Skocz do zawartości

Pati - uti.pl

Firma
 • Zawartość

  115
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

3 Normalna

1 obserwujący

O Pati - uti.pl

 • Ranga
  Stały użytkownik

Informacje osobiste

 • Imię
  Pati

Metody kontaktu

 • Strona WWW
  http://uti.pl/polecam

Informacje profilowe

 • Płeć
  Kobieta
 • Skąd
  ul. Olszewskiego 6, 25-663 Kielce
 1. W jakiej firmie, najlepiej zakupić domenę?

  uti.pl: 57 za odnowienie .pl i 14 za rejestrację netto. Mamy też pakiety hurtowe domen z jeszcze niższymi cenami przy zakupie większej ilości. Zapraszam
 2. [Szukam] Małych tanich kont WWW

  ja proponuję oczywiście uti PIKE 5 za 39 zł na rok : http://www.uti.pl/uslugi/hosting/wspoldzielony/wstep/ pozdrawiam
 3. Mały VPS

  Zapraszam do zapoznania się z naszą ofertą serwerów VPS: http://www.uti.pl/uslugi/hosting/vps/wstep/
 4. Hosting pod wordperssa

  Z naszej strony proponuję Ci specjalnie dedykowaną usługę wordpressa w cenie 33 zł + vat na rok. Bardzo łatwa instalacja automatyczna z panelu. Zresztą zobacz sam: http://www.uti.pl/us...ordpress/wstep/
 5. Mała firma hostingowa

  okej, rozumiem ostrzeżenie i obiecuję poprawę
 6. Mała firma hostingowa

  Sam produkt się nie sprzeda nawet jak będzie rewelacyjny i za 1 zł, jeśli klient nie będzie miał zaufania do sprzedającego. Trzeba zbudować markę, można zacząć od profesjonalnie wyglądającego serwisu, a potem metodą małych kroczków poszerzać grono użytkowników. Jeśli chodzi o resellera to można już zaczynać od kilkuset złotych miesięcznie, mając pełne wsparcie technicznie i zaplecze usług. Jeśli myślisz o takim rozwiązaniu, napisz do mnie albo do Biura Obsługi Klienta uti.pl, to prześlę Ci naszą propozycję dla resellerów.
 7. Hosting pod małą stronę

  http://www.uti.pl/uslugi/hosting/wspoldzielony/wstep/ sprawdź uti PIKE 5 za 39 zł rocznie + VAT. Pakiet możesz testować do woli przez 14 dni, bez żadnych zobowiązań.
 8. Reseller wihte label

  Zapraszam do programu resellerskiego white label w uti.pl. będziesz miał dużą swobodę działania. Opłaty są tylko za zużyte zasoby. Masz do dyspozycji dużo usług (domeny, hosting, strony www, aplikacje, Open Xchange, usługi marketingowe itp.). Napisz do mnie na priv lub do Biura Obsługi Klienta uti.pl, czego dokładnie potrzebujesz, przygotujemy propozycję.
 9. Hosting www

  Zajrzyj na uti.pl. Ceny hostingów zaczynają się u nas od 39 zł/rok +VAT. Wiesz już jakie forum chcesz postawić? W uti mamy phpBB, uruchamiane szybko kilkoma kliknięciami na specjalnie przystosowanym hostingu.
 10. Domeny do jednej firmy gdzei najlepiej i najtaniej

  Ja oczywiście polecam uti.pl przy większej ilości domen możesz liczyć na indywidualny cennik. W przypadku .pl możesz płacić za rejestrację 10,50 zł + VAT i za odnowienie 41 zł + VAT. com, eu, net też są w niezłych cenach. Napisz do mnie na priv, albo zadzwoń/napisz do Biura Obsługi Klienta uti.pl i zapytaj o cennik hurtowy. Przy większej ilości domen możemy porozmawiać o korzystaniu ze specjalnego cennika hurtowego.
 11. Tani Hosting www .

  Zapraszam do nas, pakiet Uti Pike 5 http://www.uti.pl/uslugi/hosting/wspoldzielony/cennik/ 39zł + VAT za rok. 14 dni testu bez zobowiązań.
 12. Hosting dla 2 sklepów

  Zapraszam do zapoznania się z naszą ofertą. Na początek Uti Pike 10 będzie najbardziej odpowiedni: http://www.uti.pl/uslugi/hosting/wspoldzielony/cennik/ PrestaShop działa bez problemu. Jest instalator, także sklep zostanie uruchomiony bardzo szybko. W razie czego bok służy pomocą. W przyszłości będziesz mógł przenieść się na VPS (nasz czy w innej firmie), a póki co wspóldzielony wystarczy za świat.
 13. Serwer dla 100 serwisów Wordpress.

  Jakoś nie widzę zbyt dużej szansy utrzymania się w budżecie, ale pisz bezpośrednio do różnych firm, czy tak, czy tak potrzebujesz oferty indywidualnej, może ktoś się zdecyduje. I jak na mnie dedyk jak nic.
 14. VPS do nauki.

  Jakoś nie jestem przekonana, czy oferta serv4web.pl jest korzystniejsza niż mzone czy biznes-host. I co do tych firm możesz być pewny, że żadnych kruczków nie mają. Miłej nauki
 15. Wirtualny hosting pod 2 strony oraz galerię

  Jak preferujesz panel Plesk to zapraszam do nas. Pakiet Uti Pike 5 masz za 39zł+ VAT / rok http://www.uti.pl/uslugi/hosting/wspoldzielony/cennik/ ,ale możesz mieć na nim tylko jedną działającą witrynę www. Każda kolejna kosztuje 45zł+VAT.
×