie wiarygodna. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam proszę pana, że nazwałem go kolegą. Jeśli chodzi o to że raz jestem miły a raz nie, to przyznam że poniosło mnie trochę, ponieważ ktoś uznał moją wypowiedź za krypotoreklamę. Jak napisałem wyżej do moich celów serwer wystarczy. Za 18 zł dostałem 15gb na rok, za taką cenę nie wymagam niczego więcej. Oczywiście że chciało by się ssh, albo dedyka, ale za takie pieniądze nie narzekam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że być może mój post również może być postrzegany za jakąś reklamę, jednakże nią nie jest. Szukałem na innych forach jakieś dyskusji na temat tego hostingu - nigdzie nie ma, jedynie reklama założycieli GBZL. A postanowiłem wpisać tu swoją opinię bo jak widać hosting ma swoje wady o których nie ma nigdzie podanych informacji, a myśle że warto o tym pisać, bo założyciele piszą o swoim hostingu jako o idealnym hostingu bez żadnych limitów, który nie ma żadnych wad, więc domyślać się można jedynie po cenie, że coś może być nie tak.

 

 

Ostatnio aktywny Online Dzisiaj, 18:47

 

 

Kolego, to że nie wracam to bardzo pochopna opinia.

 

 

Czyli... 6 minut po poście postanowiłeś się obronić logując się do innego konta. Ten sam styl pisania.. ;)

 

Przepraszam proszę pana, że nazwałem go kolegą. Jeśli chodzi o to że raz jestem miły a raz nie, to przyznam że poniosło mnie trochę, ponieważ ktoś uznał moją wypowiedź za krypotoreklamę. Jak napisałem wyżej do moich celów serwer wystarczy. Za 18 zł dostałem 15gb na rok, za taką cenę nie wymagam niczego więcej. Oczywiście że chciało by się ssh, albo dedyka, ale za takie pieniądze nie narzekam.

 

Co nie zmienia faktu, że możesz pisać w luźnym stylu. "Kolego" wydaje się dla mnie być wręcz sarkastyczne i nieadekwatne do naszych relacji (bo właśnie jest relacja między nami - podjęliśmy się wspólnej dyskusji na temat kryptoreklamy).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak hahaha, oczywiście. To się robi żałosne.

To akurat pozostawię bez komentarza, bo nie chcę wyjść na kogoś, kto nabija posty - nie jestem taki. W każdym bądź razie, przemyśl proszę swoje zachowanie. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

Ostatnio aktywny Online Dzisiaj, 18:47

 

 

 

 

Czyli... 6 minut po poście postanowiłeś się obronić logując się do innego konta. Ten sam styl pisania.. ;)

 

 

Co nie zmienia faktu, że możesz pisać w luźnym stylu. "Kolego" wydaje się dla mnie być wręcz sarkastyczne i nieadekwatne do naszych relacji (bo właśnie jest relacja między nami - podjęliśmy się wspólnej dyskusji na temat kryptoreklamy).

 

Mam włączone powiadomienie na maila, bo tylko ten temat śledzę na tym forum, z tego względu że ten hosting to świeża oferta, a na stronie gbzl.pl nie wszystkiego można się dowiedzieć jak widać po dyskusji w tym temacie. Nie zachwalam tego hostingu - nikt nie napisał o limicie transferów do ftp więc o tym napisałem, przy okazji wyrażając opinię a nie tylko narzekając, zwłaszcza w tej cenie, gdzie spodziewałem się, że hosting nie będzie się do niczego nadawał. Do swojego portfolio aktualnie mam jednak hosting w linuxpl.com, ale nie napisałem o nich opinii bo nic nowego bym nie wniósł do tematu. Na forum się nie udzielam bo nie jestem jakimś pasjonatem w tych sprawach, tylko tak jak wyżej już wspominałem - opisałem to, o czym informacji nie znalazłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×