Skocz do zawartości

Polecane posty

Wiadomo, że nie ma miejsca na sentymenty, bizes to biznes. Jak ktoś się nie zna na hostingu to niech poradzi się osób ogarniętych w temacie, a nie bierze coś w ciemno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

problem polega na tym, że w tym kraju każdy jest wujkiem z wąsem i zna się na wszystkim.

pierdziele... wziałem home...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

problem polega na tym, że w tym kraju każdy jest wujkiem z wąsem i zna się na wszystkim.

pierdziele... wziałem home...

 

hehe no taa dobre porównanie, no i ja generalnie przywiązałem się do tego starego wujka z wąsem, hojnego i dobrodusznego i stoję przy home twardo, a inni mogą sobie testować nowości, byleby się szybko nie przeterminowały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam zamiar przenieść swój portal do home.pl lecz mam pewne obawy. Mój znajomy posiada u nich już business server pro lecz bardzo często zamiast jego strony widzę error 503. W internecie znalazłem również to http://www.blog.wortale.net/30-Blad-503---czyli-jak-robia-ludzi-w-konia---3-wrzesien.html

 

Co o tym myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jesli masz jakis wiekszy poartal/strone daj sobie spokoj z home

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dodam coś od siebie.

Z Home miałem okazje skorzystać przez kilka dni - kupiłem domene ktora była u nich rejestrowana.

Cesja domeny trwała godzinę, tyle samo wydanie kodu authinfo - wczoraj o 21 wysłałem mailem wniosek a o 22 miałem kod na poczcie.

 

Live chat ok, chociaż do pytań autoryzacyjnych każą dzwonić . Przez telefon szybko i konkretnie się dowiedziałem wszystkiego.

 

Ogólnie jeśli chodzi o domeny to polecam jeśli nie przeszkadza komuś cena odnowienia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GrandBB

No ja akurat tego o czacie nie mogę powiedzieć. Bo to tak jakby dzwoniła do mnie Pani z telemarketingu, która pracuje już tam kilkanaście lat i mówiła z automatu, że oferowane przez nich spotkania są mi na rękę (podczas gdy ja nie mam czasu) i dostanę jeszcze prezent w postaci termosu z chińskiej wypożyczalni rzeczy rożnych. ;)

 

Generalnie home.pl nie jest złą Firmą miałem u nich sporo usług, jednak poziom w jakim prowadzony jest LiveChat oraz schematycznie powtarzanie jednej i tej samej wiadomości woła o pomstę do nieba. Przykład?

 

U siebie w Firmie mam włączone w Tweaksach w WHM dodawanie zewnętrznej domeny (standardowa konfiguracja w większości Firm), niestety w Panelu home.pl nie dało się przepisać DNSów, dlaczego? Na tę odpowiedź czekałem od supportera home.pl :D Ze swojej strony wiedziałem o co chodzi, jednak ciągłe powtarzanie "Wina leży po stronie Pańskiego usługodawcy, nie jesteśmy w stanie pomóc w tej sprawie" doprowadziła mnie do kliknięcia X i dodania rekordu A dla domeny w cPanel.

 

+ dla home.pl za ilość oferowanych usług

- za obsługę Klienta (mail, livechat, zgłoszenie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie popieram GrandBB - pomoc w home.pl to nic innego jak wklejanie odpowiedzi z przygotowanych formularzy. Od czasu do czasu ktoś napisze coś od siebie bo już pamięta +/- o co biega :P

 

Np. kilka dni temu przenosiłem stronę + domenę z home.pl do innego operatora, ale klient uparł się, że pocztę chce pozostawić na home.pl bo ma jeszcze opłaconą przez 7m-cy.

Wszystko było ok do momentu jak musiałem dodać domenę, która została przeniesiona do innego operatora, bez przekierowania domeny na DNS home.pl nie można jej podczepić pod ich panel. Nie jestem znawcą domen ale z takim czymś spotkałem się tylko tam.

 

Ogólnie home.pl jest stabilnym hostingiem bynajmniej jak tam miałem konta to nie miałem większych problemów od czasu do czasu poczta nie działała ale to na chwilę, problem główny leży po ich IdeaWebServer czy jak oni to zwą - tragedia :) ale o tym pisałem wcześniej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobry hosting dla mało wymagających.

I nie chodzi mi tutaj o parametry, tylko o zupełny brak elastyczności i ścisłe trzymanie się procedur.

Jeżeli macie jakiekolwiek nietypowe potrzeby, niestety się nie da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×