Skocz do zawartości
Xaarkes2

Mała firma hostingowa

Polecane posty

Gość nrm

Można można, niejeden z tego forum tak robił (lub jeszcze robi, nie wiem) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapytam z ciekawości, IONIC sp. z o.o. (dawniej NAJDMEN) było na początku krzakiem, x lat temu, który wyrósł na profesjonalną firmę z własnym DC? Wydaj mi się, że ktoś kiedyś tutaj albo na GHT tak napisał. Nie chcę urazić tym wpisem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aimer, nie myl nie posiadanie osobowości prawnej z byciem krzakiem :)

Wcześniej był legalny ionic bez zoo, a teraz jest z zoo, a krzak w gwarze forumowej oznacza działalność nielegalną/niezarejestrowaną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xtd

Zapytam z ciekawości, IONIC sp. z o.o. (dawniej NAJDMEN) było na początku krzakiem, x lat temu, który wyrósł na profesjonalną firmę z własnym DC? Wydaj mi się, że ktoś kiedyś tutaj albo na GHT tak napisał. Nie chcę urazić tym wpisem.

Teraz to trochę pojechałeś.

 

Jako krzak zaczynał masternet nie najdmen/ionic.

Za pewne niedługo będziesz prostował ten wpis i przepraszał firmę którą pomówiłeś. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak można pomówić pytaniem?

 

 

Jeśli to pytanie w stylu "Kto spłodził takiego idiotę jak Ty?" to można, natomiast tutaj, jest po prostu pytanie o przeszłość firmy, bez żadnych większych pomówień.

 

Jednej osobie ciężko utrzymać sie w interesie, trzeba być naprawdę bardzo dobrze zmotywowanym, oraz wiedzieć, do czego się dąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chuck Norris potrafi z pół obrotu poprowadzić kilka firm przez wiele lat samemu, więc jednak da się. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapytam z ciekawości, IONIC sp. z o.o. (dawniej NAJDMEN) było na początku krzakiem, x lat temu, który wyrósł na profesjonalną firmę z własnym DC? Wydaj mi się, że ktoś kiedyś tutaj albo na GHT tak napisał. Nie chcę urazić tym wpisem.

ej, bo tak się rodzą plotki :P

ionic od początku było prowadzone zgodnie z prawem cywilnym, karnym i podatkowym,

z resztą jak każda marka która przewinęła się przez moje / nasze ręce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Huehue:

Wiem, że nie mam szans w konkurowaniu z liderami na tym rynku. Chodzi o to, czy w ogóle mam jakieś szanse?

 

Wiem ze nie mam szans ale czy mam jakies szanse :D

huh.png

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem ze nie mam szans ale czy mam jakies szanse biggrin.png

To jest twierdzenie czy zaprzeczenie? :D

 

Szanse ma każdy, jak będzie wszystko robił z głową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

On raczej chciał napisać jak to zrozumiał. biggrin.png

Bo w zasadzie to Geo ma rację, gościu stwierdził że nie ma szans z konkurencją, i jednocześnie się pyta czy takie ma. To trochę takie... no na pewno nie mądre. :P

Edytowano przez Artix (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czytając tez wszystkie opinie dziwi minie takie podejśc bo przezież wiele projektów IT powstawała w garażu wiem że może te czasy mineły ale wydaje mi się że jeśli ktoś zna się na rzeczy to nie zależnie od budżetu się rozwinie. Pisanie tu że trzeba wydawać milony by prowadzić własny hosting dla klientów to troche przesada przezież wystarczy nawiązać dobrą współprace ze firmami które oferują optymalne rozwiązania ( konta reseller,vps itp ) nie trzeba od razu tu budować data center :-). Jeśli produkt jest dobry to sam się sprzedaję tak jest tajemnica biznesu według mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matmaxalez

Czytając tez wszystkie opinie dziwi minie takie podejśc bo przezież wiele projektów IT powstawała w garażu wiem że może te czasy mineły ale wydaje mi się że jeśli ktoś zna się na rzeczy to nie zależnie od budżetu się rozwinie. Pisanie tu że trzeba wydawać milony by prowadzić własny hosting dla klientów to troche przesada przezież wystarczy nawiązać dobrą współprace ze firmami które oferują optymalne rozwiązania ( konta reseller,vps itp ) nie trzeba od razu tu budować data center :-). Jeśli produkt jest dobry to sam się sprzedaję tak jest tajemnica biznesu według mnie.

 

Zgoda, tylko teraz jest okres że dużo projektów w takich garażach jest tworzonych a po dużym nasileniu (czyt. 31 sierpnia) projekty są zapominane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czytając tez wszystkie opinie dziwi minie takie podejśc bo przezież wiele projektów IT powstawała w garażu wiem że może te czasy mineły ale wydaje mi się że jeśli ktoś zna się na rzeczy to nie zależnie od budżetu się rozwinie. Pisanie tu że trzeba wydawać milony by prowadzić własny hosting dla klientów to troche przesada przezież wystarczy nawiązać dobrą współprace ze firmami które oferują optymalne rozwiązania ( konta reseller,vps itp ) nie trzeba od razu tu budować data center :-). Jeśli produkt jest dobry to sam się sprzedaję tak jest tajemnica biznesu według mnie.

Sam produkt się nie sprzeda nawet jak będzie rewelacyjny i za 1 zł, jeśli klient nie będzie miał zaufania do sprzedającego. Trzeba zbudować markę, można zacząć od profesjonalnie wyglądającego serwisu, a potem metodą małych kroczków poszerzać grono użytkowników.

 

Jeśli chodzi o resellera to można już zaczynać od kilkuset złotych miesięcznie, mając pełne wsparcie technicznie i zaplecze usług. Jeśli myślisz o takim rozwiązaniu, napisz do mnie albo do Biura Obsługi Klienta uti.pl, to prześlę Ci naszą propozycję dla resellerów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sam produkt się nie sprzeda nawet jak będzie rewelacyjny i za 1 zł, jeśli klient nie będzie miał zaufania do sprzedającego. Trzeba zbudować markę, można zacząć od profesjonalnie wyglądającego serwisu, a potem metodą małych kroczków poszerzać grono użytkowników.

 

Tylko nie należy wybierać metody kroczków wg. uti.pl tj. spamowanie swoja ofertą gdzie się da i najczęściej jak się da (pomimo, że oferta niezgodna z zapytaniem lub osoba już dawno wykupiła gdzie indziej konto) lub wynajmowanie ludzi, którzy piszą pochwalne posty.

 

 

Jeśli chodzi o resellera to można już zaczynać od kilkuset złotych miesięcznie, mając pełne wsparcie technicznie i zaplecze usług. Jeśli myślisz o takim rozwiązaniu, napisz do mnie albo do Biura Obsługi Klienta uti.pl, to prześlę Ci naszą propozycję dla resellerów.

Nie wiem czy zauważyłaś ale odpowiedziałaś i zaproponowałaś swoja ofertę osobie, która nie założyła tego tematu a co za tym idzie nie poszukiwała resellera i wypowiedziała się tylko raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko nie należy wybierać metody kroczków wg. uti.pl tj. spamowanie swoja ofertą gdzie się da i najczęściej jak się da (pomimo, że oferta niezgodna z zapytaniem lub osoba już dawno wykupiła gdzie indziej konto) lub wynajmowanie ludzi, którzy piszą pochwalne posty.

 

Nie wiem czy zauważyłaś ale odpowiedziałaś i zaproponowałaś swoja ofertę osobie, która nie założyła tego tematu a co za tym idzie nie poszukiwała resellera i wypowiedziała się tylko raz.

 

okej, rozumiem ostrzeżenie i obiecuję poprawę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×