Skocz do zawartości

gbzl.pl

Firma
 • Zawartość

  33
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

0 Normalna

1 obserwujący

O gbzl.pl

 • Ranga
  Czasami na forum

Informacje osobiste

 • Firma
  GBZL.pl

Metody kontaktu

 • Strona WWW
  http://gbzl.pl

Informacje profilowe

 • Płeć
  Mężczyzna
 1. Gdzie hosting na bloga? (nie mam o tym pojęcia)

  Powinna zainteresować Cię nasza oferta 1 GB za 1 zł - https://gbzl.pl
 2. Budżetowy Hosting WWW na gwałt potrzebny

  Zapraszam do gbzl.pl . 10 GB za 10 zł netto.
 3. Hosting z let's encrypt

  Zapraszam do gbzl.pl - również mamy wsparcie dla Let's Encrypta
 4. GBZL stoi od kwietnia na RD550 i działa.
 5. GBZL.pl - nowości

  Dopełniając niedawne zmiany wprowadzone w GBZL.pl uzupełniliśmy możliwości serwisu o: - generowanie darmowych certyfikatów SSL Let's Encrypt, - nową metodę płatności PayPal. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej usługi hostingowej na stronie: gbzl.pl
 6. Bądźmy legalni

  My dostaliśmy w jakimś piśmie z GIODO informację, że mail, który zawiera np. pierwszą literę imienia i nazwisko jest już daną osobową np. j.kowalski@gmail.com .
 7. GBZL.pl - nowości

  Z przyjemnością informujemy, że w ostatnim czasie GBZL.pl przeszedł gruntowną modernizację zarówno sprzętową jak i software'ową. Zmiany, które przeprowadziliśmy to: - wielokrotnie wydajniejszy sprzęt oparty na architekturze Haswell-EP i pamięciach DDR4, - dane Klientów znajdują się na macierzy RAID10, a bazy danych na dyskach SSD, - zaktualizowane oprogramowanie m. in. DirectAdmin do wersji 1.50, - możliwość wyboru wersji PHP 5.5 lub 5.3 w najnowszych dostępnych rewizjach, - brak limitu prędkości pojedynczego połączenia http. Korzyści wynikające z przeprowadzonych zmian to: szybsze wczytywanie stron, większa niezawodność, elastyczność oraz wydajność, a także większy poziom bezpieczeństwa. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej usługi hostingowej na stronie: gbzl.pl. 
 Warto podkreślić, że ceny usług nie uległy zmianie, a więc każdy gigabajt powierzchni dyskowej kosztuje tylko 1 zł netto na rok. Na tym jednak nie kończymy naszych prac. Już niebawem kolejne zmiany.
 8. GBZL.pl

  GBZL, czyli gigabajt za złotówkę - z nami hosting to najprostsza rzecz na świecie. Wybierasz tylko pojemność konta oraz okres jego ważności za pomocą powyższych suwaków. Ilość domen, kont pocztowych, kont FTP, baz danych, czasu procesora oraz transfer są absolutnie bez żadnych limitów! Prosta oferta - każdy gigabajt powierzchni dyskowej kosztuje dokładnie 1 zł netto (1.23 zł brutto) rocznie. Do każdego konta dodajemy atrakcyjną subdomenę o budowie [twoj_login].gbzl.pl Elastyczność to podstawa. U nas możesz zamówić np. 10 GB na rok albo 30 GB na 6 miesięcy - sam o tym decydujesz. Jedyna rzecz o której musisz pamiętać to fakt, że zamówienie nie może być mniejsze niż 10 zł netto (12.30 zł brutto). Możliwość samodzielnego wyboru wersji PHP Brak ograniczenia transferu. Brak limitu ilości obsługiwanych domen. Brak limitu ilości kont pocztowych. Brak limitu ilości kont FTP. Brak limitu ilości baz danych. Automatyczna aktywacja konta. Wygodna metoda płatności - szybkie przelewy Transferuj.pl. Do zarządzania kontem dobrze znany i lubiany panel administracyjny - DirectAdmin. Możliwość dokupienia w niskiej cenie dodatkowej przestrzeni na kopie zapasowe.
 9. GBZL.pl - nowości

  Witamy ponownie. Od dzisiaj udostępniliśmy możliwość rejestracji domen w GBZL.pl. Wykaz oraz cennik znajduje się pod adresem http://gbzl.pl/domeny.php Zapraszamy na naszą stronę gbzl.pl. Zobacz jak powinien wyglądać hosting WWW.
 10. Witamy serdecznie. Mamy przyjemność poinformować Was o dwóch nowościach jakie pojawiły się w GBZL.pl: 1. Pierwszą z nich jest możliwość dodania do każdego serwera automatycznej kopii zapasowej wykonywanej co tydzień. Więcej informacji na ten temat znajdziecie tutaj. 2. Druga nowość to możliwość rozszerzenia pojemności serwera bezpośrednio z panelu klienta. Zapraszamy na naszą stronę gbzl.pl. Zobacz jak powinien wyglądać hosting WWW.
 11. [OPINIE] GBZL.pl

  Każdy użytkownik działa ze swoim UID. Gdyby wszyscy działali z prawami serwera www (i włamywacz również) to usunięcie danych zauploadowanych przez FTP, a zazwyczaj tak się wrzuca na serwer pliki strony, byłoby nie możliwe. Do podmiany indexów został użyty exploit o czym napisałem wyżej.
 12. [OPINIE] GBZL.pl

  Włamanie odbyło się przez konto jednego z klientów. Włamywacz za pomocą exploita pobrał skrypt w perlu, który potem zdalnie uruchomił i podmienił indexy. Poza samą podmianą indexów nie stwierdziłem żadnych strat. Bardzo możliwe, że ataku dokonał bot. Łączył się z adresu IP firmy zarejestrowanej w Kuwejcie. Na wszelki wypadek wyciąłem ich klase adresową. W nocy przeszukamy wszystkie dane pod kątem różnego rodzaju złośliwego oprogramowania.
 13. [OPINIE] GBZL.pl

  Wszystkie pliki index.* sa właśnie przywracane z wczorajszego backupu. Proszę o trochę cierpliwości i wszystko wróci na miejsce. W nocy mogą zdarzyć się jeszcze spowolnienia w zwiazku z pracami "uszczelniającymi" serwer.
 14. Pozostało ostatnie 15 kuponów na serwery. Zapraszamy do ich wykorzystania. Kto pierwszy ten lepszy.
×