Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
HelgaRider

Dyskusja oferty 1 & 1

Polecane posty

Tak czytam ten temat i czytam i czytam i czytam... i dochodzę do wniosku ze to będzie kolejna masówka i moloch jak nazwa.pl czy home.pl jeno z gorszym supportem, gorszą jakością i cholera wie czym jeszcze gorszym... a u nas jak dają coś za free to się wszyscy rzucają a potem będzie płacz jak po dwóch latach walną za***isty rachunek ;)

 

ah! to ciekawe jak zapewne polowa uzytkownikow wygenerowala swoj pesel, formularz nie przyjmuje prawidlowego adresu - np mojego zascianka nie przyjal, zasugerowal cos innego. i dobrze, pewnie wielu wielu innych tez nie przyjal, a co za tym idzie - komu maja niby wyslac rachunek?

 

pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko obserwuję ostatnio jak ludzie, którzy najpierw szybko się przenosili do tej firmy, a teraz szybko uciekają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czepiacie sie i smiejecie sie ze 1&1 to to i tamto. Ale tak naprawde nasz rynek dla tej firmy jest tak samo otwarty jak dla kazdej innej firmy. Cos czuje ze oni sa w stanie namieszac duzo na polskim rynku. Nie mowie ze np home.pl czy nazwa.pl czy inni liderzy naszego rynku musza sie juz bac, natomiast wysmiewanie sie z nich jest bledem- a juz i takie opinie widac w polskim internecie. Czas pokaze panowie kto sie bedzie smiac osotatni. Podobnie bylo w Hiszpanii- weszli i pierw smiech ze sie im nie uda- i co? Sa ponoc liderem rejestracji domen .es jak rowniez zajmuja czolowe miejsce na tamtejszym rynku hostingowym;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czepiacie sie i smiejecie sie ze 1&1 to to i tamto. Ale tak naprawde nasz rynek dla tej firmy jest tak samo otwarty jak dla kazdej innej firmy. Cos czuje ze oni sa w stanie namieszac duzo na polskim rynku. Nie mowie ze np home.pl czy nazwa.pl czy inni liderzy naszego rynku musza sie juz bac, natomiast wysmiewanie sie z nich jest bledem- a juz i takie opinie widac w polskim internecie. Czas pokaze panowie kto sie bedzie smiac osotatni. Podobnie bylo w Hiszpanii- weszli i pierw smiech ze sie im nie uda- i co? Sa ponoc liderem rejestracji domen .es jak rowniez zajmuja czolowe miejsce na tamtejszym rynku hostingowym;)

 

Polska to Polska ;) Poza tym śmiechu nie będzie, gdy dzięki regulaminowi naliczą odpowiednie opłaty po darmowym okresie testowym (bo z takimi nigdy nie wiadomo, a ich regulamin to otwarta furtka). Pożyjemy, zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

właśnie założyłem dwa konta www. wszystko działa, blogi, maile,itp. Nie wiem skąd te info o aktywacji telefonicznej?, wszystko jest automatycznie jak się skonfiguruje odpowiednio konto, trochę lipa z obsługą przeglądarek i JS - (wrzuty przez IE, usuwanie Firefox ;)) ale po zapytaniu do pomocy oferują dostęp przez FTP. ogólnie narazie nie narzekam - 2 lata ... hmm pomyślę. ;) - całokształt jak na razie pozytywnie - aha ważne - promocja tylko do 31 grudnia 2010 - potem nie ma "zero złotych" - no i chyba tu jest HACZYK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jednym słowem porażka ten ichni panel to jakieś nieporozumienie thumbdown[1].gif sporo ludzi się na nich rzuciło, a teraz uciekają od nich jak najdalej uciekam[1].gif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

Kolega jak tam założył konto i stronkę chciał robić to...

 

Aktywacja konta - ponad 7 dni

Domena PL - aktywacja (...) auć ;) Czekał kilka miesięcy i chyba się nie doczekał :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Trochę testowałem ten serwer. Na pierwsze łypnięcie okiem ... jest ok... prosta i dość intuicyjna konfiguracja oraz administrowanie.... można powiedzieć, że dla rozpoczynających przygodę z hostingiem - szczerze muszę stwierdzić jednak, że to jest na spory plus...

 

Teraz trochę jednak więcej o minusach serwera "1and1" :

1. Momentami chodzi jakby miał przerwę w pracy.

2. Tworzenie subdomen odbywa się w sposób jak w komunistycznym urzędzie... czyli ja podaję nazwę aliasa... zatwierdzam.... no wielkie rozczarowanie! .... nie mam jej od razu.... tylko pewnie czekam aż pan "specjalista" po stronie hostingu raczy mi to zatwierdzić.... ale to się nazywa niemiecka precyzja..

3. Tworzenie bazy danych.... kto wymyślił automatycznie nadawane nazwy baz danych (np. "dbo4576328")... z którymi potem są pewne problemy i trudno je zmienić.... ponadto zatwierdzanie trwa tyle jakby sygnał internetowy leciał do "niech mi wybaczą" Hondurasu, czyli patrz punkt 2. Poza tym 100 Mb na bazę?!!!!!!!!! ... hi hi....

4. Powinno to być na początku. Od momentu mojej rejestracji, czyli założenia konta do chwili przesłania mi emaila aktywacyjnego upłynęło dosłownie kilka dni.... No tak.... to Panowie drugiej Irlandii nie zbudujecie.... Przecież te wszelkie czynności powinny lecieć z automatu... o co tu chodzi...

Reklama na całą Polskę ... a tak trochę jakby średniowiecze....

Piszecie również na forum.. ciekawe jakie ceny potem.... hm... mam wrażenie, że w tym przypadku postawiono trochę przestarzałe oprogramowanie hostingowe.... i ktoś sobie pomyślał, że tanim kosztem "zamiesza" w polskim rynku serwerów.... aby ściągnąć klientelę.... bo należy przyznać, że dwa lata to dość ładnie jak na promocję..... ale jak potem dowalą....

REASUMUJĄC: Polecam ten hosting dla słabo wtajemniczonych w adminowanie serwerem... tak aby zacząć.... aby sobie coś tam postawić.... albo dla tych co chcą kilka stronek postawić dla gminy w "julęcicach" czy dla Pana Janka ... Hydraulika z podwórka.... natomiast na poważny związek bym się nie pisał .... poza promocjami liczy się jeszcze kilka innych rzeczy... a niektórym Panom z zachodu chyba nie uświadomiono, że w Polsce trochę wszystko poszło do przodu ... a nasz kraj jest już piąty pod względem posiadanej liczby domen.... Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

1and1 jest niemieckie, nie? To wiele wyjaśnia, po moich doświadczeniach z Hosteurope i Hetznerem... takie sztywniactwo, podwójne sprawdzanie (a Niemcy w hostingu mają niemiłe doświadczenia z dużą ilością polskiej dzieciarni lecącą na tanie serwery : ), do tego te nazwy baz danych to przypomina mi się od razu panel hostingu dzielonego w Hetznerze i HE - że prefiks chory w stylu db235325 właśnie, albo nawet bez prefiksu, że na fest bazy (to dopiero molochowato brzmi, że z listy po prostu zakładanie po nazwach "jak leci")... ba, nawet loginy mejlowe tak tworzyli, nie było mowy o loginie login@domena.tld.

 

No cóż... duża reklama itd. itp. to tylko w Polsce wychodzi (i pewnie im dalej na wschód), taka natura Polaka. Ja wczoraj miałem mejlowe zapytanie od byłego klienta, który nie chcąc wydać nawet 100zł rocznie na serwer wirtualny, pytał o 1and1... odpisałem, że i tak nie zrozumie i będzie się upierał. Bo taka prawda: "a po co mi to", albo "a za darmo to co tam", albo "to w niczym nie przeszkadza". Pewnie, nie przeszkadza, ale najtańsze konto na DA u firmy - polskiego "tygrysiątka" jest lepsze niż ten ultramolochowaty ultrazamuł...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś ktoś powiedział (nasz poseł, albo może nie koniecznie nasz ;) ) :

 

- " Ciemny lud to kupi ... ", i na pewno kupi. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i pozamiatane - koniec promocji - polowanie na jelenie zakończone :) Z takimi cenami mogą się pakować :)

 

Ja tutaj nie widzę żadnych kosmicznych cen. 5GB powierzchni unlimited za 9.90 pokaż mi jakąś Polską firmę z podobną ofertą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a spojrzałeś ile jest baz danych w tym pakiecie? zero...

 

PS ale dedyki wyglądają nie najgorzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Ja tutaj nie widzę żadnych kosmicznych cen. 5GB powierzchni unlimited za 9.90 pokaż mi jakąś Polską firmę z podobną ofertą ;)

Ale zauważyłeś, że to są ceny za miesiąc? Rocznie wychodzi 118,80 zł za najtańszy pakiet, bez baz danych. Po prostu "świetna" oferta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Cholera, to taki Media Markt hostingu się zrobił : )

a ceny to tak ujmują, byle tylko nie było wiadomo ile to w ogóle kosztuje : ) hehe

jaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łukasz Tkacz

No, niezłe jaja ;) Na takie plikowiska to znacznie lepiej się nadaja pakiety z OVH, do tego nawet w tym najtańszym "jakąś" bazę dają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Astron
1and1 jest niemieckie, nie?

Tak, niemieckie.

 

Moim zdaniem ceny normalne, jak dla takiego giganta. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

*Ceny bez podatku VAT. Opłaty są naliczane z góry za określone okresy płatności. Okresy te wynoszą: domeny i hosting stron www - 12 miesięcy, serwery dedykowane i serwery Cloud - 3 miesiące.

 

 

 

 

 

 

 

szału nie ma ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Niestety tak jak w innych krajach, okazuje się że 1&1 ma wysokie ceny. Biedni ci którzy się nabrali na promocję, kto to wie ile za 2 lata trzeba będzie zapłacić za swoją domenę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Coś widzę że wieczorem konto oczywiście darmowe chodzi całkiem ociężale, nie wiem jak to pójdzie dalej ale jeżeli to konto ma mieć wartość 300zł to chyba nie będzie sensu się w takie coś pakować.Bardzo proszę o opinie osób, które mają u nich konta darmowe te dwuletnie.

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Coś widzę że wieczorem konto oczywiście darmowe chodzi całkiem ociężale, nie wiem jak to pójdzie dalej ale jeżeli to konto ma mieć wartość 300zł to chyba nie będzie sensu się w takie coś pakować.Bardzo proszę o opinie osób, które mają u nich konta darmowe te dwuletnie.

Pozdrawiam

 

U mnie działa wszystko ok, może to wina Twojego łącza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy w polskiej wersji też trzeba się natrudzić, by zrezygnować z niektórych usług.

 

Przedłużają domeny automatycznie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×